Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki temat. Dla mnie to świetny telefon głównie przez soft, ekran i głośniki.

 

Ale za 2tys jest już w czym wybierać. Razer phone 2 mom zdaniem telefon lepszy od Pixela 3 xl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Redmi Note 4 ma B20 bo na różnych stronach na których sprawdzałem podają sprzeczne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wersji. RN4 w wersji Global (na snapie 625) jak najbardziej posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@filiptikacz

A w jakiej sieci masz telefon? Nie masz do niego pudełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pudełka, Virgin mobile,telefon ma snapdragona 625,tak pokazuje Aida.

Edytowane przez filiptikacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to wersja Redmi Note 4X jest na Snapie 625, ale nie ma B20. Jest jeszcze wspomniana wyżej wersja Redmi Note 4 (bez X), czyli tzw. wersja Global, która posiada B20. No i 3 wersja na MediaTeku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to,że w moim telefonie jest b20, myślałem że jego brak powoduje ciągły problem z zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@filiptikacz

B20 to tylko jedno pasmo LTE. Jego brak nie powoduje problemów z zasięgiem tylko brak LTE na wsi czy jakimś odludziu (można sprawdzić apką Netmonster z jakimi częstotliwościami się łączy telefon).

 

U siebie w Redmi Note 4 też mam problemy z zasięgiem, ale nie wiem czy to nie wina Play (częściej jestem na roamingu krajowym a nadajnik Play od nadajnika pozostałych 3 operatorów dzieli 50 metrów).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecicie do P30 Pro na ekran?

Bo widzę że są szkła hartowane, hybrydowe i folie. Telefon jest trzymany w gumowym etui.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@filiptikacz

B20 to tylko jedno pasmo LTE. Jego brak nie powoduje problemów z zasięgiem tylko brak LTE na wsi czy jakimś odludziu (można sprawdzić apką Netmonster z jakimi częstotliwościami się łączy telefon).

 

U siebie w Redmi Note 4 też mam problemy z zasięgiem, ale nie wiem czy to nie wina Play (częściej jestem na roamingu krajowym a nadajnik Play od nadajnika pozostałych 3 operatorów dzieli 50 metrów).

 

B20 jest podstawą zasięgu 4g w całej Europie poza miastami. W miastach B20 daje dobry zasięg wewnątrz budynków i wypełnia dziury w zasięgu gdzie nie dociera sygnał z nadajników wyższych pasm. Mam karty SIM dwóch różnych sieci i jedna łączą się z B20 ze względu na najlepszy sygnał, a druga łapie 4g tylko na B20. Zamieszczam screen 6400 to b20, a nie mieszkam w zabitej dechami dziurze tylko na osiedlu leżącym na przedmieściach dużego miasta.

 

9i3vWnu.png

 

Tam gdzie obecnie nie ma 4g w przyszłości dziury będą zapełnione dzięki B20, bo to pasmo zrobione właśnie w tym celu. Dotyczy to obszarów z pokryciem wyłącznie 2g, gdzie nie ma też 3g i już nigdy nie będzie. Właściwie to już się to dzieje tylko w różnym tempie dla różnych sieci i regionów.

Edytowane przez unknown_solider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Czy motorola moto z ma jeszcze racje bytu ? 600zł na blacie

Myślę, że ma. Jeśli masz parcie na nowego androida to na XDA developers ma cały czas świetne wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie w tej cenie redmi 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jeszcze ktoś się wypowiedzieć o nokii 6.1 plus 6/64 oraz Motorola One Vision 4/128. Na minus nokii brak nfc oraz lte b20. Oprócz tego porównywalne ?

Co polecielibyście do 1000 oraz 1500zł. Zależy mi na bardzo dobrym głośniku stereo oraz ogólnej funkcjonalności.

Edytowane przez Tibijskie Zakola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC U11, Oppo Reno Z, Motorola G7 Plus

 

Wszystkie z głośnikami stereo i przyzwoitym audio oraz dobrymi aparatami. Oppo dodatkowo ma amoled i genialny tryb nocny do zdjęć, HTC U11 ma ściskane boki, Motorola Moto Gesty.

 

Szybkość U11>= Reno Z> G7 Plus

Bateria mniej więcej podobnie

Aparat podejrzewam, że HTC U11 w dzień najlepiej, noc Reno Z, motorola i po środku.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oppo odpada, motka też. Na placu boju pozostaje u11. W oko mi wpadł jeszcze Huawei Mate 20. Podobno nie dostaje z audio w porównaniu do tajwańskiego urządzenia ? Mógłym poprosić o krótkie porównanie waszym zdaniem ? Jeszcze dopytam się o sklep bestCENA. Realizacja gwarancji jest możliwa czy lepiej odpuścić ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był, jest już niedostępny. Z ciekawości pytając - czemu motka i oppo odpada?

 

Na upartego wybrałbym mate 20 jak dostaniesz w tej cenie, w końcu to flagowiec - jednakże prywatnie bym nie kupił huaweia dopóki się nie skończy przepychanka pomiędzy nimi a firmami, chyba że dostaniesz w jakiejś zabójczej cenie

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asus zenfone 5z byl bodajrze na goracym strzale w xkomie, czyli mozna go kupic w tej cenie gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mi a3 kilka dni temu i ogólnie jestem zadowolony. Chciałem następce mi a2 lite z lepszym aparatem i dostałem. Właściwie to jedyny wybór z szerokością poniżej 7,2 cm i świetną baterią. Opaskę sprzedałem już tego samego dnia, więc zapłaciłem ostatecznie za telefon 980 zł. Wszędzie jest ogromny hejt na tą słuchawkę więc miałem spore obawy, nie mniej z dostępnych modeli na rynku to dla mnie możliwe najlepszy wybór. Jak dla mnie nie wypala oczu w słabym świetle, w słońcu też widac dostateczniem no chyba że ktoś czyta e booki w samym słońcu :<, rozdzielczość też specjalnie nie przeszkadza, najbardziej ją chyba widać przy oglądaniu obrazków słabej jakości, czytanie tekstu jest ok, nic nie jest poszarpane. Czytnik palca w ekranie po prostu działa, nie mam wrażenia że jest wolniejszy niż w mi a2 lite, za to jest na przodzie co jest bardzo fajne. Poza tym w tej cenie telefon ma naprawdę wszystko na miejscu, więc jak ktoś potrzebuje "małego" telefonu z super baterią to warto mi a3 rozważyć mimo tej krytyki która dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...