Skocz do zawartości
Dylu

Komórkowa Blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Odebralem U. Stęskniłem się za nim ;)

Ciekawe, kiedy reset zaliczy :E

 

Właśnie się zrestartował :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem co jest przyczyną. Ładowarka Asus a na 99%

Ostatnio też restart zaliczył po podpięciu. Pisałem o tym wcześniej.

 

Zastanawiam się, czy znów go odsyłać ze screenem czy już czekać na decyzję HTC i wymianę na nowy. Euroagd zapewne znów wyśle na serwis, tam nic się złego dziać nie będzie i znów odmowa.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno sie ładować oryginalną jesli chodzi o dobre praktyki , może ta z Asusa ma niekorzystny amperasz lub napięcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry zgodne, w znaczeniu 5V/2A, inne telefony ładują się bez problemu. Tak samo jak na innych ładowarkach 2A U nie odstawia cyrków

Nie mam pojęcia co jest przyczyną, ale nie powinno tak być :hmm:

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zacznij ładować oryginalną ładowarką bo się okaże, że chciałeś wysępić kasę za sprawny fon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ładuję. W zestawie była jedna tylko, korzystam chyba z czterech. W domu, biurze, aucie... Itp.

 

Resetów być nie powinno, a i do wymiany mobo zdarzały się w przysłowiowej kieszeni.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze że telefony ładuje różnymi ładowarkami i nigdy nie miałem problemu , nawet jak używałem mocniejszej jak same możliwości ładowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Dlatego uważam, że z telefonem jest coś nie tak i dlatego reklamuje.

Gdyby to była jeszcze jakaś chińska no name ładowarka ale nie, z zestawu od asusa. A i głowy nie dam, że na Huawei też się restartuje. Na cool już nie.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upewnij się czy ta ładowarka nie jest walnięta , swój wiek już ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładowarka była sprawdzana miernikiem.

teraz mnie to wali. Czekam na info od HTC o ile znów nie zaniosę do Euro :E

poczekam tylko kilka dni aby mieć kilka wydruków z różną datą ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty Petru kiedykolwiek miałeś coś co nie stwarza problemów, wszystko w dziale moto, wszystko w komórkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bestcenie Google Pixel 2XL 128GB czarny za niecałe 1500zł. Cena kapitalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty Petru kiedykolwiek miałeś coś co nie stwarza problemów, wszystko w dziale moto, wszystko w komórkach.

 

trafilo na wymagajacego uzytkownika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Polecam.

Ja odebrałem u wczoraj i czuć jakość pod każdym względem porównując do zenka 3. Czy to muzyka pod prysznicem czy fotki czy wydajność ;)

 

Aha, kwiatek kupra nie urywa, wystarczy powiększyć i jest jeden wielki szum. ;)

 

Zgubiłem link do gcama na U :(

 

Swoją drogą Petru gdzie Ty widzisz szumy na tym kwiatku ? Zdjęcie robione po 19 więc światła mniej może ciut ostrość spadła ale wydaje mi się że jak na fon za 1200-1500zł to super zdjęcia , zdecydowanie lepsze jak poprzednio testowany u mnie P20 czy Zenfone 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to dużo zdjęć jest nieostre, a nie zaszumione - tak jakby autofocus nie złapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jednak. Wyszło samo Xiaomi Mi A3 jako wersja Android One Mi CC9e. Nic ciekawego, cena 249 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa rozczarowanie ze nie podbili rozdzielczości, tylko dostajemy hd+, w dodatku jesli w polsce zawyżą cene tak jak w przypadki mi 9t to wyjdzie może i 1200 zł co wydaje się przesadą. Miałem go kupić a teraz sam nie wiem, nie ma też niestety innej alternatywy czegoś małego z dobrą baterią. Ogólnie ta rozdzielczość ekranu mocno go ubija..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje to dużo zdjęć jest nieostre, a nie zaszumione - tak jakby autofocus nie złapał.

 

O o o, o to właśnie mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O o o, o to właśnie mi chodziło.

To ja się chyba z Wami nie zgodzę :) muszę przystopować to testowanie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się chyba z Wami nie zgodzę :) muszę przystopować to testowanie :E

 

 

https://photos.google.com/share/AF1QipPqMnb08-GULmULtagdaaq88haVqQuGEqLLosKsOJ82d2POxzGxImQHMKAvHmo1RA/photo/AF1QipNGgVJvY0d_oMTg8Og-7Av8ZWQEG5opHe8msdrV?key=bzJ5ME1wNHNpVllUZUN1OENjWFhZTzRwUGVaRkFR

 

serio na np tym zdjęciu nie widzisz, że prawie połowe rośliny jest nieostre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgłosiłem RMA Pixela. Bez problemu na podstawie imei przyjęli reklamacje nie robiąc zbędnych problemów. Po kilku godzinach dostałem emaila z numerem przesyłki i informacją, że urządzenie zastępcze zostało wysłane i paczka powinna dojść dzisiaj albo jutro tymczasem na odesłanie wadliwego urządzenia mam 21 dni. Rozumiem, że nam się spodziewać refurba ale jak właściwie taki refurb powinien wyglądać? Dla mnie jako użytkownika drugiego Pixela jest to przerażające, bo mam tego świadomość, że Pixel łuszczy się jak plastiki w Volkswagenach,

a ramka z tak zwanego gownolitu ma niezwykle plastyczne właściwości jednak moim zdaniem na urządzeniu zastępczym nie powinno być widocznych zadrapań ani rys co w przypadku Pixela jest raczej nie możliwe, bez wymiany całej obudowy. Jak więc powinien wyglądać taki refurb i co należy uznać za dopuszczalne, a jakich śladów użytkowania i uszkodzeń nie należy tolerować i ewentualnie interweniować u wujka Google jeśli ten rzeczywiście zdecyduje się wysyłać mi kupę złomu? A może te narzekania na stan złomów reanimowanych w warsztacie Google to przesada, bo ludzie niepotrzebnie się czepiają?

 

Jak do tej pory mam doświadczenia z reklamacjami wyłącznie u Samsunga, który nie odstawia takiej wiochy i bez żadnego gadania wymienił nawet mocno styrane życiem urządzenie na lśniącą nówkę, ani nie bawił się w chałupnicze druciarstwo ale nawet po wystąpieniu potencjalnie prostej do usunięcia awarii w stosunkowo nowym telefonie od razu zdecydował się na wymianę urządzenia na pachnące fabryką nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://photos.googl...FhZTzRwUGVaRkFR

 

serio na np tym zdjęciu nie widzisz, że prawie połowe rośliny jest nieostre?

 

na tym zdjęciu zle wybrałem punkt ostrosci i fon rzeczywiście nie ogarnął ale tutaj przykłady gdzie uważam że ostrość jak na makro została ładnie złapana : https://photos.app.goo.gl/bKoyvqskXopRNtvK6 . Fakt , Huawei P20 dla porównania łapie szybciej i łatwiej ostrość , ale jego fotki sa dla mnie mniej atrakcyjne całościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do upadku htc...

W sklepie z motywami pojawiły się tapety dla htc 5G :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...