Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Warszawie były specjalny event/konferencja prasowa, która dotyczyła 3DS'a. Była to pierwsza konferencja Nintendo w Polsce :D Widać dla tej firmy nie jesteśmy już anonimowym rynkiem, jak miło to miejsce jeszcze kilka lat temu. Polski oddział firmy stara się już od kilku miesięcy (oficjalna strona z prawdziwego zdarzenia, reklamy, prezentacje), a kolejnym krokiem ma być właśnie promowanie 3DS'a w naszym kraju już od samej premiery (nie to co było z Wii i DS'em). Nie wiem tylko, czy pokaz był dostępny dla wszystkich, czy tylko dla dziennikarzy (obstawiam to drugie). Są to jak najbardziej pozytywne wieści, które dobrze rokują na sytuację 3DS'a w naszym kraju. Poniżej kilka fotek (z Polygamii i PPE.pl).

 

 

16704.JPG

 

16703.JPG

 

z9145059X.jpg

 

z9145049X.jpg

 

z9145048X.jpg

 

z9145052X.jpg

 

z9145044X.jpg

 

z9145051X.jpg

 

z9145054X.jpg

 

530x650_16694.JPG

 

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera w Japonii. To się musi sprzedać :E

 

Fav418qmT1ZP5KC976h5itW8jHxRv4Ie.jpg

 

GTybFP8x2cBMbr75G48xDg1279Zg9FCR.jpg

 

1298713086.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japończycy mnie niszczą :E kraj prawdziwych graczy . Takie zdjęcia z premier tylko u nich :)

 

P.S. Oni 3DS'a już mają a ja pewnie na NGP będę czekał do premiery w Europie , marzec 2012 :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dlaczego w USA cena konsolki wynosi ~750zł a w EU ~999zł :/ poza tym nawet zauważyłem, że jest promocja do ~890zł ale to i tak więcej niż cena sugerowana w USA :( można sprowadzić stamtąd i nie będzie problemów?

Edytowane przez Cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w USA cena konsolki wynosi ~750zł a w EU ~999zł :/ poza tym nawet zauważyłem, że jest promocja do ~890zł ale to i tak więcej niż cena sugerowana w USA :( można sprowadzić stamtąd i nie będzie problemów?

 

nie bedzie problemów, o ile chcesz kazda gre sprowadzac z USA, 3DS bedzie posiadac juz blokade regionalną, wiec nie pograsz w gry wydaje w Europie na PAL ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

nie bedzie problemów, o ile chcesz kazda gre sprowadzac z USA, 3DS bedzie posiadac juz blokade regionalną, wiec nie pograsz w gry wydaje w Europie na PAL ;>

Otóż to, natomiast sam 3DS u nas zaczyna się pojawiać w hurtowniach i z tego co widzę to taniej niż 990 zł nie będzie, jeśli chodzi o oficjalną dystrybucję, a nie sprowadzanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie bedzie problemów, o ile chcesz kazda gre sprowadzac z USA, 3DS bedzie posiadac juz blokade regionalną, wiec nie pograsz w gry wydaje w Europie na PAL ;>

co za suchar :mad2: a wersja z UK będzie mogła być? to jest ten sam region co reszta europy? ;) bo ta oferta preorderowa za 890zl to jest wlasnie sprowadzana wersja z UK

Edytowane przez Cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

co za suchar :mad2: a wersja z UK będzie mogła być? to jest ten sam region co reszta europy? ;) bo ta oferta preorderowa za 890zl to jest wlasnie sprowadzana wersja z UK

Będzie mogła być, tylko zastanów się czy 100 zł jest warte pominięcia naszej dystrybucji w momencie kiedy Nintendo weszło do Polski. Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będzie mogła być, tylko zastanów się czy 100 zł jest warte pominięcia naszej dystrybucji w momencie kiedy Nintendo weszło do Polski. Nie sądzę.

erm a co do dla mnie zmienia? nie dam 100zł więcej żeby mieć kilka stron instrukcji w języku polskim

Edytowane przez Cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

erm a co do dla mnie zmienia? nie dam 100zł więcej żeby mieć kilka stron instrukcji w języku polskim

No jak uważasz, ciekawe jak będzie z gwarancją. Ciekawe gdzie wyślesz konsolę w razie czego, do UK? :E Bo jeszcze nie wiadomo na jakich zasadach będzie gwarancja realizowana w Polsce - chyba, że ktoś wie. Pomijam już fakt, że w ten sposób to nigdy nie dorobimy się polskich gier, skoro konsolki będziemy kupować za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak uważasz, ciekawe jak będzie z gwarancją. Ciekawe gdzie wyślesz konsolę w razie czego, do UK? :E Bo jeszcze nie wiadomo na jakich zasadach będzie gwarancja realizowana w Polsce - chyba, że ktoś wie. Pomijam już fakt, że w ten sposób to nigdy nie dorobimy się polskich gier, skoro konsolki będziemy kupować za granicą.

z gwarancją będzie tak: odsyłam do sklepu, w którym kupiłem (w Krakowie? ;) ) i oni się resztą zajmą, bo taki mają obowiązek. Jednak byłbym o gwarancję spokojny, bo nintendo robi akurat bardzo trwały i wytrzymały sprzęt, to nie xbox :E co do polskich gier, wydaje mi się, że nigdy nie otrzymamy spolszczonego rpga, pokemonów ani niczego nie dla casuali. Jedyne na co można liczyć to gry dla dzieci lub gry typu brain age, więc i tak nie mój target.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

z gwarancją będzie tak: odsyłam do sklepu, w którym kupiłem (w Krakowie? ;) ) i oni się resztą zajmą, bo taki mają obowiązek. Jednak byłbym o gwarancję spokojny, bo nintendo robi akurat bardzo trwały i wytrzymały sprzęt, to nie xbox :E co do polskich gier, wydaje mi się, że nigdy nie otrzymamy spolszczonego rpga, pokemonów ani niczego nie dla casuali. Jedyne na co można liczyć to gry dla dzieci lub gry typu brain age, więc i tak nie mój target.

Owszem, mają taki obowiązek, nawet przez 2 lata :) O ile będą tyle istnieć :E Myślałem, że chcesz kupić bezpośrednio z UK. O Pokemonach nawet nie myślałem, w to grają u nas tylko zapaleńcy, ale nadchodzące Super Mario na 3DS mogłoby być już w języku polskim. I myślę, że coś podobnego w przyszłym lub tym roku się ukaże. Dziwi tylko Ubisoft, który wydaje swoje gry u nas, a nawet 'głupiego' Raymana nie spolszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gwarancją będzie tak: odsyłam do sklepu, w którym kupiłem (w Krakowie? ;) ) i oni się resztą zajmą, bo taki mają obowiązek. Jednak byłbym o gwarancję spokojny, bo nintendo robi akurat bardzo trwały i wytrzymały sprzęt, to nie xbox :E co do polskich gier, wydaje mi się, że nigdy nie otrzymamy spolszczonego rpga, pokemonów ani niczego nie dla casuali. Jedyne na co można liczyć to gry dla dzieci lub gry typu brain age, więc i tak nie mój target.

No wiesz, to samo myślałem jeszcze kilka lat temu o grach na inne konsole w naszym kraju. God of War czy Killzone w rodzimym języku? Jeszcze kilka lat temu coś takiego było wręcz nierealne, a tu proszę, nasz rynek ma widocznie taki potencjał, że opłaca się inwestować w tego typu projekty. Nintendo ostatnio zauważyło nasz kraj, więc kto wie, może doczekamy się kiedyś gier w PL języku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to samo myślałem jeszcze kilka lat temu o grach na inne konsole w naszym kraju. God of War czy Killzone w rodzimym języku? Jeszcze kilka lat temu coś takiego było wręcz nierealne, a tu proszę, nasz rynek ma widocznie taki potencjał, że opłaca się inwestować w tego typu projekty. Nintendo ostatnio zauważyło nasz kraj, więc kto wie, może doczekamy się kiedyś gier w PL języku? ;)

jednak sony jest u nas wyrobione za sprawą ps2 no i nawet ps1 dlatego w nas zainwestowali. a każdy wie jak sprzedają się konsole od niny w Polsce, a zwłaszcza poprzedni DS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to samo myślałem jeszcze kilka lat temu o grach na inne konsole w naszym kraju. God of War czy Killzone w rodzimym języku? Jeszcze kilka lat temu coś takiego było wręcz nierealne, a tu proszę, nasz rynek ma widocznie taki potencjał, że opłaca się inwestować w tego typu projekty. Nintendo ostatnio zauważyło nasz kraj, więc kto wie, może doczekamy się kiedyś gier w PL języku? ;)

 

hmm, może kiedyś, ale napewno nie w najblizszym czasie. Lejdi Beata ze Sztadbałera w wywiadze dla Neo+ wypwoiedziala sie, i tu cytuje: (...)Nintendo również chce to zrobić, ale jednocześnie uważa, że polski rynek jest na tyle rozwinięty, iż gry po angielsku mogą sprzedwać się równie dobrze(...)

 

pozostaje czekac i miec nadzieje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jednak sony jest u nas wyrobione za sprawą ps2 no i nawet ps1 dlatego w nas zainwestowali. a każdy wie jak sprzedają się konsole od niny w Polsce, a zwłaszcza poprzedni DS

No właśnie Nintendo zauważyło, że coś na rynku mogą zdziałać. Praktycznie ta firma nie istniała w naszym kraju, więc i wyniki sprzedaży softu i konsol były mizerne. Niestety to naleciałości sprzed wielu lat. Mówiąc "konsola", miałeś na myśli "PlayStation", nie myślałeś o NES'ie czy SNES'ie. Nikt tej firmy nie znał, a konsola za znaczkiem Nintendo to była egzotyka. Inaczej jest w innych krajach. Jednak nareszcie coś się w tej materii zaczyna zmieniać i premiera 3DS'a to najlepszy moment, aby to wszystko ruszyło do przodu. Reklamy sprzętu, specjalne eventy, konferencje (jak ta w Warszawie), oficjalna witryna czy imprezy pokroju NINTENDO BMX DAY 2011. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Nawet sama Beata Dudzic mówiła, że będzie można w niedalekiej przyszłości ustawić w opcjach 3DS'a jako kraj Polskę, aby korzystać z dobrodziejstw funkcji internetowych

 

hmm, może kiedyś, ale napewno nie w najblizszym czasie. Lejdi Beata ze Sztadbałera w wywiadze dla Neo+ wypwoiedziala sie, i tu cytuje: (...)Nintendo również chce to zrobić, ale jednocześnie uważa, że polski rynek jest na tyle rozwinięty, iż gry po angielsku mogą sprzedwać się równie dobrze(...)

 

pozostaje czekac i miec nadzieje :E

No to czekamy :E

 

edit:

Literówka :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Bardzo fajnie, że rozwinęła się dyskusja! :)

 

Co do naszego marketu na 3DS, doszły mnie słuchy, że już na premierze powinna być możliwość ustawienia polskiego... :) Przynajmniej tak było napisane na Polygamii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie Nintendo zauważyło, że coś na rynku mogą zdziałać. Praktycznie ta firma nie istniała w naszym kraju, więc i wyniki sprzedaży softu i konsol były mizerne. Niestety to naleciałości sprzed wielu lat. Mówiąc "konsola", miałeś na myśli "PlayStation", nie myślałeś o NES'ie czy SNES'ie. Nikt tej firmy nie znał, a konsola za znaczkiem Nintendo to była egzotyka. Inaczej jest w innych krajach. Jednak nareszcie coś się w tej materii zaczyna zmieniać i premiera 3DS'a to najlepszy moment, aby to wszystko ruszyło do przodu. Reklamy sprzętu, specjalne eventy, konferencje (jak ta w Warszawie), oficjalna witryna czy imprezy pokroju NINTENDO BMX DAY 2011. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Nawet sama Beata Dudziec mówiła, że będzie można w niedalekiej przyszłości ustawić w opcjach 3DS'a jako kraj Polskę, aby korzystać z dobrodziejstw funkcji internetowych

 

 

kto to ta Beata? :E wiesz, przeciętnego gracza to nie obchodzi kto co powiedział czy gdzieś są konferencje o jakimś "gadżeciku" dla dzieci. Niestety ale nie tylko tu chodzi o samą konsolę ale o to co sobą prezentuje. Większość osób, jak nie wszystkie są przekonane, że DS = gry dla dzieci. Wystarczy spytać pierwszą lepszą grającą osobę to jeżeli chociaż w minimalnym stopniu się tym interesuje to wybierze psp/ngp dlaczego? wymieni normalne hardkorowe i znane tytuły: mgs, resistance, socom, killzone, gt i inne. poprosisz o wymienienie gier na nintendo: mario i może zelda. hydraulik kurdupel wśród bajecznych drzewek grzybków i roślinek oraz zielony kolo wśród magicznej zaczarowanej i pełnej miłości przygodówce.. doszukiwać się NORMALNYCH porządnych gier, które są chociaż +12 to naprawdę ciężka sztuka, a nikomu się nie chce tego robić. Nintendo musiałoby najpierw zmienić swój wizerunek, żeby dotrzeć do polskich graczy co będzie raczej nierealne. Moim zdaniem 3ds będzie się lepiej sprzedawać niż DS, ze względu na bajerowanie 3d przy znajomych, jednak to i tak za mało, żeby nin u nas zagościło tak jak sony (SCEP itp)

 

 

 

edyt: beatka jest od stadlbauera? łee to na pewno możemy zapomnieć o tym, aby coś się zmieniło w naszym kraju :E

pamiętam jak było gdy nin "wkroczyło do Polski", kiepawa strona utworzona przez "stadlbauer marketing" i 1 reklama mysims w tv :E

Edytowane przez Cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nina taka jest, takie mają gry, i mam nadzieję, że tego nie zmienią, jak się komuś nie podoba jest zawsze propozycja od konkurencji ;). Tak swoją droga to im nie się dziwnie, że pomijają taki kraj jak Polska, po tym jak ostatnio przeczytałem, że sony sprzedało 300k PS3 na naszym rynku, zwątpiłem w szybki rozwój grania na konsoli w Polsce, czym jest marne 300k w obliczu 50kk sprzedanych sztuk ps3 :E, boję się pytać ile sprzedało się Wii/DS ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

kto to ta Beata? :E wiesz, przeciętnego gracza to nie obchodzi kto co powiedział czy gdzieś są konferencje o jakimś "gadżeciku" dla dzieci. Niestety ale nie tylko tu chodzi o samą konsolę ale o to co sobą prezentuje. Większość osób, jak nie wszystkie są przekonane, że DS = gry dla dzieci. Wystarczy spytać pierwszą lepszą grającą osobę to jeżeli chociaż w minimalnym stopniu się tym interesuje to wybierze psp/ngp dlaczego? wymieni normalne hardkorowe i znane tytuły: mgs, resistance, socom, killzone, gt i inne. poprosisz o wymienienie gier na nintendo: mario i może zelda. hydraulik kurdupel wśród bajecznych drzewek grzybków i roślinek oraz zielony kolo wśród magicznej zaczarowanej i pełnej miłości przygodówce.. doszukiwać się NORMALNYCH porządnych gier, które są chociaż +12 to naprawdę ciężka sztuka, a nikomu się nie chce tego robić. Nintendo musiałoby najpierw zmienić swój wizerunek, żeby dotrzeć do polskich graczy co będzie raczej nierealne. Moim zdaniem 3ds będzie się lepiej sprzedawać niż DS, ze względu na bajerowanie 3d przy znajomych, jednak to i tak za mało, żeby nin u nas zagościło tak jak sony (SCEP itp)

Beata Dudzic - osoba odpowiedzialna za Nintendo w Polsce.

 

Taa? Zobaczymy co powiesz jak Nintendo zacznie szturmować centra handlowe. Prawda jest taka, że gracze, którzy kojarzą DS'a z grami dla dzieci to pi*dy a nie gracze. Osoby, o których mówisz to tak plus minus 14-19 lat, oddani fani marki Sony. Nie, nie jestem bojówką Nintendo - mam w domu PSP. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

oddani fani Sony to 1, a 2 - ludzie, którzy nie maja ani jednej ani drugej konsoli przenosnej, zobaczyli gdzieś u znajmoego grafike w PSP i od razu "DS to gówno"..

Edytowane przez yoshinori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...