Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuję new 2ds xl i poszukuję kogoś kto chciałby się "podzielić" gierką pokemon soulsilver/heartgold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogień:

 

 

I teraz właśnie znowu myślę o kupnie 3DS-a i przeglądam oferty na Allegro... Głupie Nintendo :/

 

Co najlepsze, gra jest już gotowa. Pokazali to światu pierwszy raz na E3, premiera we wrześniu - sztos. Swoją drogą, że to utrzymali w tajemnicy przez tyle czasu i nikt pary nie puścił, nieźle.

 

Czaisz ja tez :E. Ale kurde no przecież Switch zaraz i też jest przenośny. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa głupie decyzje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze czy opłaca się w 2017 kupić konsolke nintendo 2ds ? Szczerze mnie bardzo zainteresowała, miałem kiedyś gbc i mam sentyment do gierek typu mario lub zelda. Cena też jest sympatyczna bo nówka z mario kartem za około 400zł. Myślałem o PS VITA ale ta konsolka wydaje mi się strasznie słaba. Proszę o opinie, i opis możliwości tego urządzenia. Co oferuje system konsoli ? - wifi, przeglądarka int, sklep itd ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o PS VITA ale ta konsolka wydaje mi się strasznie słaba.

Co masz konkretnie na myśli? Po jednej i po drugiej stronie są plusy i minusy. W obu przypadkach na konsole wychodzi japońszczyzna. Jeśli jesteś jej fanem, na obu sprzętach znajdziesz coś dla siebie.

 

W obu konsolach masz wi-fi, przeglądarkę, dostęp do sklepu, czyli podstawowe rzeczy. Oba sprzęty nadają się w zasadzie tylko do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze czy opłaca się w 2017 kupić konsolke nintendo 2ds ? Szczerze mnie bardzo zainteresowała, miałem kiedyś gbc i mam sentyment do gierek typu mario lub zelda. Cena też jest sympatyczna bo nówka z mario kartem za około 400zł. Myślałem o PS VITA ale ta konsolka wydaje mi się strasznie słaba. Proszę o opinie, i opis możliwości tego urządzenia. Co oferuje system konsoli ? - wifi, przeglądarka int, sklep itd ?

 

Pozdrawiam.

 

Spójrz na bibliotekę gier na ds i 3ds. Tego jest OD GROMA.

 

Sam kupiłem konsolkę niecały kilka miesięcy temu. Jak do tej pory przeszedłem na niej pokemony heartgold i zacząłem kilka innych gierek. I choć korzystam z niej rzadko, to zawsze z bananem na twarzy i wypiekami na policzkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na bibliotekę gier na ds i 3ds. Tego jest OD GROMA.

 

Sam kupiłem konsolkę niecały kilka miesięcy temu. Jak do tej pory przeszedłem na niej pokemony heartgold i zacząłem kilka innych gierek. I choć korzystam z niej rzadko, to zawsze z bananem na twarzy i wypiekami na policzkach.

 

Raczej się zdecyduje na 2ds, można odpalać gierki z 3ds i jest całkiem tanio. Pytanie zasadnicze - czy c-stick czyli drugi analog który jest w 3ds xl i 2ds xl jest aż tak potrzebny? czy bez niego niektóre gry są niegrywalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie 2ds.

 

Czasem by sie przydal, ale i bez niego jest spoko. a imho 2ds troche lepiej lezy w dloniach niz 3ds.

 

No i jest znacznie tanszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie 2ds.

 

Czasem by sie przydal, ale i bez niego jest spoko. a imho 2ds troche lepiej lezy w dloniach niz 3ds.

 

No i jest znacznie tanszy:)

 

Jest jakaś podstawka do 2ds z drugim analogiem ? czy takich bajerów nie ma ? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta dyskusja zainspirowala do odkurzenia 2dsa, a, ze sie troche obrazilem na Zelde (koniecznosc ponownego przechodzenia swiatyni od poczatku) to odpalilem The World Ends With You.

 

My god, ale ta gra jest zajebiscie miodna! Czuje sie, jakbym odpalil Golden Sun na GBA (tak, wiek, to zupelnie inne gry). Cos czuje, ze niepredko uda mi sie znow odstawic 2dsa na dluzej w kat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam new 3ds,oraz 2ds crystal blue i nie wiem czemu,ale uwielbiam właśnie grać na 2ds'ie,może to dla tego że czuje się jak by się grało jak kiedyś na Gameboy'u. Ogrywam właśnie na nim Pokemon White 2 i ciężko się od niego oderwać,wiedząc jaki jest ogrom gier jeszcze do ogrania. Tak więc jak ktoś ma myśli jaki model kupić,to nie ważne bo każdy z nich przyniesie ogrom radości i przyjemności z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz to:) Jest tyle wersji, ze kazdy znajdzie cos dla siebie.

 

Ja kierowalem sie glownie cena, wiec lyknalem 2dsa z Yokai Watch za 350 zl. I mam kawal fajnego sprzetu i maaaaaaaaaaase gier do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sie kiedyś zastanawiałem nad 2DS`em (jeszcze tą pierwszą wersją) a 3DS i n3DS. Wybór padł na nieco droższego n3DS tym bardziej że sklep dał mi gratis ładowarkę (ach te Nintendo). Powiem szczerze że była to moja najlepsza decyzja bo mogłem bez problemu zaciorać w Xenoblades Chronicles 3D. Sama gierka wciągnęła mnie jak żadna inna na tej konsoli (nigdy nie miałem Wii U więc było to pierwsze podejście do tytułu).

Teraz jak bym miał kupować to chyba bym nie umiał zdecydować com tyle tych wersji powychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam obecnie czekam na nowego 2DS'a z Super Mario, z uwagi na chęć ogrania Pokemonsów Gold, które sprezentowała mi kochana żona :)

 

Kurczę, te Ninny to ma nadal magię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczę, jak dla mnie same dwa ekrany powodują ogromną chęć do grania (nigdy nie miałem GBA ani DS a zawsze chciałem więc może przez to :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Zeldzie Breath of The Wild czuję mega niedosyt tego IP i strasznie mnie ciągnie, żeby kupić ponownie 3ds i ograć Ocarinę i Majorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Switch pokazuje ponad 150h :) a i tak nie zrobiłem wszystkiego, zostało 40 shrinów i masa zadań pobocznych do zrobienia, Season Pass kupiony, czekam na fabularny dodatek i wracam do tego niesamowitego świata. Gdyby nie nadchodzący Mario Sztos to bym kupił tego 3DSa a muszę jeszcze Mario i Kórliki skończyć przed premierą Mario Odyssey.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, czyli ten Switch to faktycznie smakowity kąsek, gdyby nie to że mam jeszcze masę tytułów do ogrania na 3DS to zapewne już bym kupił Switch`a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Switch pokazuje ponad 150h :) a i tak nie zrobiłem wszystkiego, zostało 40 shrinów i masa zadań pobocznych do zrobienia, Season Pass kupiony, czekam na fabularny dodatek i wracam do tego niesamowitego świata. Gdyby nie nadchodzący Mario Sztos to bym kupił tego 3DSa a muszę jeszcze Mario i Kórliki skończyć przed premierą Mario Odyssey.

 

A gdzie switch pokazuje ile się grało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz w swój profil to wyświetla Ci poniżej Play Activity i ilość czasu spędzonego w danej grze (orientacyjnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po Zeldzie Breath of The Wild czuję mega niedosyt tego IP i strasznie mnie ciągnie, żeby kupić ponownie 3ds i ograć Ocarinę i Majorę.

Dlatego ja najpierw zamierzam przejść starsze Zeldy, a truskawką na torcie będzie botw, jak kupię słicza kiedyś tam. Później mogłoby być ciężko grać w te staruchy, a tak jeszcze "trochę" mi zostało.

W tym przypadku spokojnie sobie poczekam na większą ilość gier, bo na razie mógłbym zagrać w odyseje i karta i może od biedy w te króliki, a tak fajnie niech powychodzą jakieś giery na 2-4 graczy (kirby :D) i gry z wju.

Na razie muszę się w końcu zmusić do kupna 2dsa, bo go tak kupuję, że nie kupuje, a tam też jest co do pogrania.

Przez te tematy znowu czuję głód na N i aż bym kupił wszystkie konsole :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... hmmm...

Eeee... Chyba że cena będzie atrakcyjna. Ciekawe czy z nowymi pokami coś planują.

Ogólnie chyba najbardziej marzyła mi się przezroczysta wersja, ale teraz już tylko używki.

W sumie białą czy czarną też nie pogardzę.

 

Chociaż ta też może być :E. Ocaryna do ogrania akurat.

Ciekawe jak cena.

Doczytałem, że standardowa.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...