Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HDR'o

Emulator pada od xboxa 360

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sendspace.com/file/qvo78v Tutaj macie zmodyfikowany przeze mnie emulator pada. Na wszystkich padach, które mają podobne rozstawienia klawiszy co pad od PS2, ta wersja emulator jest idealna :D Macie tutaj 100% dokładności ustawień z pada od iksa 360 :) Zmodyfikowałem go tak, by działały odpowiednio wibracje, dolne tylne guziki miały funkcję triggerów a guziki główne na padzie były odpowiednio:

3 (czyli dolny) - A

2 (czyli prawy) - B

1 (czyli górny) - Y

4 (czyli lewy) - X

 

Jak widać jest tu 100%we odwzorowanie pada iksboxowego :) Oczywiście tradycyjnie wgrywacie pliki do katalogu z exekiem uruchamiającym daną grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy jedyne co zmodyfikowales to zmieniles ustawienia w pliku konfiguracyjnym? Zdajesz sobie sprawe ze praktycznie kazdy pad jest inny i ze twoja ustawienia w wiekszosci padow dzialac nie beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy jedyne co zmodyfikowales to zmieniles ustawienia w pliku konfiguracyjnym? Zdajesz sobie sprawe ze praktycznie kazdy pad jest inny i ze twoja ustawienia w wiekszosci padow dzialac nie beda?

95% padów z marketów ma właśnie takie ustawienia. U mnie działają na trzech padach, a wystawiłem tutaj, bo już 3 osoby o to prosiły a nie chce mi się co chwilę wysyłać każdemu pmki :> Oczywiście u każdej osoby, która mi je wysłała ustawienia jakoś dziwnym trafem były pod jego pada, hmm, ciekawe :> Jedynie na co narzekano, to na fakt, że nie ma wibracji, ale zdaje się, że u jednym jest a u innych nie :) Mówisz, że zmodyfikowałem ustawienia w pliku ? Niech tak będzie, ale jak widać, nie każdy chyba to potrafi, skoro ciągle dostaję pmki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% padów z marketów ma właśnie takie ustawienia.

ladnie tak klamac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

95% padów z marketów ma właśnie takie ustawienia. U mnie działają na trzech padach, a wystawiłem tutaj, bo już 3 osoby o to prosiły a nie chce mi się co chwilę wysyłać każdemu pmki :> [...]

Dopisz więc modele tych padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
95% padów z marketów ma właśnie takie ustawienia.

Gdyby tak było, bezsensem byłoby robienie pliku konfiguracyjnego. Lepiej byłoby po prostu "na twardo" wkompilować opcje typu "pad marketowy, zamiennik xboksa, dualshock" itp itd. Ja miałem Saiteka p580 oraz Speedlinka strike2 i w obu były całkiem inne obłożenia przycisków od klawiszy akcji na klawiszach bocznych kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było, bezsensem byłoby robienie pliku konfiguracyjnego. Lepiej byłoby po prostu "na twardo" wkompilować opcje typu "pad marketowy, zamiennik xboksa, dualshock" itp itd. Ja miałem Saiteka p580 oraz Speedlinka strike2 i w obu były całkiem inne obłożenia przycisków od klawiszy akcji na klawiszach bocznych kończąc.

To teraz mi powiedz czy chociaż w jednym z nich pasował defaultowy (nie mój) konfig ? Chodzi mi o to, że dolny klawisz to musi być A, lewy X, prawy B, górny Y, a za triggery odpowiadały dwa tyle, ale dolne (zawsze widziałem domyślnie górne) guziki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolny, prawy, lewy nic mi nie mówi, lepiej jak byś po numeracji powiedział. Z resztą zobacz screeny i sam sprawdź po numeracji który pasuje czy twój czy defaultowy bo ja akurat pod ręką nie mam emulatora a nie chce mi się ściągać i sprawdzać.

 

saitek_p580_silver_rumble_pad_usb_8-way_d-pad_4_action_buttons_4_shoulder_triggers_2_analog_min_1.jpg

sl-sl-6535-sbk_0.jpg

3.jpg

 

Niestety nie znalazłem screena przycisków bocznych saiteka ale na pewno jest inne obłożenie niż w speedlinku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym czarnym wszystko jest jak w moim a ten jasny ma odpowiednie wg mojego tylko A a wg defaultowego żaden nie zadziała jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie jeżeli drugi pad (2 i 3 zdjęcie) pasuje do twojego profilu to cofam krytykę i jeszcze pochwalę bo faktycznie dla newbiech to się przyda :thumbup: . Tylko zamiast wrzucać w osobny topik mogłeś go podpiąć pod topik z emulatorem. W zasadzie to mogłeś wrzucić sam plik konfiguracyjny bo jak się zmieni wersja emulatora to ten już będzie stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...