Forum PCLab.pl: Komórkowa Blabla - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (853 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 849
  • 850
  • 851
  • 852
  • 853
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Komórkowa Blabla Oceń temat: ****- 12 Głosów

#17001 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Październik 2019 - 08:49

Proponuję nie kupować z gearbest tylko stąd:
https://www.eglobalc...#/product/30982

Masz jeszcze kod rabatowy ale nie wiem czy zadziała (zależy od waluty w jakiej płacisz);
10GOO

Dostaniesz towar nieotwierany w wersji global jak go fabryka stworzyła. Masz pewność, że to nie redmi k20 pro z wgranym softem global. Poza tym to nie jest chiński sklep tylko sklep w Hongkongu co pozornie nie robi żadnej różnicy ale w praktyce jakość obsługi klienta i ewentualne zasady zwrotu, reklamacji są na zachodnim poziomie.

Ten post był edytowany przez unknown_solider dnia: 09 Październik 2019 - 08:55

#17002 Użytkownik jest niedostępny   Tomcat 

• uzależniony od % maniak wojskowości
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 09:47

Gearbest też wysyła większość z HK (chyba zę ma akurat w którymś z europeksjich magazynów), co chwila są kody o promocje i ogólnie to na teraz chyba największy w miarę pewny sklep tego typu (Bangood się popsuł).
Dodatkowy plus to realnie działajace przepakowanie w Europie (ryzyko vat bliskie 0) i możliwosć obok paypal płacenie przelewy24.

Ogolnie tego typu sklepów jest naprawdę sporo, kwestia kupienai w jakimś pewnym, dlatego ja osobiście trzymam sie Gearbest. wysłac wyślą , vatu nei powinno być, a w razie reklamacji czsem nawet część kasy oddadzą - na wiele wiecej nie licze ;)

Oczywiście przy np 100-150zł róznicy między oficjlną polską dystrybucja lepiej kupić u nas, ale wiele telefonów z Chin jest co namniej o 1/3 tańszych.

Tego eglobal nie znam , opinie w sieci w swoim czasie maał średnie, ale nie wypowiadam sie , bo nie kupowałem ;)

Ten post był edytowany przez Tomcat dnia: 09 Październik 2019 - 09:56

#17003 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 09:59

Global Central też omija VAT. To nie kwestia miejsca wysyłki ale siedziby sklepu i miejscowych przepisów chroniących interes klienta. Zawsze płać przez PayPal - w razie zaginięcia przesyłki lub innych problemów dostaniesz zwrot.

#17004 Użytkownik jest niedostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 10:56

Narzekaliście na 19.5:9, Andy Rubin ma coś dla was.

https://twitter.com/...688552070889473

Dodaj obrazek

#17005 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 10:59

Za 3 lata będzie tak wyglądał każdy smartfon.

#17006 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 11:22

Zobacz postunknown_solider, o 09 Październik 2019 - 09:17, napisał(a):

....

co za wersje softu miales?

#17007 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 12:15

Nie wiem. Poziom zabezpieczeń sierpień.

#17008 Użytkownik jest niedostępny   Chelsey 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 13:20

https://antyweb.pl/r...a-twoj-telefon/

W końcu Microsoft i Google chyba zrozumieli, że wzajemnie się potrzebują by móc realnie konkurować z ekosystemem Appla. Oby to się dalej rozwijało.

#17009 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 13:57

A o tym ktoś wspominał? nie kojarzę tego w blabli :hmm:

Wszystkie nowe smartfony od 01.02.2020 będą musiały mieć Androida 10

#17010 Użytkownik jest niedostępny   fliperpl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 16:28

https://www.gsmmania...JqOUMyE4_2H0T5I

nowe średniaki oppo wchodzą na rynek.

#17011 Użytkownik jest niedostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 17:11

Szkoda, że nie dali Amoleda z pentile, by podkreślić ostrość tych 270ppi.
Można było lepszy artykuł zalinkować. Np. na PPC są ładnie opisane różnice między modelami - sugerując się tymi wypocinami z gsmmaniaka wynika, że jedyną różnicą między A5 i A9 jest pojemność RAM + ROM. A dysonansów jest więcej.

Ksiajomi pokazało Redmi 8 i chyba zapomnieli, że poprzednik miał Snapka 632. Tym razem downgrade do modelu 439. Oni chyba już sami swojej oferty nie ogarniają.

Ten post był edytowany przez smilehunter dnia: 09 Październik 2019 - 17:16

#17012 Użytkownik jest niedostępny   fliperpl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 18:02

Zobacz postsmilehunter, o 09 Październik 2019 - 17:11, napisał(a):

Szkoda, że nie dali Amoleda z pentile, by podkreślić ostrość tych 270ppi.
Można było lepszy artykuł zalinkować. Np. na PPC są ładnie opisane różnice między modelami - sugerując się tymi wypocinami z gsmmaniaka wynika, że jedyną różnicą między A5 i A9 jest pojemność RAM + ROM. A dysonansów jest więcej.

Ksiajomi pokazało Redmi 8 i chyba zapomnieli, że poprzednik miał Snapka 632. Tym razem downgrade do modelu 439. Oni chyba już sami swojej oferty nie ogarniają.

jakie są jeszcze różnice? Zapodasz link?

#17013 Użytkownik jest niedostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 18:14

News masz na głównej PurePC. Nie wrzucę, bo to łamie regulamin o linkowaniu do konkurencji ;)
A5 główny aparat ma 12mpix. Tryb nocy ma tylko A9. Z przodu chyba też inne kamery, ale selfie #nikogo.

#17014 Użytkownik jest niedostępny   unknown_solider 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 18:31

Jako ciekawostkę podam, że w telefonach Szajsomi z domyślną animowaną tapetą po każdym restarcie niezależnie od ustawień systemowych przywracana jest domyślna tapeta.
https://c.mi.com/thr....html?sources=1
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że błąd odkryto w maju i jest obecny nadal. Takich kwiatków jest duuuużo więcej. Problem ze skalowaniem oraz problem z przesuniętym obrazem lub filmem jest znacznie poważniejszy niż mogłoby się wydawać, bo dochodzi do wykrzaczania się aplikacji i również będzie pół roku jak to naprawiają (naprawiają?). Emui mi się nie podoba i nie lubię tej nakładki ale pod względem dopracowania to jednak inna liga, pewnie tego rodzaju błędy nawet gdyby jakimś cudem poszły w ota to daliby hot fixa, na Puxelach jak był efekt podwójnego wybudzania ekranu blokady tzn zapalał się potem gasł na ułamek sekundy i znowu się zapalał to zatrzymali ota, a reszta miała hot fixa po niecałym tygodniu.

Jak bym miał tego używać na standardowym romie to chyba wrzuciłbym telefon do kibla albo zrobił jakiś drop test. Chociaż z drugiej strony, żeby siedzieć na customach nawet tych dobrych też trzeba mieć dość dużą tolerancję na nie działające drobiazgi i drobne błędy.

Ten post był edytowany przez unknown_solider dnia: 09 Październik 2019 - 18:44

#17015 Użytkownik jest niedostępny   smilehunter 

• AMD, ufam tobie!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 18:39

Problemów z tapetami nie miałem na 3S i 4X. Ale animowanych nie używałem.
Próbowałeś romów Xiaomi.eu? Na tyle znośny soft, że nawet krajowy dystrybutor oficjalnie zezwala na unlock bootloadera w celu instalacji ów. Może tam poprawiają takie bzdurki.

Ten post był edytowany przez smilehunter dnia: 09 Październik 2019 - 18:40

#17016 Użytkownik jest niedostępny   Petru23 

• 5`nizza
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 18:58

@up
Czytasz co piszesz? Sugerujesz mu wgrać obcy Rom (czyli nie producenta sprzętu) ahy telefon działał tak jak powinien i to w kontekście gloryfikacji tejże marki?
Koleś wytyka istotne wady xiaomi (czyki już wiadomo skąd taka cena serii mi9 i kie mówię tu o spolszczeniu) a Ty w obronie bubla sugerujesz inny Rom.
Widzisz gdzieś logikę?
Fon jest dobry, jeśli po wyjęciu z pudełka działa tak, jak powinien a ew błędy korygowane są na bieżąco. I jest ich niewiele, co sprawia, że takich poprawek jest mało (czyli że xiaomi super bo aktualizacje i poprawki co chwile a taki HTC be, bo kilka razy do roku). Czyli to co twierdzę od lat - jak coś działań dobrze, to się tego nie poprawia. Tylko puszcza poprawki bezpieczeństwa i podnosi wersję os.

#17017 Użytkownik jest niedostępny   niko123 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 20:23

Xiaomi Redmi Note 8 4/64GB Snapdragon 665 Global w cenie 199,99$ (~775,96 zł) w Gearbest

.3 inches FHD+ waterdrop screen brings vivid and immersive watching experience
● CPU: Snapdragon 665. Cores: Octa Core
● GPU: Adreno 610
● 48MP quad camera, 120° ultra wide-angle, 13MP selfie camera
● 4000mAh long battery life for your daily use
● Standard 18W fast charge, charging faster and safer
● Superlinear speaker for better sound quality

#17018 Użytkownik jest niedostępny   xede 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 21:31

Zobacz postPetru23, o 09 Październik 2019 - 19:58, napisał(a):

@up
Czytasz co piszesz? Sugerujesz mu wgrać obcy Rom (czyli nie producenta sprzętu) ahy telefon działał tak jak powinien i to w kontekście gloryfikacji tejże marki?
Koleś wytyka istotne wady xiaomi (czyki już wiadomo skąd taka cena serii mi9 i kie mówię tu o spolszczeniu) a Ty w obronie bubla sugerujesz inny Rom.
Widzisz gdzieś logikę?
Fon jest dobry, jeśli po wyjęciu z pudełka działa tak, jak powinien a ew błędy korygowane są na bieżąco. I jest ich niewiele, co sprawia, że takich poprawek jest mało (czyli że xiaomi super bo aktualizacje i poprawki co chwile a taki HTC be, bo kilka razy do roku). Czyli to co twierdzę od lat - jak coś działań dobrze, to się tego nie poprawia. Tylko puszcza poprawki bezpieczeństwa i podnosi wersję os.

jesli to oficjalny polski soft, w zadnym z xiaomi pod moja opieka nie ma takich problemow a sa z nowszych redmi 7 i redmi note 7, akurat Tobie wierzyc nie mozna bo tez marki nie lubisz
unknown_solider jakiej wersji soft masz na tym telefonie?

#17019 Użytkownik jest niedostępny   Mroczny Nelu 

• Makankosappo
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 21:35

Zobacz postunknown_solider, o 09 Październik 2019 - 09:17, napisał(a):

W ciągu tygodnia używania miui miałem więcej problemów z softem niż przez pół roku na becie Androida. Tapeta ekranu blokady znienia się na domyślną po każdym restarcie, Youtube źle się skaluje po po powrocie z trybu pip, klawiatura czasem nie chce się wyświetlić, aplikacja ebaya freezuje, Google muzyka działa przy wyłączonym ekranie ale już nie wczytuje kolejnej pozycji z listy, dźwięk po bt po sparowaniu z fabrycznym audio w samochodzie (Audi s5 2017 rok) ma bardzo niską jakość ale nie niską w sensie gorszą niż na innych telefonach tylko ewidentnie jest problem z przesyłem dźwięku, na stockowej przeglądarce znika pasek adresu, zarządzania ram i energią nie poruszam jednak najgorsze, że po zmianie karty sim zrestartował się czas oczekiwania na odblokowanie bootloadera. Po wgraniu customa havoc dopiero Szajsomi stało się używalne ale w między czasie odkryłem jakiej jakości akcesoria sprzedaje ta firma. Przy telefonach budżetowych można na wiele przymknąć oko ale kupują telefon za około 2000 to jest porażka. Sprzedając mi9t pro czuję się jakbym kogoś oszukał.

????
Ty masz chyba niesprawny model albo na siłę coś psujesz - nawet ubijanie RAMu u mnie nie jest jakieś upierdliwe i szczerze mówiąc byłem zaskoczony, bo ani nie mam problemów z powiadomieniami, czasami jakąś grę zminimalizuję i na kolejny dzień dalej siedzi w RAM i mogę kontynuować od momentu pauzy

Zobacz postTomcat, o 09 Październik 2019 - 09:33, napisał(a):

Mnie Gearbest i 3 tyg czekania nie gryzą.
Tam za 1200 na luzie jest i mi9t 128gb i mi9 pro 64gb, za 1300 trafia się mi 9.

Note 8 pro wydaje się ok, ale czekam czy będzie taniej z Chin - patrząc na polskie ceny powinien być sporo tańszy od mi9/mi9t.

Z ostatnich 4 telefonów padały mi tylko baterie + jack z nexusie 4, więc mogę zaryzykować dla 5 stów - przy wyborze mi9t 64 (1070zł Gearbest vs 1600 Polska).

Odpuść Gearbest.ui nich jest fajnie dopóki nie ma problemów. Po tym jak mnie wiele innych osób zlali jak im buchnęli na lotnisku w Budapeszcie paletę z Mi 9T i na chama przeciągnęli zwrot kasy to niczego u nich nie kupię.

#17020 Użytkownik jest niedostępny   fliperpl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Październik 2019 - 10:02

Zobacz postMroczny Nelu, o 09 Październik 2019 - 21:35, napisał(a):

????
Ty masz chyba niesprawny model albo na siłę coś psujesz - nawet ubijanie RAMu u mnie nie jest jakieś upierdliwe i szczerze mówiąc byłem zaskoczony, bo ani nie mam problemów z powiadomieniami, czasami jakąś grę zminimalizuję i na kolejny dzień dalej siedzi w RAM i mogę kontynuować od momentu pauzy

miałem identyczne objawy na Xiaomi Mi Note 3 6/64 - więc pewnie to kwestia używania specyficznych aplkacji dla xiaomi, które sprawiają problemy.

• (853 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 849
  • 850
  • 851
  • 852
  • 853