Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

emotikonek

Logitech X-540 VS. Logitech Z506: Ostateczna rozgrywka:P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat!!

 

Które z tej dwójki wybrac?? Mój budżet to 350 zł. Głośniki muszą być 5.1.

Przesiedzialem juz 2 dni i nie wiem które wybrać.

 

Pozdrawiam, emotikonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to popularna i sprawdzona konstrukcja, a Z506 wyglądają na nowość. Ja bym zaryzykował i kupił te drugie.

 

Jeżeli nie ograniczasz się do tych dwóch modeli to warto rozważyć zakup innych zestawów 5.1 np. Microlab FC-730 lub Genius 5005/5050/5100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam Logitech X-540 i polecam je grają super,są to sprawdzone głośniki ,które są już dłuższy czas na rynku.Jeżeli chodzi o Logitech Z-506 nigdy ich nie słyszałem i są nowe na rynku więc nie mają za dużo opinii.Mi z wyglądu bardziej się podobają X-540 nie wiem jak tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech X540 luma posiadam i wiem co mówię są super.

A słyszałeś te drugie, że tak jednoznacznie wyłaniasz lepszy produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A słyszałeś te drugie, że tak jednoznacznie wyłaniasz lepszy produkt?

 

Przecież nie powiedział, że są lepsze, tylko że dobrze grają.

 

Mam x-540 i grają wspaniale, basy sa mega, a brzmienie gitarki niszczy jądra. Jest tylko kłopot z podgłośnieniem 2 tylnych głośników, grają zawsze za cicho i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi drugimi ale tak jak userzy na górze też posiadam X-540. W tą zimę będzie już 2 lata :D

0 awarii ! Jeszcze nie słyszałem żeby komukolwiek popsuły się te głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tymi drugimi ale tak jak userzy na górze też posiadam X-540. W tą zimę będzie już 2 lata :D

0 awarii ! Jeszcze nie słyszałem żeby komukolwiek popsuły się te głośniki.

Akurat ja słyszałem ,że się popsuły X-540 chociaż ten model prawie się nie psuje.Ja moje X-540 mam już jakiś rok i też 0 awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to sie w koncu zdecydujcie!

To które w końcu mam brac??:P

Chociaż chyba sie zdecyduje na Z506 ale czekam na kolejne opinie:P

 

Pozdrawiam, emotikonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, sam posiadam x-540 i jak na cene swoja graja całkiem przyzwoicie ale jest to dosyć stara już konstrukcja i ja na twoim miejscu zaryzykował bym i wziął bym nowszy model który może być ulepszony. I wydaje mi się że zagra porównywalnie lepiej od x-540. I patrząc na zdjęciach to zamontowali wysokotonówki których nieco brak w 540. Wiec ja ci polecam Z506.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie czy różnią się czymś x540 od x530, pod względem dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie czy różnią się czymś x540 od x530, pod względem dźwięku?

Głównie tym, że w 540 wyeliminowano problem z odtwarzanie ruskiego radia w tle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej wersji x530 też pojawia się ten problem ruskiego radia? Bo z tego co na allegro zauważyłem to jest nowa wersja tych głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-530 to po prostu uboższa wersja x-540, nie posiada pilota i subwoofer ma głośnik z boku a nie tak jak w x-540 pod spodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad głośnikami 5.1 w rozsądnej cenie, myślę o x-540, Z506 lub Microlab FC-730. Do fimów, muzyki-hh, ew. girt. Ważnym czynnikiem jest niska awaryjność- x-540 chyba takie są, Z506 to nowość, a o microlabach nie wiem nic. Które? :) Ew. jakie 5.1 do 450 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam już Geniusowi, dwa razy padły mi 5005, co do jakości dźwięku, jestem zadowolony, cena/jakość wypada b. dobrze, ale ma już uraz, Genius odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad głośnikami 5.1 w rozsądnej cenie, myślę o x-540, Z506 lub Microlab FC-730. Do fimów, muzyki-hh, ew. girt. [...]

Spróbowałbym z Microlabami lub z używanymi x530 do 100 zł (tyle są warte te głośniki :P imo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mircrolaby to takie same krowy jak Geniusy? Te nowe logi to raczej syf? X-540 już trochę siedzą na rynku i szkoda dawać za nie 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam małe pytanko, może ktoś z was forumowiczów posiada już głośniczki Logitech Z-506. Czy tylna para głośników posiada jakie kolwiek mocowanie by powiesić je na ścianie? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...