Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Poczekajcie, aż cena unormuje się na właściwym poziomie, czyli kilka ładnych stówek mniej. Wtedy inaczej będziemy rozpatrywać aparat, tak jak ma to miejsce w przypadku zenfone 5. W swej aktualnej cenie mistrz. W swej pierwotnej co najwyżej bardzo dobrze.

 

Cenie i klasie ma się rozumieć, bo zawsze znajdzie się ex flagowiec z lepszym aparatem

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Petru23 - coś dla Ciebie

https://pclab.pl/news80843.html

 

Pisałem o tym wcześniej ;) jestem lepiej poinformowany niż pclab. Dwa dni przed nimi :E

 

 

 

Nie mam U i może już nie będę miał. Ciężka sprawa, bo jedyne czego mi w nim brakowało to ciut lepszej baterii. Się okaże. Szukam czegoś, co może mi go zastąpić i poniekąd tylko 5z do 1500zl a to i tak trochę krok wstecz... Bo do v30 ciężko mi się przekonać.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego 5Z to krok wstecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego 5Z to krok wstecz?

 

Pod względem aparatu na pewno wstecz. Petru może U12+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za 1500zl dawaj :E

Fon kupowałem z dofinansowania wg wskazanych parametrów. Jeśli oddadzą mi kasę to zakup musi być ponowiony, czyli konkretne parametry oraz cena. Tu tkwi problem. Sporo słuchawek się łapie, ale znów sam nie chce się jakoś uwsteczniac.

 

Wstecz z muzyką, aparatem, czytnik z tyłu, obsługa, wodoszczelność...

Znów siedzę na zenfone 3 i czytnik z tyłu to porażka totalna.

 

Ale jakie za to fotki Zenek strzelił HTC...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja pewnie zdecyduję się na Zenfona 6 w lipcu, tylko nie wiem jeszcze jaką wersję :hmm: pewnie zakończy się na 128GB bo 64 wewnętrznej już mi nie starcza (+ karta micro sd zostaje 200gb)

Edytowane przez DonMateok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wcześniej ;) jestem lepiej poinformowany niż pclab. Dwa dni przed nimi :E

 

Nigdy nie zapomne jak mialem htc m8 aktualizacja do aktualnego androida trwala zdecydowanie powyzej pol roku, to samo tutaj z u11, niby fajnie ze jest ale niektorzy dostana juz pewnie nowszego zanim oni dostosuja do obecnego Pie

dla mnie to slabe jest jak nie wiem co :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możesz raz jeszcze ale zrozumiale? Co nowszego kto dostanie zanim kto dostosuje co do Pie? :hmm:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim HTC zdąży wprowadzić Pie na wszystkich planowanych urządzeniach, to inni producenci zdążą zaktualizować system do Andka Q.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to coś złego? Przynajmniej wypuszczą stabilną wersję a nie będą poprawiać hotfixami co chwile jak to ma miejsce u większości producentów.

 

kolejna sztuczna rywalizacja, że by było kto będzie pierwszy

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość nie jakość. No ale z czegoś to wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ale za drogi . Zenfone 6 w tej samej cenie go miażdży

 

i tak i nie, tak jak każdy asus :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma, używał lub może coś powiedzieć o A40? Tak, wiem, "szajsung", ble, ble... ale nic innego w rozmiarze około. 70x140mm lub mniejszego - nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie huaweia i USA. Mówiłem? Panika jak cholera a sprawa jest jasna.

Mój link

 

Patrząc z punktu widzenia fana nowych technologii, warto zwrócić uwagę na zaskakujący związek pomiędzy ruchami rządu chińskiego a porannym powrotem smartfonu Huawei Mate 20 Pro na listę urządzeń wspieranych w programie beta testów Androida Q. Czyżby Amerykanie zawczasu wiedzieli o nadchodzącej kontrze i postanowili iść na kompromisy? Tak to wygląda.
Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo czekać zapewne nie będzie trzeba, to może wstrzymaj się z zakupem, skoro wybór fona na pezeczekanie to dla Ciebie taki problem

 

Ew na pezeczekanie kup s8, odbierz 500zl. Galaxy cenę trzyma, także przy odsprzedaży w niedługim czasie nie stracisz.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fliperpl i Petru23

czytajac wypowiedz ze dobrze wychodzi po takim czasie stabilny to dorabianie sobie logiki do powolnej pracy, wiekszosc producentow wypuszcza szybciej i czesto sa na prawde dopracowane

dla mnie nie musi byc pierwszy ale zeby nie byl ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest w końcu jakaś rewolucja, aparat schowany w 100% pod ekranem, a nie notche, dziury, wysuwane aparaty czy inne dziwadła.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest już w pełni sprawny w każdym trybie port gcam na Xiaomi Mi 9 SE , udało mi się go dorwać i wrzucić na mój dysk w chmurze , jak ktoś jest ciekaw to proszę : https://drive.google.com/open?id=14V4ICrcGEpyCHTKVgVD-CyY5aorbC6ug , jak będę miał trochę czasu to zrobię test , jestem bardzo ciekaw jaka będzie różnica .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiada ktoś OnePlus 7 Pro? Warto go kupić już teraz czy lepiej wstrzymać się kilka miesięcy aż producent ogarnie wszystko na ostatni guzik aktualizacjami? Przechodził ktoś na OxygenOS z EMUI? Jestem dość przywiązany do nakładki od Huawei, używam ich telefonów od 4 lat, a konkretnie od modelu P8. Bardzo podoba mi się ich nakładka, bardzo dużo uproszczeń jak np błyskawiczne wysyłanie lub edycja zrzutu ekranu, czy sam cukierkowy wygląd. Wcześniej miałem do czynienia z gołym Androidem w wersji 5.0 na tablecie Nexus 7 2013, i niezbyt mile to wspominam. Pamiętam że nie dało się nawet zwiększać lub zmniejszać ilości pulpitów. Także trochę obawiam się tej przesiadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OxygenOS to jedna z najlepszych nakładek na androida. Jest wiele opcji personalizacji wbrew temu, że pozornie wygląda na czystego androida. Jej największy mankament to brak Always on Display. Co do poczekania to raczej nie ma sensu. Obecnie główny problem OP7 Pro to samoistne, przypadkowe dotknięcia ekranu, które najprawdopodobniej są spowodowane mocną anteną NFC, która generuje jakieś zakłócenia.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...