Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xdbrowskix

Mało zajmumjące gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam gier mało zajmujących miejsca na dysku a zarazem dosyć ciekawych np. Mount & Blade: Warband (Mogą być obojętnie jakie gatunki) . Podawajcie propozycje takich gier (max. 2gb). Z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz rpgi, to tradycyjnie: Baldurs Gate 1,2+dodatki, Icewind Dale, Morrowind (TESIII)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disciples 2 + dodatki

baldursy, diablosy, fallouty itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hazhell

Heroes Of Might and Magic 3 + dodatki ;-)

Kurde jakby policzyć ile w to grałem to chyba najbardziej zajmująca gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herosi zajmuja malo miejsca, pojda chyba na wiekszosci dostepnych PC, maja rozbudowana fabule ( mam tu na mysli roznorodnosc map ), no i edytor map i kampanii dzieki ktoremu mozna grac az do znudzenia. No i ten multiplayer na jednym kompie z kumplami ;-)

 

@Autorze: liczy sie tylko zajmowane miejsce na dysku, czy tez inne podzespoly komputera ? Do tej listy dolozylbym Red Alerta 2 z dodatkiem, no i oczywiscie niesmiertelny StarCraft z dodatkiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało zajmująca gra to gra która zajmuje mało miejsca na twardym. Ja pierdzielę, ja chyba jestem za stary na fora internetowe...

 

Mało zajmujące gry to takie w które się nie angażujemy które są lekkie. Gry które mało zajmują to gry o małej objętości. W tytule tematu jest językowy błąd logiczny, jednak czytając 1 post autora co powinno sie robić PRZED odpowiedzią

Witam. Szukam gier mało zajmujących miejsca na dysku
Dowiadujemy się o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...