Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barack.obamowski

Najtańszy abonament na telefon stacjonarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Orientuje się ktoś ile kosztuje najtańszy abonament na telefon stacjonarny? Teraz mam socjalny tp. Abonament wychodzi 28 zł a cały rachunek 32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Orientuje się ktoś ile kosztuje najtańszy abonament na telefon stacjonarny? Teraz mam socjalny tp. Abonament wychodzi 28 zł a cały rachunek 32.

Winogradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu, brutto - 10 zł/mc. Mam, korzystam, polecam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dostępnych w całej Polsce, jest to obecnie najtańsza opcja. Dialog na liniach TP ma chyba tą samą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam freeconet.pl telefonia voip ale mozna przeniesc numer stacjonarny do nich i utryzmanie numeru to 5 zl na miesiac, sam własnie na to przechodze bo nikt z stacjonarnego w domu już nie korzysta jedynie, ktoś z starszego grona z rodziny dzwoni na ten numer dlatego zalezy nam na jego utrzymaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, to po co komu w dzisiejszych czasach telefon stacjonarny? Ja mam stacjonarny z TP, ale tylko dla tego, że mam Neostradę i jak zawieszę telefon, to płacę taniej jak za utrzymanie łącza w opcji Neostrada bez telefonu. Telefon jak wspomniałem mam zawieszony, a aparat telefoniczny wylądował w szafie. Po kiego mi telefon stacjonarny w domu jak każdy z domowników ma komórkę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadowman: a na przykład po to aby ultra-tanio wykonywać połączenia do firm i instytucji polskich i zagranicznych. Nie oszukujmy się, przez komórkę nie porozmawiasz np z Azja za kilka gr/min, a poprzez voip i stacjonarkę owszem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ipcall.

Z voipem jest mały problem gdy coś się robi w sieci. Jakoś nie znalazłem routera który zapewniłby rozmowy bez przerywania gdy coś się ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ipcall.

Z voipem jest mały problem gdy coś się robi w sieci. Jakoś nie znalazłem routera który zapewniłby rozmowy bez przerywania gdy coś się ściąga.

 

 

wrt54gl + tomato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...