Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szymix

Gdzie moge kupic PLEXI?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W najblizszym czasie zamierzam wyciąć okno w obudowie i wstawic tam płyte Plexi ,lecz nie moge znależć adrasu żadnego sklepu internetowego gdzie mógłbym zamówic Plexi na WYMIAR i w przystepnej cenie.

 

Z góry dzięki.Nie chodzi mi tu o linki do Google ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sam szukalem i na allegro sa setki. Chyba duniek tez sie tym zajmuje/zajmowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko allegro ci zostaje. Sam szukałem rok temu i we wszystkich sklepach budowlanych i marketach sprzedawali tylko w arkuszach. Chyba najmniejszy to 100cm x 200cm czy 100cm x 150cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tez patrzyłem tylko tam tego jest za DUŻO i małe arkusze chodzi mi o Plexi grubszą lub równa 3mm i o wymiarach conajmniej n450x400mm.

 

Jak ktos ma przydatne linki prosze o podsyłanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Praktikerze były różne arkusze i grubości. Najmniejszy to chyba 100x50cm i grubość 2mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tez patrzyłem tylko tam tego jest za DUŻO i małe arkusze chodzi mi o Plexi grubszą lub równa 3mm i o wymiarach conajmniej n450x400mm.

 

Kupić i zamontować za Ciebie trzeba też? Jak sam piszesz, na allegro jest od zastrzesięnia, wystarczy wybrać - to chyba Twoja rola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Praktikerze były różne arkusze i grubości. Najmniejszy to chyba 100x50cm i grubość 2mm.

 

Musze zobaczyc moze tam bedzie a czy w Bricomarche tez by było???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W najblizszym czasie zamierzam wyciąć okno w obudowie i wstawic tam płyte Plexi ,lecz nie moge znależć adrasu żadnego sklepu internetowego gdzie mógłbym zamówic Plexi na WYMIAR i w przystepnej cenie.

 

Z góry dzięki.Nie chodzi mi tu o linki do Google ;)

 

 

Ja ostatnio namierzyłem sklep gdzie robią generalnie wszystko z plexi co sobie zażyczysz (ja robiłem kilka stolików z plexi do lokalu). Podajesz wymiary, oni to tną i wysyłają do ciiebie kurierem. ja generalnie jestem zadowolony i mogę spokojnie polecić: Tplast i plexi na wymiar - i jedno i drugie to ich stronka, najlepiej tam zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namierzyles to jedynie to forum, zeby napisac spam. Obie firmy sa do bani i drogie - i komu tu uwierzyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W najblizszym czasie zamierzam wyciąć okno w obudowie i wstawic tam płyte Plexi ,lecz nie moge znależć adrasu żadnego sklepu internetowego gdzie mógłbym zamówic Plexi na WYMIAR i w przystepnej cenie.

 

Z góry dzięki.Nie chodzi mi tu o linki do Google ;)

Przejdż się do poważnego szklarza on Ci zaradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro lub polimart.pl. Robią na wymiar.

 

Na okno kup sobie PMMA.

 

W marketach nie kupuj - najgorsze dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...