Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Miedzy innymi ja stalem sie wlascicielem pixel 3 przez promocje $15 przez 24miesiace. Telefon $360 z czolowki za psie pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedzy innymi ja stalem sie wlascicielem pixel 3 przez promocje $15 przez 24miesiace. Telefon $360 z czolowki za psie pieniadze

 

no to to jest dopiero przebitka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

https://www.bestbuy....28aAlWOEALw_wcB

 

 

A mialem juz s9 ktory nie podpasowal,mial byc moto z3 (nie play),ale takuej okazji trudno odpuscic

 

wysłał bym tą oferte mojej rodzince ze stanów ale wolą Iphony :P Swoją droga już nieujednorodnione widziałem w USA tak świetne oferty na sprzęt czy nawet samochody że u nas można pomarzyć. Biorąc pod uwagę różnicę zarobków to zakupy w USA sa o wiele przyjemniejsze :P

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj portu pixela działającego na 5z. A na nim znów działają porty z na xiaomi mi8 oraz poco.

https://www.asus.com...243873-1-1.html

 

Nikt tam nie pisał, że ma zwykłej piątce nie działa ;)

 

Petru działa to i powiem szczerze cyknąłem kilka fot i różnica jest widoczna gołym okiem , na tym porcie znacznie lepsza szczegółowość i kolorki fajniejsze , musze potestowac go więcej .

 

Tutaj kilka fotek https://photos.app.g...nBCqJst15JmEba9 , fotki z pixel sa oznaczone jako google ASUS_X00QD .

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi robotę, nie? ;)

Zobacz co się dzieje po zmroku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi robotę, nie? ;)

Zobacz co się dzieje po zmroku... ;)

 

z kazda fota port z pixela zyskuje , co prawda nadaje sie on tylko na fotki z głównego aparatu bez innych efektów ( nie działa tryb portretowy ani szerokokątny) ale i tak super :) Nawet fotki makro mają więcej szczegółów (np. ta z kiwi)

 

tutaj na YT ktoś testował juz ten port na Zenfone 5 , widać że wyniki tez sa dobre 

 

Wychodzi na to ze Asus trochę nie wykorzystał potencjał tego aparatu poprzez swój soft. 

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej robi się tak, że port pixela staje się głównym aparatem a atockowa apka okazjonalnym ;)

I możliwości foto danego telefonu należy rozpatrywać na nowo, oraz zmienić dotychczasowe opinie o telefonach z możliwości danego aparatu na możliwości danej apki stockowej w danym telefonie.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie zakupu telefonu. Zakładam, że będę go użytkował przez minimum 2 lata. Pytanie czy 4 GB pamięci to nie będzie mało? Bo Kolega ostatnio kupował jakiegoś z 8GB i jestem trochę skonsternowany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4gb bedzie jak najbardziej ok. Skup się na innych aspektach telefonu jak bateria, jakość wykonania, aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie zakupu telefonu. Zakładam, że będę go użytkował przez minimum 2 lata. Pytanie czy 4 GB pamięci to nie będzie mało? Bo Kolega ostatnio kupował jakiegoś z 8GB i jestem trochę skonsternowany:)

 

Zamiast na ramię bym się skupił na procesorze. Najlepiej celować w snapa 710 w górę. 4gb styknie przy dobrej optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na ramię bym się skupił na procesorze. Najlepiej celować w snapa 710 w górę. 4gb styknie przy dobrej optymalizacji.

 

Przy złej optymalizacji to i z 10GB i topowym procku będzie zamulał (patrz samsungi galaxy)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie zakupu telefonu. Zakładam, że będę go użytkował przez minimum 2 lata. Pytanie czy 4 GB pamięci to nie będzie mało? Bo Kolega ostatnio kupował jakiegoś z 8GB i jestem trochę skonsternowany:)

Wszystko zależy w jakim budżecie celujesz. Jeśli fon powyżej tych 2200zł to wg mnie 6GB RAM już musi być. 4GB jest spoko, ale różnica jest mocno odczuwalna na korzyść 6 (szczególnie jeśli mowa o nakładkach, które nie mają agresywnego ubijania apek w tle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, seria Moto G7 (Play, Power, zwykła i plus) pojawiła się w sklepach. Nawet nieźle wyceniona, jak na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość działających apek idzie ustalić chyba w opcjach programisty. Limit procesów w tle się to nazywa.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie zatem port z pixela 3. Skoro u mnie na zenfone 3 i u11 na 8.0 działa, to na Twoim pixelu 2 tym bardziej. Kilka stron wcześniej podawałem link do zbioru portów.

Poza tym masz dedykowane wydania na pixela2/pixel3

 

Ja nie używam Google camera tylko płatnej aplikacji camera fv5. Dla mnie stockowa aplikacja jest przesadnie prymitywna i nie daje żadnej kontroli, lubię wiedzieć jaki jest czas migawki i iso przed zrobieniem zdjęcia i mieć możliwość skorygowania w razie potrzeby. Poza tym cenie sobie możliwość pomiaru ekspozycji dla określonego punktu jak też i możliwość korekty af. Ludzie mówią, że gram jest bezobsługowa ale ja nie lubię aplikacji Google, bo nie do końca podoba mi się jak dobiera parametry - mam na myśli trójkąt ekspozycji tym bardziej, że nie ma obiektywnie czegoś takiego jak idealnie dobrane ustawienia dla określonych warunków. Gdyby tak było to w najdroższych lustrzankach byłby zbędny manual.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Trójkąt ekspozycji powiadasz... :hmm:

Nie mam pojęcia co do mnie piszesz :E

 

Ale miałem wersję demo i bardzo fajna. Może sobie kiedyś sprawie.

 

Btw

Słuchajcie, brat musi szybko wybrać któryś z tych telefonow. Jako firmowy.

Mate 20pro, Note 9, Note 8, Mate 20, p20pro

 

Ja bym brał oczywiście u12 plus :E ale jemu się nie podoba. Z naturalnych przyczyn ja doradzić mu nie potrafię, bo Samsung i brak stabilizacji w wysokich rozdz. video. ;)

 

Podałem w kolejności, w jakiej sam ułożył. Głównie zależy mu na zdjęciach nocnych.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mate 20/pro lub View20 Jak tryb nocny lub pixel 3,2.

Reszta do pominiecia

 

Co do camera fv5 apka fajna ale nie do kazdego telefonu,Jak bym nie ustawial zawsze aplikacja google robi lepsze zdjecia na moim telefonie.

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Trójkąt ekspozycji powiadasz... :hmm:

Nie mam pojęcia co do mnie piszesz :E

 

Ale miałem wersję demo i bardzo fajna. Może sobie kiedyś sprawie.

 

Btw

Słuchajcie, brat musi szybko wybrać któryś z tych telefonow. Jako firmowy.

Mate 20pro, Note 9, Note 8, Mate 20, p20pro

 

Ja bym brał oczywiście u12 plus :E ale jemu się nie podoba. Z naturalnych przyczyn ja doradzić mu nie potrafię, bo Samsung i brak stabilizacji w wysokich rozdz. video. ;)

 

Podałem w kolejności, w jakiej sam ułożył. Głównie zależy mu na zdjęciach nocnych.

 

Tylko to ma do wyboru? Polecisz mu pewnie Note 9, bo to najlepszy wybór. Huawei to crap ze względu na software, szkoda pieniędzy na chińskie badziewie ubijające aplikacje i niekompatybilne z wieloma narzędziami. Pixel 3 XL brzydki jak noc ale to bardzo dobry telefon, 2 XL ma fatalny ekran ale poza tym nie ma istotnych wad.

 

Gdyby nie Pixel 2 xl to pewnie kupiłbym LG V30 albo u11+ teraz zastąpiony jeszcze lepszym u12+. Obecnie v30 jest w świetnej cenie, ma dobre audio, jacka, szeroki kąt, a jedyna jego wada to ekran, ten sam co w Pixelu 2 xl. u11 plus ma lepszy aparat od lg i nie ma żadnych istotnych wad ale też nie staniał wystarczająco, a jest przecież coraz starszy. u12 plus nie ma fizycznych przycisków co można traktować jako wadę choć ogólnie jest bardzo dobry, nie wiem czy to nie jest ogólnie najlepszy flagowiec. HTC mają ips więc nie ma mowy o always on display, a dla niektórych to ważne. Każdy jednak ma inne priorytety i upodobania.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Glownie zalezy mu na zdjeciach nocnych.Note 9 w takim wypadku odpada.

Ma ma maly wybor a pisanie ze Huawei to ..... to nadciaganie rzeczywistosci. Tak samo znajdziesz tyle osob nazekajacych na nakladke samsunga.

 

PS.jedna z wiekszych was v30 to aparat

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od operatora ma dostać, także tylko to co wskazalem. Ja zasugerowalem mate pro.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tym Mate 20 Pro dalej ekrany są problematyczne. Wciąż występuje usterka nawet na ekranach BOE, na forach można spotkać opinię, że telefon po kilku dniach użytkowania (też na ekranach BOE) potrafi zazielenieć/zróżowieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem mu, także o możliwych problemach z galaksiakami. Stwierdził, że i tak jest gwarancja, nie on płaci, także...

Mate 20 pro.

 

Dzięki za utwierdzenie mnie ;)

 

Edit

U11 mi zamulił właśnie... Dałem mu ponad 500zdjec do usunięcia i tak zamulił, że musiałem go ponownie uruchomić :hmm:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit

U11 mi zamulił właśnie... Dałem mu ponad 500zdjec do usunięcia i tak zamulił, że musiałem go ponownie uruchomić :hmm:

 

używasz zdjęć google? Jak tak to wina tego, a nie samego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...