Forum PCLab.pl: Komórkowa Blabla - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (602 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Komórkowa Blabla Oceń temat: ****- 11 Głosów

#21 Użytkownik jest niedostępny   Dawidek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 02 Listopad 2010 - 14:52

Ja także, ale zakochałem się w DHD :D Co do wyświetlaczy, to nie którzy mówią że SLCD a inni że LCD... W Z jest Amoled? No nie wiem, teraźniejsze Desire (zwykłe) nie mają już Amoledów od Samsunga...

#22 Użytkownik jest niedostępny   xadrian 

• (O.o)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 02 Listopad 2010 - 16:12

Faktycznie sprawdziłem teraz i Desire Z ma S-LCD ale przysiąg bym że kiedyś była mowa że ma mieć zwykły Amoled :hmm:

BTW: Jest tu jakiś posiadacz Desire HD ?? Bo chiał bym się dowiedzieć ile trzyma bateria oraz aby zapodał jakieś fotki z tego telefonu :E

Ten post był edytowany przez xadrian dnia: 02 Listopad 2010 - 16:15

#23 Użytkownik jest niedostępny   xadrian 

• (O.o)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 07:32

Jeszcze mam takie pytanko: Czy Orange jako operator może zablokować aby nie dzwoniły do nas nr zastrzeżony ?? Wiem że w sieci PLUS i ERA jest taka możliwość a Orange miało to wprowadzić - orientuję się ktoś bardziej w tej sprawie ??

Ten post był edytowany przez xadrian dnia: 03 Listopad 2010 - 07:34

#24 Użytkownik jest niedostępny   Sackboy 

• Ignorance is bliss.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 08:13

jakie sa najlepsze gry/appy na samsunga wave, bo wczoraj go kupilem i na razie musze obadac caly store? ;)

#25 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 13:08

Zobacz postxadrian, o 02 Listopad 2010 - 14:29, napisał(a):

No niby tak, ale teraz chciał bym spróbować właśnie czegoś z fizycznym qwerty bo jeszcze nie miałem takiego telefonu Dodaj obrazek

BTW: Jaki tym wyświetlacza jest w końcu w DHD bo w Desire Z jest Amoled a w DHD ? Dodaj obrazek

DHD ma zwykły LCD, Z ma SLCD, a AMOLEDy miały pierwsze Desire (te najnowsze mają już SLCD ze względu na problemy z Samsunga z dostarczaniem paneli dla HTC).

Zobacz postxadrian, o 02 Listopad 2010 - 16:12, napisał(a):

BTW: Jest tu jakiś posiadacz Desire HD ?? Bo chiał bym się dowiedzieć ile trzyma bateria oraz aby zapodał jakieś fotki z tego telefonu Dodaj obrazek

Czytałem opinie ludków na forum android.pl, czytałem recenzję Engadget i powtarza się opinia odnośnie słabiutkiej baterii DHD. HTC po raz kolejny dało ciała w tej kwestii, bo nie dość, że bateria trzyma słabo (przy naprawdę średnio intensywnym użytkowaniu z trudem wytrzymuje dzień pracy), to jeszcze ze względu na obudowę unibody i sposób umieszczania baterii w środku nie ma szans na kupno baterii o większej pojemności. Polecam reckę na Engadget - ja się po niej "wyleczyłem" z pragnienia posiadania "Pragnienia HD" ;)

Zobacz postxadrian, o 03 Listopad 2010 - 07:32, napisał(a):

Jeszcze mam takie pytanko: Czy Orange jako operator może zablokować aby nie dzwoniły do nas nr zastrzeżony ?? Wiem że w sieci PLUS i ERA jest taka możliwość a Orange miało to wprowadzić - orientuję się ktoś bardziej w tej sprawie ??

chyba jest, zadzwoń na *100 i zapytaj.

Zobacz postSackboy, o 03 Listopad 2010 - 08:13, napisał(a):

jakie sa najlepsze gry/appy na samsunga wave, bo wczoraj go kupilem i na razie musze obadac caly store? Dodaj obrazek

Dużo tego nie ma, więc spokojnie "obczaisz". W sklepie masz kategorie, więc wejdź i zobacz co tam mają. Z wyścigówek najlepsze są NFS Shift i Asphalt 5 - obie chyba darmowe.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Dawidek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 17:53

Zobacz postxadrian, o 02 Listopad 2010 - 17:12, napisał(a):

Faktycznie sprawdziłem teraz i Desire Z ma S-LCD ale przysiąg bym że kiedyś była mowa że ma mieć zwykły Amoled :hmm:

BTW: Jest tu jakiś posiadacz Desire HD ?? Bo chiał bym się dowiedzieć ile trzyma bateria oraz aby zapodał jakieś fotki z tego telefonu :E

Na pełnej baterii - 1 dzień ;) Czyli praktycznie teraz norma. Co do zdjęć to... tu masz całą recenzję.

#27 Użytkownik jest niedostępny   xadrian 

• (O.o)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 19:36

Jeden dzień norma ?? No chyba u HTC.. A recke już czytałem i z tego co widzę Desire Z lepiej wypada..

#28 Użytkownik jest niedostępny   Dawidek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 19:57

No u HTC ;] Desire Z wypada lepiej? Chyba pod względem qwerty ;)

#29 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Listopad 2010 - 21:13

Zobacz postDawid210, o 03 Listopad 2010 - 19:57, napisał(a):

No u HTC ;] Desire Z wypada lepiej? Chyba pod względem qwerty ;)

Chyba nie tylko. Desire Z ma SLCD, ma dwurdzeniowego procka i ma qwerty. To powoduje, że warto rozważyć jego zakup.

#30 Użytkownik jest niedostępny   Deadeye 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 03:31

Zobacz postBaronik, o 03 Listopad 2010 - 21:13, napisał(a):

Chyba nie tylko. Desire Z ma SLCD, ma dwurdzeniowego procka i ma qwerty. To powoduje, że warto rozważyć jego zakup.

Nie ma żadnego dwurdzeniowego procka, ma dokładnie ten sam układ co DHD, tylko taktowany 200mhz niżej. Ale już gpu jest taktowane tak samo, więc wydajnośc w grach jest taka sama, za to dłużej trzyma bateria.

#31 Użytkownik jest niedostępny   xadrian 

• (O.o)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 07:55

Nie zupełnie chyba mają te same procki bo z tego co czytałem Desire Z ma MSM 7230, a Desire HD QSD8255 :hmm:
Właśnie zaletą Desire Z jest mniejszy ekran S-LCD przez co bateria dłużej wytrzymuję, oraz ma być tańszy :E

BTW: Wie ktoś kiedy Desire Z ma trafić do polskich operatorów ? :hmm:

#32 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 11:09

Zobacz postDeadeye, o 04 Listopad 2010 - 03:31, napisał(a):

Nie ma żadnego dwurdzeniowego procka, ma dokładnie ten sam układ co DHD, tylko taktowany 200mhz niżej. Ale już gpu jest taktowane tak samo, więc wydajnośc w grach jest taka sama, za to dłużej trzyma bateria.

Nie wiem, skąd czerpiesz informacje, ale nie są one precyzyjne: http://www.gsmarena....sire_z-3421.php
Desore Z ma zupełnie inny układ niż DHD.

#33 Użytkownik jest niedostępny   nofink 

• art is resistance
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 11:54

Zobacz postxadrian, o 03 Listopad 2010 - 19:36, napisał(a):

Jeden dzień norma ?? No chyba u HTC.. A recke już czytałem i z tego co widzę Desire Z lepiej wypada..

tak to jest norma dla zaawansowanych smartphonow.

#34 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 12:16

Zobacz postnofink, o 04 Listopad 2010 - 11:54, napisał(a):

tak to jest norma dla zaawansowanych smartphonow.

Pozowolę sobie nie zgodzić się z Twoją wypowiedzią, na potwierdzenie czego podaję przykłady: iPhone 4 wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu (kilkanaście minut rozmów, kilka sms-ów i maili, pół godzinki surfowania WiFi, trochę muzyki, kwadransik z gierką itp). więcej niż jeden dzień (jest to topowy model Apple), podobnie jak Samsung Galaxy S (topowy model Samsunga) mogący przy normalnym użytkowaniu wytrzymać nawet 3 dni, podobnie jak topowy model BlackBerry (Torch 9800) również działając ok. 2-3 dni. HTC dał do DHD za słabą baterię i informację o tym podają w każdej recenzji, jaką czytałem.

#35 Użytkownik jest niedostępny   Dawidek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Listopad 2010 - 15:36

Zobacz postBaronik, o 04 Listopad 2010 - 12:09, napisał(a):

Nie wiem, skąd czerpiesz informacje, ale nie są one precyzyjne: http://www.gsmarena....sire_z-3421.php
Desore Z ma zupełnie inny układ niż DHD.

Powiem szczerze że pierwsze słyszę. :hmm:

#36 Użytkownik jest niedostępny   nofink 

• art is resistance
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Listopad 2010 - 12:31

Zobacz postBaronik, o 04 Listopad 2010 - 12:16, napisał(a):

Pozowolę sobie nie zgodzić się z Twoją wypowiedzią, na potwierdzenie czego podaję przykłady: iPhone 4 wytrzymuje przy normalnym użytkowaniu (kilkanaście minut rozmów, kilka sms-ów i maili, pół godzinki surfowania WiFi, trochę muzyki, kwadransik z gierką itp). więcej niż jeden dzień (jest to topowy model Apple), podobnie jak Samsung Galaxy S (topowy model Samsunga) mogący przy normalnym użytkowaniu wytrzymać nawet 3 dni, podobnie jak topowy model BlackBerry (Torch 9800) również działając ok. 2-3 dni. HTC dał do DHD za słabą baterię i informację o tym podają w każdej recenzji, jaką czytałem.

Mam galaxy s i bajki o trzydniowym dzialaniu przy normalnym uzytkowaniu mozesz wciskac komus innemu ;)

#37 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Listopad 2010 - 14:08

Napisałem, że wszystko zależy od sposobu użytkowania - brat rodzony mojego szwagra ma SGS i przy jego korzystaniu (tak jak napisałem powyżej, możesz trochę mniej neta tylko używa). Ładuje co ok. 3 dni, a w weekendy jak prawie nie dzwoni, to i 4.

#38 Użytkownik jest niedostępny   krzysiak 

• diesel musi dymić!
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 05 Listopad 2010 - 14:25

Musiałem na szybko brać z ery jakiś tani telefon, byleby się nadawał do dzwonienia (niczego więcej nie wymagam od telefonu, bo ani nie słucham muzy i nie gram, ani nie robię fotek ani też nie wysyłam esów)... Niestety wziąłem coś pt. Nokia 5230... Ja chcę znów moją rozjechana samochodem Avilę :E!!! Jedynym "plusem" tego czegoś jest to że nie zapomnę gdzie schowałem ładowarkę (jak to miewałem przy samsungu) bo muszę jej używać co 2-3 dni :kwasny:

ps.
Szkoda że przed wizytą w salonie nie doczytałem że ten telefon się "nie nadaje" do tak prostej czynności :kwasny:

Ten post był edytowany przez krzysiak dnia: 05 Listopad 2010 - 14:34

#39 Użytkownik jest niedostępny   Baronik 

• weteran PCLab
  • PipPipPipPipPip

Napisany 05 Listopad 2010 - 15:52

Tak to bywa, jak przed kupnem nie zasięga się opinii ekspertów z PCLabuDodaj obrazek

#40 Użytkownik jest niedostępny   krzysiak 

• diesel musi dymić!
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy lokalni

Napisany 05 Listopad 2010 - 16:28

Zobacz postBaronik, o 05 Listopad 2010 - 15:52, napisał(a):

Tak to bywa, jak przed kupnem nie zasięga się opinii ekspertów z PCLabuDodaj obrazek

Dam żonie :E najchętniej to bym kupił nówkę 6310i :E

ps.
myślałem że choć od avilki toto jest lepsze albo porównywalne :E

Ten post był edytowany przez krzysiak dnia: 05 Listopad 2010 - 16:29

• (602 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »