Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

coś ten mi 9t nie może dojść do polski w oficjanlej dystrybucji ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

coś ten mi 9t nie może dojść do polski w oficjanlej dystrybucji ;c

 

Xiaomi Polska na fb ostatnio zamieściło informację, że już niedługo pojawi się w Polsce, kwestia kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z smartfonów z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych w ekranie, ma tzw. aktywny czytnik?

Dotyka i się odblokowuje, BEZ wcześniejszego podświetlenie ekranu przez przycisk blokady, lub podwójne podświetlenie ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś telefon do 1300 żebym mógł go kupić w stacjonarnym sklepie ewentualnie żeby doszedł do końca tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej jak u11 w euroagd nie kupisz. Następnie zenfone 5z był ostatnio za 1300zl

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był za 1300zl w xkom chyba z kodem, trzeba poszukać.

Co do u11 rozumiem, teraz wydajny telefon ma być ładny a nie rzeczywiście wydajny ;)

No ale cóż... Co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Był za 1300zl w xkom chyba z kodem, trzeba poszukać.

Co do u11 rozumiem, teraz wydajny telefon ma być ładny a nie rzeczywiście wydajny ;)

No ale cóż... Co kto lubi ;)

niektórzy są w stanie poświęcić 10% wydajności (której na codzień i tak się nie widzi) za coś, co nie wygląda jak produkt roku 2014. :E

 

zresztą, to nie tylko wygląd, ale też wygoda. Te same zewnętrzne rozmiary, a ekran 20% większy?

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do oddzielnego wątku

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale był, teraz nie wiadomo kiedy będzie. Jeszcze jedno, jeśli bym zamówił np. Jutro to do piątku by doszło czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miare uczciwe porownanie k20 pro z Asusem...

 

 

w tym Asusie niepokoi mnie jeno aparat - podobnie jak w Samsungu a80/90 zbyt wiele elementow do zepsucia, szczegolnie te male silniczki napedzajace mechanizm aparatu

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Niektórzy nie robią sobie selfiaczy, np ja, także dla mnie kwestia pomijalna.

Dla mnie samojebki może nawet nie być.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dzisiaj hard resetw Umidigi bo w sumie już rok minął od ostatniego i parę aplikacji chodziło jakby nie chciało. W efekcie nie mam w ogóle zasięgu teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to podstawowy problem tego typu telefonow, dla mnie tak samo wygladalaby sprawa z lenovo ktore ma super bebechy ale bez oficjalnego wsparcia w PL trzeba by uzywac po angielsku, pomimo czynnego poslugiwania sie tym jezykiem w pracy wole zeby moj telefon byl w 100% pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma Romów regionalnych z językiem polskim? Najczęściej w takim na Rosję jest nasz rodzimy.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem języka takie Umidigi nie sprawia problemów, praktycznie wszystko przetłumaczone. U nich problem leży jak już pisałem - w biegunce nowych modeli. Oni ledwo maja premierę i już nakręcają hype na nowy model. Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 lipca polska premiera mi9t.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam recenzję i hype opadł. Porównując do Pocophone F1 nie wiem czy jest sens dopłacać. Wydajność większą ma dopiero Pro. Jakość dźwięku gorsza. Dioda powiadomień bezużyteczna. Trochę większy rozmiar.

Brak notcha, świetny czas na baterii, 3 oczka z tyłu (serio, jak się chwilę pobawiłem P30 to stwierdziłem, że wolę 3 oczka niż stabilizację w Mi2s), ekran ma bardzo dobre parametry. Do tego jest NFC. IMHO dalej killer w tej półce cenowej. Jak to fajnie na GSM Arena zauważyli - Snapa 8555 przy tej rozdzielczości ekranu i tka lepiej nie wykorzystasz jak 730 a 730 ma chyba bardzo dobry, energooszczędny modem GSM.

 

I skąd to info o kiepskim dźwięku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co brać dla żony do 800 zł? Nie za duży (5.7-5.8"), dobra bateria (>= 3500 mAh), w miarę przyzwoity aparat. Honor 10 Lite jest ładny i na pewno by się jej podobał ale za duży, Asus Max M2 też za duży, po przygodach z Xiaomi Mi A2 Lite odpada. Zostaje Honor 9 Lite ale ma marną baterię. Ciężka sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...