Forum PCLab.pl: TOP 10 Anime! - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (7 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

TOP 10 Anime!

#21 Użytkownik jest niedostępny   Lypton 

• mainstreamowy hipster
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Sierpień 2010 - 17:55

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 18:47, napisał(a):

A ja to anime lubię za fajny opening i za postać Marii, bo Kanako to istna porażka. A co do DitVB to chyba najbardziej nieudana produkcja tego studia. Jednak mieli dużo więcej perełek niż nieudanych produkcji: Bakemonogatari, Arakawa, Ef, Sayonara Zetsubo Sensei, (jak dla mnie) Maria+Holic, Były też całkiem udane Rec i mahoromatic. 

Ja dorobek Shaft doskonale znam, lubię ich, mają u mnie duuuuży kredyt zaufania (za Senseia) i każdą ich nową pozycję sprawdzam. Raz dobrze na tym wychodzę (Arakawa, Ef-y), raz mniej dobrze (Bakemono), a czasem fatalnie (Dance, Maria).

Update:

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 18:51, napisał(a):

Kogo? :E Są w ogóle tacy? ^^

Nawet na tym forum.

Ten post był edytowany przez Lypton dnia: 20 Sierpień 2010 - 17:57

#22 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:00

(a ten motyw z Twojego avatara zapamiętałem, to byłą to Mion :P)

To na 100% była Shion. Oczywiście najpierw był rozdział w którym Mion wymordowała wszystkich, ale było tam wiele nieznaczności, które wyjaśnił dopiero rozdział, w którym Shion udawała swoją siostrę (zwariowała, szukając zemsty za Satoshiego).

Kogo? :E Są w ogóle tacy? ^^

Pewnie.
Ja nie, ale są.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 20 Sierpień 2010 - 18:02

#23 Użytkownik jest niedostępny   Amitoza 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:00

Wybacz, ale żyję w Polsce i robię zakupy również w Polsce. Jeżeli pobieram anime które nie jest u nas dostępne nie łamię żadnego prawa i jest to najbardziej legalne, bo nie mogę w naszym kraju nabyć tego inną drogą. No niestety, ale anime które zostało wydane tylko w Japonii jest dla mnie nie do przyjęcia, bo jak by nie patrzeć wiele z niego nie zrozumie, a nie każde jest transmitowane w USA aby przynajmniej dostać wersję z napisami, więc pobieram wersję japońską i oglądam z fanowskimi subami eng lub PL. Mnie najbardziej śmieszą gatki o "potencjalnych stratach" gdy produkt nie ma wydawcy na naszym rynku. To już leży w rękach producenta aby jak najbardziej zmaksymalizować zyski wydając anime w tym bądź innym kraju. 

A gry i programy to inna sprawa jak napisałeś - 99% z nich ma wydawcę w naszym kraju i można je bez problemu zakupić w sklepie. A niestety jeżeli chodzi o anime, to w sklepach 80% to jakieś śmieci, a dobre anime często nie wychodzą poza japonię. 

Zobacz postPush-up3k, o 20 Sierpień 2010 - 19:00, napisał(a):

To na 100% była Shion. Oczywiście najpierw był rozdział w którym Mion wymordowała wszystkich, ale było tam wiele nieznaczności, które wyjaśnił dopiero rozdział, w którym Shion udawała Swoją siostrę.
Pewnie.
Ja nie, ale są.

no to może podobna scena, ale w tej ze screena to na 100% Mion ;)

Ten post był edytowany przez Amitoza dnia: 20 Sierpień 2010 - 18:02

#24 Użytkownik jest niedostępny   JustEvil 

• Wielka Wyrocznia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:03

Zobacz postgorczak, o 20 Sierpień 2010 - 19:47, napisał(a):

Tak, tak, tak sobie to tłumaczmy...
Tak samo "ściąganie filmów i seriali na własny użytek nie jest nielegalne, bo nie ścigają tego z urzędu".
To jest właśnie hipokryzja. Czy ściągając anime czy filmy czy seriale, niby pozbawiasz producenta "potencjalnych zysków" (bulls*it według mnie, bo jak ktoś nie mógłby pobrać filmu, to nie znaczy, że ma 100 zł na wydanie na film na jeden wieczór, ale nvm).
Równie dobrze mógłbyś sprowadzać anime zza granicy, także nie racjonalizuj sobie, że nic złego nie robisz. Jakby to nie było nic złego to nie dręczyliby np. serwisów udostępniających mangi do czytania za darmo. Korzystasz z czyjejś pracy za darmo dla własnej rozrywki, także w tym wypadku jesteś na równi z tymi, co zasysają filmy i seriale (nie mówię o grach i programach, bo dobrze wiemy, że to inna sprawa).

W Polsce jest inne prawo dot. zdobyczy kulturowych. Zresztą, ja się kłócić nie będę, naprawdę mi się nie chce, tego brakowało, aby "legal" fajter się tu zaplątał. Oczywiście wielką tajemnicą poliszynela jest to, iż zjawisko, które potępiasz, jest doskonałą reklamą na wielką skalę, dzięki której producenci i wydawcy zyskują popularność, (dot. wszystkiego, filmów, oprogramowania, książek, wszystkiego) za którą nikt by się nie wypłacił płacąc specom od marketingu, no cóż.

Pomyśleć ile człowiek by przegapił, ile by się nie dowiedział i jak głupi mógłby być gdyby nie ta reklama.

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 20:00, napisał(a):

Mnie najbardziej śmieszą gatki o "potencjalnych stratach" gdy produkt nie ma wydawcy na naszym rynku.

Nawet jak ma wydawcę, potencjalne są potencjalnymi, przypuszczalnymi zyskami, nie ma ich, więc nie można ich stracić. Nie ma to jak wymyślić sobie zyski, a potem mówić, że ich nie ma.

Ten post był edytowany przez Philosoph dnia: 20 Sierpień 2010 - 18:05

#25 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:04

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 19:00, napisał(a):

no to może podobna scena, ale w tej ze screena to na 100% Mion ;)

Mówisz o tym?
http://www.youtube.c...h?v=a-Dq3OcZuKQ
Tylko Shion używała paralizatora i w tym samym czasie, kiedy się pozbywała Riki, to Mion była już uwięziona w sali tortur.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 20 Sierpień 2010 - 18:05

#26 Użytkownik jest niedostępny   Amitoza 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:14

Zobacz postPush-up3k, o 20 Sierpień 2010 - 19:04, napisał(a):

Mówisz o tym?
http://www.youtube.c...h?v=a-Dq3OcZuKQ
Tylko Shion używała paralizatora i w tym samym czasie, kiedy się pozbywała Riki, to Mion była już uwięziona w sali tortur.

to może mi siępomyliły sceny, było kilka podobnych, a oglądałem to anime jak tylko pojawiło się w Japonii, więc już trochę trochę czasu temu. 

#27 Użytkownik jest niedostępny   gorczak 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:22

.

Ten post był edytowany przez gorczak dnia: 03 Czerwiec 2014 - 04:31

#28 Użytkownik jest niedostępny   JustEvil 

• Wielka Wyrocznia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 18:45

Zobacz postgorczak, o 20 Sierpień 2010 - 20:22, napisał(a):

Eeeeee, ja legal fajterem xD?

Po tonie wypowiedzi takie odniosłem wrażenie. :]

Sam kiedyś ssałem anime ile wzlezie. Miałem tego dobre 1.5 TB (na płytach :E). Zasysam seriale, bo nie chce mi się czekać aż któryś z kolei sezon wyjdzie na polsacie/tvnie kilka lat po premierze. Zasysam filmy jak ominie mnie jakiś dobry film w kinie, a nie chce mi się zaś czekać kilka miesięcy.
Chodzi mi tylko o to, że niektórzy sobie racjonalizują, że robią to legalnie i są "czyści".
Jak potrzebuję jakieś oprogramowanie, na które mnie nie stać (bo sam wiesz jakie są ceny), a potrzebuję je na uczelnię/ do nauki to też ściągnę, bo wszyscy dobrze wiemy, że producent koniec końców i tak na tym skorzysta, bo potem taki domorosły piracik, co np. ściągnął photoshopa, i tak potem kupi oryginała, jak założy firmę, albo szef mu kupi.

Racjonalizują? Gdzie? :E
Amitoza dobrze mówi (zresztą jak pisałem, jeśli chodzi o zdobycze kulturowe, to jest inaczej niż z oprogramowaniem, poszukaj, poczytaj), nawet jeżeli idzie sprowadzić z innego kraju Europy to nie jest to warte, nerwów, tych wszystkich problemów i pieniędzy. Możesz nawet z samej Japonii sprowadzić. Wydaje mi się, że Waneko się tym zajmuje. Ale nawet! Nawet jakbyśmy mieli w kraju jakieś dobre anime to i tak zaraz ktoś wyleci, że ściągamy napisy. :E Swoją drogą w jaki sposób napisy są nielegalne? W ten sposób, że autor napisów sam je tłumaczy, czy ktoś sobie ubzdurał, że zakradł się w nocy do siedziby zajmującej się tłumaczeniem i wykradł ich tłumaczenia? :E

No, ale... W kraju nie mamy dobrych tytułów, nie daj boshe mają polski dubbing albo lipne tłumaczenie. Releasy grup subberskich są po prostu lepsze i tyle. Do tego robią producentom reklamę, a oni się plują. Na złość powinni im wyjechać, że chcą wynagrodzenia za sprawienie, iż producent jest znany jest na całym świecie. :E

Dobra nie o tym temat.

Ta, EOT. :P

Ten post był edytowany przez Philosoph dnia: 20 Sierpień 2010 - 18:47

#29 Użytkownik jest niedostępny   Foh_23 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 21:15

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 18:28, napisał(a):

Dobra... co w KissXsis było dobrego? Nawet dla fanów dużych biustów nic nie było, a to główna siłą napędowa gatunku Ecchi, do którego anime z całą pewnością miało należeć. :E Poza tym niektóre motywy były naprawdę niesmaczne. ;P 

Bo to dla fanów gatunku. I jak nie było dużych biustów -> Kiryuu Yuuzuki jak i Mikuni Miharu wcale małych nie miały. A co fajnego? Scenki, pomysły sióstr na to by pomiziać się z przybranym braciszkiem np. motyw z nauczaniem na egzamin gdzie Ako-nee poumieszczała notatki na swoim ciele, czy motyw z czekoladową szminką wymyślony przez Riko-nee. A takich zwariowanych pomysłów miały więcej, wydaje mnie się że były nawet lepsze w uwodzeniu niż Chizuru z Kanokona, no chociaż jakby się zastanowić to z niej także była niezła artystka, jej dwuznaczne teksty mnie momentami rozbrajały :P

A obrzydliwe, co było obrzydliwe? Siostry przyrodnie, nawet nie doszło do konkretnego ten teges ;) No może z sikaniem przesadzili chociaż później to i to mnie nie przeszkadzało. Obrzydliwe anime to może być Aki-Sora gdzie bliźniaki się ze sobą dzyndzolą.

Także jak szukasz fana Kissxsis to właśnie masz go przed sobą. Dla mnie perełka w tymże gatunku. I kit że obie siostry nie miały cycków wielkości takiej jak ma Haruka Gracia z Basquash. Ich pomysłowość i lubieżność mnie wystarcza bym je uwielbiał :) 8:E

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 18:47, napisał(a):

A ja to anime lubię za fajny opening i za postać Marii, bo Kanako to istna porażka. A co do DitVB to chyba najbardziej nieudana produkcja tego studia. Jednak mieli dużo więcej perełek niż nieudanych produkcji: Bakemonogatari, Arakawa, Ef, Sayonara Zetsubo Sensei, (jak dla mnie) Maria+Holic, Były też całkiem udane Rec i mahoromatic. 

Co do Mahoromatic świetne anime gdyby nie ...... każdy kto widział wie o co mnie chodzi. I za to to bym twórców za jaja mógł powiesić. To jest idealny przykład na to jak spierniczyć tak fajnie zapowiadający się tytuł.

#30 Użytkownik jest niedostępny   Amitoza 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 22:39

Zobacz postFoh_23, o 20 Sierpień 2010 - 22:15, napisał(a):

Bo to dla fanów gatunku. I jak nie było dużych biustów -> Kiryuu Yuuzuki jak i Mikuni Miharu wcale małych nie miały. A co fajnego? Scenki, pomysły sióstr na to by pomiziać się z przybranym braciszkiem np. motyw z nauczaniem na egzamin gdzie Ako-nee poumieszczała notatki na swoim ciele, czy motyw z czekoladową szminką wymyślony przez Riko-nee. A takich zwariowanych pomysłów miały więcej, wydaje mnie się że były nawet lepsze w uwodzeniu niż Chizuru z Kanokona, no chociaż jakby się zastanowić to z niej także była niezła artystka, jej dwuznaczne teksty mnie momentami rozbrajały :P

A obrzydliwe, co było obrzydliwe? Siostry przyrodnie, nawet nie doszło do konkretnego ten teges ;) No może z sikaniem przesadzili chociaż później to i to mnie nie przeszkadzało. Obrzydliwe anime to może być Aki-Sora gdzie bliźniaki się ze sobą dzyndzolą.  

Także jak szukasz fana Kissxsis to właśnie masz go przed sobą. Dla mnie perełka w tymże gatunku. I kit że obie siostry nie miały cycków wielkości takiej jak ma Haruka Gracia z Basquash. Ich pomysłowość i lubieżność mnie wystarcza bym je uwielbiał :) 8:E

Co do Mahoromatic świetne anime gdyby nie ...... każdy kto widział wie o co mnie chodzi. I za to to bym twórców za jaja mógł powiesić. To jest idealny przykład na to jak spierniczyć tak fajnie zapowiadający się tytuł.

Pytanie - oglądałeś kissXsis OVA? :E to, w połączeniu z serią TV można nazwać miejscami obrzydliwym ;] Sam motyw sióstr nie przeszkadzał, nawet było czasami śmieszne, ale w ostateczności wcale to to mnie nie przemówiło, a motyw z moczem w składziku to było przegięcie na całego - Japończycy na serio są w stanie się tym podniecić? Niektóre ich fetysze na prawdę mnie przerażają. O ile trawię nawet anime z serii wielkich biustów które lądują co rusz w kadrze, to te anime już nie za bardzo. 

PS. nie lepiej sobie pooglądać jakiegoś hentaja niż kanakony, kissXsisy, akisory i inne bzdety? :E

#31 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:05

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 23:39, napisał(a):

Pytanie - oglądałeś kissXsis OVA? :E to, w połączeniu z serią TV można nazwać miejscami obrzydliwym ;]

Ja oglądam oba. Nie pamiętam co gdzie było, ale w starciu z mangą wypada słabo, choć nadal bardzo dobrze, bo chce się wiele z tych momentów uchwycić w animacji.

PS> Tak, ludzie mają takie fetysze.
PS2> Nie, ja nie mam.

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 20 Sierpień 2010 - 23:06

#32 Użytkownik jest niedostępny   JustEvil 

• Wielka Wyrocznia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:22

Zobacz postAmitoza, o 21 Sierpień 2010 - 00:39, napisał(a):

PS. nie lepiej sobie pooglądać jakiegoś hentaja niż kanakony, kissXsisy, akisory i inne bzdety? :E

Teraz lepiej. :E

Jeżeli chodzi o tego hentaia z dziwną cenzurą (akisora) to tak lepiej obejrzeć normalnego hentaia. Ale w przypadku ecchi, nawet tych trochę bardziej szurniętych to nie, nie lepiej obejrzeć hentaia.

Mogę mówić tylko za siebie, ecchi, które oglądałem wydawały mi się całkiem urocze i gdyby kiedyś powstała wersja hentai jakiegoś tytułu ecchi to cały smak pozostały po obejrzeniu tytułu diabli biorą.

Hentai, wszyscy wiedzą, co to hentai i o co w tym chodzi - o pukanie. A, że to Hentai to jest wypchany stertą bezsensownych dialogów, często wymawianych w zadyszce podczas stosunku. Te dialogi są chyba tylko po to, aby zamaskować fakt, iż animacja jest pętlą i głupio byłoby patrzeć na takiego loopa, który zwiększa prędkość wprost proporcjonalnie do długości trwania sceny, aby na końcu gwałtownie się zatrzymać, a żeby nie było tego widać, stosuje się mały trik ruchu kadru z dołu do góry albo z góry na dół, koniecznie kilkukrotny, pierwsze najlepiej z prędkością światła, potem trochę wolniej, aby uzyskać efekt slow motion. :E
Jestem pewien, że gdyby twórcy hentaiów nie marnowali sił na wymyślanie głupich dialogów, jako wypychaczy, które też tam wstawiają na siłę, a zajęli się dopracowaniem animacji i kreski to hentaie byłyby lepsze. :E

W ecchi głupota dialogów maleje wprost proporcjonalnie do ilości pętli użytych w animacji. :E

Ten post był edytowany przez Philosoph dnia: 20 Sierpień 2010 - 23:25

#33 Użytkownik jest niedostępny   Amitoza 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:29

Zobacz postPhilosoph, o 21 Sierpień 2010 - 00:22, napisał(a):

Teraz lepiej. :E

Jeżeli chodzi o tego hentaia z dziwną cenzurą (akisora) to tak lepiej obejrzeć normalnego hentaia. Ale w przypadku ecchi, nawet tych trochę bardziej szurniętych to nie, nie lepiej obejrzeć hentaia.

Mogę mówić tylko za siebie, ecchi, które oglądałem wydawały mi się całkiem urocze i gdyby kiedyś powstała wersja hentai jakiegoś tytułu ecchi to cały smak pozostały po obejrzeniu tytułu diabli biorą.

Hentai, wszyscy wiedzą, co to hentai i o co w tym chodzi - o pukanie. A, że to Hentai to jest wypchany stertą bezsensownych dialogów, często wymawianych w zadyszce podczas stosunku. Te dialogi są chyba tylko po to, aby zamaskować fakt, iż animacja jest pętlą i głupio byłoby patrzeć na takiego loopa, który zwiększa prędkość wprost proporcjonalnie do długości trwania sceny, aby na końcu gwałtownie się zatrzymać, a żeby nie było tego widać, stosuje się mały trik ruchu kadru z dołu do góry albo z góry na dół, koniecznie kilkukrotny, pierwsze najlepiej z prędkością światła, potem trochę wolniej, aby uzyskać efekt slow motion. :E

W ecchi głupota dialogów maleje wprost proporcjonalnie do ilości pętli użytych w animacji. :E

Wiesz... są całkiem sensowne ecchi - ale niektóre to na prawdę proszą o pomstę ;). Taka Love Hina całkiem mi przypadła go gustu, ichigo 100% też było całkiem okej - nie było to jakieś rewelacje dużego formatu, ale na moim zdaniem udane serie. 

#34 Użytkownik jest niedostępny   JustEvil 

• Wielka Wyrocznia
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:34

Zobacz postAmitoza, o 21 Sierpień 2010 - 01:29, napisał(a):

Wiesz... są całkiem sensowne ecchi - ale niektóre to na prawdę proszą o pomstę ;).

Dla mnie, póki co, tylko AkiSora woła o pomstę do nieba - w kontekście ecchi, bo w kontekście hentai jest jak to ma być, głupie dialogi pełniące formę zapychaczy i dziwnie cenzurowane pukanie, takie hentai PONIŻEJ 18 roku życia. :E

Ten post był edytowany przez Philosoph dnia: 20 Sierpień 2010 - 23:40

#35 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:35

Zobacz postAmitoza, o 21 Sierpień 2010 - 00:29, napisał(a):

Taka Love Hina całkiem mi przypadła go gustu, ichigo 100% też było całkiem okej - nie było to jakieś rewelacje dużego formatu, ale na moim zdaniem udane serie. 

Tyle, że Hinata to już zwykły komediowy romans z elementami ecchi, a KxS jest przesiąkniętym elementami ecchi komediowym romansem.
Takie Ane Doki jest już bardziej subtelne. Stoi pomiędzy dwoma powyżej i przy okazji jest najlepsze z nich :E

Ten post był edytowany przez Push-up3k dnia: 20 Sierpień 2010 - 23:36

#36 Użytkownik jest niedostępny   Amitoza 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Sierpień 2010 - 23:40

Zobacz postPush-up3k, o 21 Sierpień 2010 - 00:35, napisał(a):

Tyle, że Hinata to już zwykły komediowy romans z elementami ecchi, a KxS jest przesiąkniętym elementami ecchi komediowym romansem.

Im mniej romansu, a więcej ecchi tym bardziej bezsensowne takie anime się robi i traci kompletnie fabułę. Przykłady - Ikkitousen, czy też Amaenaide yo! Mnie osobiście bardziej bawi obecnie wychodzący Seitokai Yakuindomo - niby nie ecchi, a 50% dialogów powiązanych z seksem, a niektóre gagi na prawde mocne :E

#37 Użytkownik jest niedostępny   Foh_23 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2010 - 00:20

Zobacz postAmitoza, o 20 Sierpień 2010 - 23:39, napisał(a):

Pytanie - oglądałeś kissXsis OVA? :E to, w połączeniu z serią TV można nazwać miejscami obrzydliwym ;]

Chodzi o tą scenę gdzie siostrzyczki dorwały się do świerszczyka jaki był w torbie braciszka? A potem postanowiły zrobić sobie wstępny trening na podstawie zawartości świerszczyka? 8:E

Mnie tam to akurat nie przeszkadzało. Aczkolwiek faktem jest że ostro pocisnęli. Bo w zasadzie to już zahaczało o lesbijski między siostruniami :P

Bo tak to nie pamiętam by w OVA było coś mocniejszego. Była scena na gwiazdkę w pokoiku karaoke, nieźle tam po soczku zaczęło się dziać :P Ale generalnie nie przekraczało to poziomem "przygód" jakie można było obejrzeć w serii TV :P

a motyw z moczem w składziku to było przegięcie na całego - Japończycy na serio są w stanie się tym podniecić? Niektóre ich fetysze na prawdę mnie przerażają. O ile trawię nawet anime z serii wielkich biustów które lądują co rusz w kadrze, to te anime już nie za bardzo. 

No dość oryginalny fetysz. Na początku to mnie z lekka wstrząsnęło, ale potem już się przyzwyczaiłem, co nie oznacza że zaczęło mnie się podobać. Uważam że mogli sobie pising darować.

Hentai rzadko kiedy oferuje coś więcej poza pierdo***** na ekranie i nie by był to jakiś zarzut z mojej strony. Kiedy sięgam po ten rodzaj "twórczości" :P zdaję sobie sprawę, że tak to właśnie będzie wyglądać więc nie czuję się wówczas zawiedziony tym faktem. Oczywiście że ktoś tu pewnie zaraz wejdzie, najpierw skrzyczy, że nie ma czegoś takiego jak hentai czy ecchi tylko erogene i że wśród nich są historie, które mają fabułę, świetne postacie itd. Ale nie o to chodzi.

Ogólnie można przyjąć i myślę, że w przeważającej większości się to sprawdzi, że to co my uważamy za hentai, nie oferuje w zasadzie nic poza seksem, często kompletnie bezmyślnym, nie wspominając o często pojawiających się motywach przemocy, gwałtu czy innych niepożądanych elementów (przynajmniej dla mnie).

W ecchi natomiast mamy szansę, że pojawi się coś z czego będzie można się pośmiać, że będzie jakaś tam fabuła, że będzie to w miarę strawne, w sensie nie przekroczą zbytnio granic perwersji :P (poza wyjątkami takimi jak przykładowo pising w kissxsis czy akcja w łaźni w green green).

Przykładowo w takim kissxsis mamy naprawdę wiele fajnych scen (poza wyżej wspomnianym wyjątkiem), jak chociażby ta z uczeniem się na egzamin. Jak oglądałem motyw z nauką angielskiego gdzie Ako-nee miała słowa napisane między innymi w okolicach bikini, a Keita zaczął odchylać jej majtki ponieważ częściowo zasłaniały one materiał szkoleniowy :E to myślałem że się posikam. Z jednej strony zabawne z drugiej seksowne. Dla mnie bomba. No i bardzo sympatyczni moim zdaniem bohaterowie.

Także zależy na co w danej chwili ma się ochotę, czy na zboczoną komedyjkę czy po prostu pornola.

Edit: No Ikkitousen to było nieźle porypane anime. Dno i metr mułu ale dupy były fajne :E I dla nich obejrzałem chyba 2 serie :E na 3ciej poległem. Jednak gacie co 5 sekund i fajne cycki nie wystarczą na dłuższą metę :P

Ten post był edytowany przez Foh_23 dnia: 21 Sierpień 2010 - 00:25

#38 Użytkownik jest niedostępny   Push-up3k 

• 1945-2015 RIP Lemmy
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2010 - 10:43

Zobacz postFoh_23, o 21 Sierpień 2010 - 01:20, napisał(a):

Także zależy na co w danej chwili ma się ochotę, czy na zboczoną komedyjkę czy po prostu pornola.

American Pie czy Nocne Igraszki? :E

#39 Użytkownik jest niedostępny   Foh_23 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Sierpień 2010 - 12:01

Zobacz postPush-up3k, o 21 Sierpień 2010 - 11:43, napisał(a):

American Pie czy Nocne Igraszki? :E

Potrafi być czasem ostro :E

Nocne Igraszki

#40 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force