Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Facebook

Życie gejowskie w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Facebook

Witam, gdzie można zastać jakieś sklepy, kluby i ogólnie miejsca spotkań dla gejów w Warszawie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli należysz do tej grupy, to powinieneś ich znaleźć bez pytania o to na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

Jeśli należysz do tej grupy, to powinieneś ich znaleźć bez pytania o to na forum.

chodzi mi o miejsca takie jak w np. w londynie, gdzie można się dobrze pobawić, zrobić zakupy pod kątem gejowskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie można zastać jakieś sklepy, kluby i ogólnie miejsca spotkań dla gejów w Warszawie??

zastać można je zawsze w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

ok widzę, że zamiast sensownych odpowiedzi będę dostawał pytania. Dlatego pozwólcie, że je zignoruję.

 

zastać można je zawsze w tym samym miejscu.

ale gdzie konkretnie? bo nie jestem z warszawy w tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok widzę, że zamiast sensownych odpowiedzi będę dostawał pytania. Dlatego pozwólcie, że je zignoruję.

 

 

ale gdzie konkretnie? bo nie jestem z warszawy w tym problem

 

 

W Warszawie,to oczywiste! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten kumpel z E39 za 8 koła może jeździ do Warszawy i wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polegają zakupy gejowskie?

 

jacykoff oprowadza Cię po markecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie konkretnie? bo nie jestem z warszawy w tym problem

"zastac" mozna osobe, nie sklep, bo on nie zmienia swojego miejsca, ale musialem wytlumaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

"zastac" mozna osobe, nie sklep, bo on nie zmienia swojego miejsca, ale musialem wytlumaczyc

piszę zastać, bo jestem ciekawy czy stolica oferuje takie dobrocie jak chociażby Londyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

użyłeś złego słowa

1. przybywszy dokądś, znaleźć tam kogoś lub coś; 2. znaleźć kogoś lub coś w jakiejś sytuacji; 3. o zdarzeniu, zjawisku: nastąpić w niespodziewanym, nieodpowiednim momencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix

woow 28 użytkowników

 

fantom ale ponoć to ciemna strona, sauna darkroomy

amatorska, tuo stare ciotki

coś jest na nowym świecie na skrzyżowaniu z świętokrzyską ale nazwy nie pamiętam. będzie flaga, rozpoznasz - książki i kawiarnia [chyba]

lodidodi - kawiarenka z darkroomami

 

nie wiem czy paradajs znów otworzyli ale tak mi się zdaje. dyskoteka

tu coś masz

toro dyskoteka - tutaj kumpel chodzi

Nie wiem o jaki sklep Ci chodzi ale SM -> refform

 

żeby heteryk z krwi i kości musiał informować...

nie byłem w tych miejscach - heteryk-domator

nie kryję się z tym że mam znajomych i znajome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wpisanie jakże niesamowicie zaskakującej frazy np. "klub gejowski Warszawa" w Google jest zbyt prostą drogą do osiągnięcia światłości (czyli uzyskania odpowiedzi na pytania autora) żeby tej drogi użyć.

 

Teraz już wiem, dlaczego autor swego czasu zanabył ochoty na posiadania potomka swego...i wpadł na pomysł tak pokręcony, że wskazówki w zegarkach pokazujących ilość zgonów z powodu rozśmieszenia na śmierć, przekręciły wszelkie skale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj na jakims forum gejowskim tam na pewno otrzymasz doglebna odpowiedz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

Coś mi się wydaje, że autor szuka chłopaka tylko nie wie jak to napisać :E

 

zapytaj na jakims forum gejowskim tam na pewno otrzymasz doglebna odpowiedz :E

true :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

woow 28 użytkowników

 

fantom ale ponoć to ciemna strona, sauna darkroomy

amatorska, tuo stare ciotki

coś jest na nowym świecie na skrzyżowaniu z świętokrzyską ale nazwy nie pamiętam. będzie flaga, rozpoznasz - książki i kawiarnia [chyba]

lodidodi - kawiarenka z darkroomami

 

nie wiem czy paradajs znów otworzyli ale tak mi się zdaje. dyskoteka

tu coś masz

toro dyskoteka - tutaj kumpel chodzi

Nie wiem o jaki sklep Ci chodzi ale SM -> refform

 

żeby heteryk z krwi i kości musiał informować...

nie byłem w tych miejscach - heteryk-domator

nie kryję się z tym że mam znajomych i znajome

oo stary dzięki za info. Może się uda załapać mi na drag queen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grimix

oo stary dzięki za info. Może się uda załapać mi na drag queen ;)

a mi się marzy trójkącik z niedeklarowanymi less po 30tce ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Facebook

http://www.wildclub.nazwa.pl/wild-j/

 

brzyjdz bedzie sie działo ty byku ty bigsmile.gif

"Ja również zdecydowanie polecam ze względu na Ciekawe towarzystwo w klubie, jest to typowy sexclub (nie spotykałem tam osób gadających dużo, ale osoby konkretnie przychodzące w celu sexu), ostatnio byłem tam wczoraj wiele się zmieniło, 1 sling na dole, drugi na górze, na dole lepsza przestrzeń do sexu grupowego czerwone oświetlenie, nie aż tak ciemno jak w Fantomie" ---- to jeden z komenatrzy dot. klubu. Koleś gdzie ty chcesz mnie wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość OmgCat

"Ja również zdecydowanie polecam ze względu na Ciekawe towarzystwo w klubie, jest to typowy sexclub (nie spotykałem tam osób gadających dużo, ale osoby konkretnie przychodzące w celu sexu), ostatnio byłem tam wczoraj wiele się zmieniło, 1 sling na dole, drugi na górze, na dole lepsza przestrzeń do sexu grupowego czerwone oświetlenie, nie aż tak ciemno jak w Fantomie" ---- to jeden z komenatrzy dot. klubu. Koleś gdzie ty chcesz mnie wysłać?

Tam gdzie będzie Ci dobrze :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieńmy nazwę forum na PCLab-BravoGay, mi się marzy impreza lesbijska na której będę jedynym facetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ASUS jeszcze piszczy jak go wyłączysz. w standby jest okej, ale po wyłączeniu wyje
    • Obejrzałem tylko dla walorów Sydney Sweeney. Komedia romantyczna jak z szablonu. Ten motyw był grany wiele razy. Słaba chemia pomiędzy bohaterami, a rodzinka dość denerwująca. Najlepszy był klon Haalanda.
    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...