Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karol111

jak przelac pieniadze z telefonu na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Albo zadzwonić na infolinie Ery. Nie dziw się, że odpowiedzi są zdawkowe, bo sam zadałes absolutnie nieprecyzyjne pytanie i nie wiadomo o co Ci chodzi - czy telefony oba są na karte, oba na abonament, jeden na karte, jeden na abo (wtedy który)? Ma to znaczenie, choć wydaje mi się, że nawet jeśli będzie możliwość przesłanai środków w którejś z tych konfiguracji, to raczej tylko na zasadzie doładowania telefonu na kartę z abonamentu poprzez obciążenie tego ostatniego kwotą doładowania. Nie da się chyba przerzucić kasy z jednej karty pre-paid na inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba sa na karte ery

Tak, ale musi być dostępna taka opcja, jaka taryfa itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytalem sie i powiedzieli mi ze mozna ale tylko z telefonami na abonament :/ A nikt z was nie przelewal pieniedzy w taki sposob???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci pisałem wcześniej - możesz z telefonu na abo zasilić telefon na kartę, więc przy najbliższej fakturze doliczą Ci do rachunku kwotę doładowania. Raz tak robiłem, w Orange i wszystko było ok. Nie da się przelewać kasy między dwoma telefonami na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...