Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ja0i13

Obudowa nokii x2

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak. Dwa dni temu (niedziela) kupiłem nowy telefon nokia X2.

Dzisiaj idąc do szkoły spadł mi na chodnik i obudowa w 4 miejscach sie powgniatała (odpryski)i na całej obudowie sa małe ryski. Dodam, ze wygląda to okropnie.

Czy gwarancja obejmuje to? Gdzieś czytałem, że obejmuje, przez 6 miesięcy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć.

Jeżeli nie obejmuje, to gdzie mogę dostać do tego fona obudowę (na allegro nie ma)?

 

Ps. Jest we Wrocławiu jakiś punkt, gdzie naprawiają obudowy (jakoś szpachlują, malują ipt.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj fotki jak się "wyjechała".

Mi wymienili obudowę jak miałem e51 i po 3 miesiącach klawisz nawigacyjny zrobił się miedziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym trochę to poszedłeś po bandzie. Tylko 1 róg telefonu jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym trochę to poszedłeś po bandzie. Tylko 1 róg telefonu jest uszkodzony?

 

 

ja tam nic nie widze kup lepszą ostrość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 roki uszkodzone i cała obudowa jest w rysach (nie uchwyciłem aparatem). Może nie są jakieś duże, ale rzucające się w oczy

 

To jak jest z gwarancjami? Obejmuje to czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

O gwarancji zapomnij.

 

Słownik w łapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z wymienianiem obudowy w serwisie? Doże mnie skasują? (z tego co widzę, to do wymiany są 4 elementy, bo one sa najmocniej wyjechane)

 

Nie ma czegoś takiego, ze obudowa podlega gwarancji 6 miechów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

Gwarancji jakiej ?

 

Przecież to Ty ją uszkodziłeś/aś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidętnie widać, że obudowa jest uszkodzona z winy użytkownika, tak więc gwarancja tego nie obejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś punkt, gdzie naprawiają obudowy? (szpachlują uszkodzony element, malują itp.? Czy coś takiego nie istnieje?)

 

 

A jeżeli w przyszłości coś się zepsuje w telefonie, to mogą nie przyjąć na gwarancje tylko powiedzieć "elektronika została uszkodzona z winy upadku telefonu tip." ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą tak zrobić i jeśli tylko będą mogli to zapewne tak zrobią. Moim zdaniem zmiana obudowy nie ma sensu i wrzuć lepsze fotki bo te to wyglądają jak z siemensa c65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim, razie wezmę trochę czarnej farby i zamaluje te odpryski na czarno, żeby nie były białe :E A potem zainwestuje w pokrowiec silikonowy w razie następnych upadków. :E

 

 

Sory, ale nie da się zrobić lepszych zdjęć, ponieważ cała obudowa jest pokryta kryształkami, które odbijają światło.

 

 

Dzięki wszystkim za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

A jest jakiś punkt, gdzie naprawiają obudowy? (szpachlują uszkodzony element, malują itp.? Czy coś takiego nie istnieje?)

 

 

A jeżeli w przyszłości coś się zepsuje w telefonie, to mogą nie przyjąć na gwarancje tylko powiedzieć "elektronika została uszkodzona z winy upadku telefonu tip." ?

 

Wszystko mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mogą.

Tzn kuzynowi też coś padło z elektroniką a telefon wcześniej dość ostro użytkował bo miał 3 miesiące i był bardzo zniszczony, po upadkach i wymienili mu na całkiem nowy...a obudowe miał powgniataną, szybkę lekko pękniętą. Nie wiem co to za model nokii był bo się nie znam, jakiś co ma standardową budowę i aparat 5mpx no i symbiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od "gestu" serwisu, bo najczęściej takie odrzucają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

Tzn kuzynowi też coś padło z elektroniką a telefon wcześniej dość ostro użytkował bo miał 3 miesiące i był bardzo zniszczony, po upadkach i wymienili mu na całkiem nowy...a obudowe miał powgniataną, szybkę lekko pękniętą. Nie wiem co to za model nokii był bo się nie znam, jakiś co ma standardową budowę i aparat 5mpx no i symbiana.

 

Czesto gdy im sie nie chce naprawiac. Wciskaja kit o dostaniu sie cieczy na PCB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

Jak szybko założysz tak jeszcze szybciej go sciagniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto w ogóle kupić ten telefon w ofercie mixplusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle kupić ten telefon w ofercie mixplusa?

Dołączam się do pytania. Warto tą zabaweczkę brać za zeta? Wygląd mi pasuje ale obudowa strasznie tandetna (miałem dziś w łapach). Czy ten aparat ma 5 MPix tylko w nazwie czy daje radę (bo na nim mi głównie zależy)? Bateryjka potrzyma dłużej niż 3 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kupiłem Zylo i nie żałuje, jest lepiej wykonany - przynajmniej sprawia takie wrażenie, a od zdjęć mam lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zdjęć mam lustro.

 

Ja nie targam zawsze i wszędzie cyfraka a telefon owszem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...