Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pro_zealot

quake wars bląd

Rekomendowane odpowiedzi

zainsalowałem quakewars oryginała z PKK(pomarańczowa kolekcja klasyki) i potem patha 1.5 gdy odpaliłem gre zamiast menu wyskoczył mi błąd aplikacja zostanie zamkinięta przepraszamy za kłopoty....Mam zainstalowane najnowsze sterowniki mam radeona 4850 10.8 catalysty. e8400 procesor.Czy może wiecie jak rozwiązać ten problem directa z płytki też zainstalowałem.prosze o pomoc.Mam windows xp sp3 32bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmhh, spróbuj przeinstalować jeszcze raz. Skąd pobierałeś patcha 1.5 ? Przez grę o ile jeszcze da radę czy gdzie indziej ? Direct z płyty może być nie halo, pobierz sobie najwyżej ze strony i zainstaluj ale to i tak raczej nie to. Spróbuj przeinstalować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu ... bo w sumie to nie mama nic nowego do napisania. Gra zdobyła miano 'crap game" ... nic ponad to niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu ... bo w sumie to nie mama nic nowego do napisania. Gra zdobyła miano 'crap game" ... nic ponad to niestety :(

Rozwiń myśl. :D

 

Ja się podepnę, bo mam pytanie - gra ktoś w to jeszcze? Jest chociaż kilkanaście pozapełnianych serwerów? (przez graczy, nei botów). Gra jest tania jak barszcz, pewnie przyszło trochę młodych, kwestia czy zostali i da się w to teraz przyjemnie grać? Czy serwery zostały zapełnione tylko przez noobów i cziterów, bo nikt już nie "pilnuje" tego, co panuje na serwerach? ;)

 

Z braku laku i lepszych tytułow do sieciowego giercowania (poza L4D2), a że premiera nowej produkcji Splash Damage, Brink dopiero za ponad pół roku - mam ochotę wrócić do QW (po dwóch latach :E) i pograć bezstresowo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie masz do czego wracać :P Trochę nowych ludzi, ledwie 3-5 pełnych serwerów i to tak wieczorami tylko, trochę lamerskich klanów powstało ( czyt. polskich grających tylko na vanilli ). Czasami wpadają też starzy wyjadacze i można na pro zagrać ale nie za często, przestałem w to już dawno grać, wpadam tylko czasami :D Teraz wyjdzie Black Ops to będzie w co pograć, a jak się nie spodoba to zostaje Brink w przyszłym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze qjin Ty zyjesz?...Zapraszam do Black Ops.....Bo tu juz nic nie znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze qjin Ty zyjesz?...Zapraszam do Black Ops.....Bo tu juz nic nie znajdziesz

A co, chciałbyś, żebym już piach gryzł? :E

 

Do Black Ops mnie nie ciągnie specjalnie, wystarczająco nagrałem się w MW (bo multi w MW2 wyjątkowo słabe). Niby jest parę nowości, ale to nie to.

 

Za to Brink - kolejna gra twórców ET i QW - to co innego. Szkoda tylko, że tak późno. :(

 

A o stan QW spytałem z czystej ciekawości. Spodziewałem się mniej wiecej takich odpowiedzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam do Black Ops, co prawda trzeba poczekać na razie na patcha bo gra tnie niemiłosiernie, ale multi naprawdę dobre :P Co do Brinka to też się napaliłem ale jak dowiedziałem się o przesunięciu premiery o prawie rok to zrezygnowałem, zobaczymy co z tego będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapraszam do Black Ops, co prawda trzeba poczekać na razie na patcha bo gra tnie niemiłosiernie, ale multi naprawdę dobre tongue.gif Co do Brinka to też się napaliłem ale jak dowiedziałem się o przesunięciu premiery o prawie rok to zrezygnowałem, zobaczymy co z tego będzie bigsmile.gif

 

 

Witam "starych wyjadaczy" z QW. Jestem "szczęśliwym nabywcą" Black Ops. Nawet graliśmy razem na jednym serwie. Niestety w moim przypadku multi jest niegrywalne. Niby mam 90-50 FPS, a gra tnie jak bym miał 10-15. Dlatego też na razie odkładam ją na półkę i dalej gram w BFBC2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...