Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bust3r

Problem ze sterownikami Nvidia...

Rekomendowane odpowiedzi

Skuszony przez info o nowych sterownikach do GeForce'ów zabrałem sie za aktualizacje w laptopie Sony Vaio z kartą GeForce GT425M. No i niestety... bardzo inteligentnie usunąłem stare sterowniki (wraz ze sterownikiem ekranu) i teraz mam problem bo nie moge zainstalować nowych bo nie widzi karty, a przywracanie systemu zakańczane jest niepowodzeniem, mam komunikat że prawdopodobnie przez działający antywirus, o dziwo gdy wyłącze skanowanie w Avirze to także nie działa :/ Co w takiej sytuacji moge zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zainstalowałem ze strony Sony sterowniki, wróciło do normy. Lecz dalej nie mogę zainstalować nowszych sterów. GPU-Z normalnie widzi kartę i sterowniki 259.03 . Gdy chce zainstalować 260.99 wywala mi błąd "Ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zaktualizowac sterownik z menedzera urzadzen.

Moze wgrywales sterownik nie odpowiadajacy systemowi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows twierdzi że sterowniki są aktualne ;/ A sterowniki na 100% dobre pobieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Sony wypuszcza zmodyfikowane sterowniki do swoich laptopów, a te od nVidii nie pasują. Jakiś myk robią w swoich produktach, że tylko te pobrane z ich strony są zgodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, masz rację:

Firma Sony gwarantuje optymalne działanie komputera na sterownikach dostępnych poprzez narzędzie o nazwie Vaio Update. Dzięki temu mamy pewność że sterownik jest w pełni zoptymalizowany pod architekturę danego notebooka.

 

Dlatego firma Sony sama "konfiguruje" sterowniki pod swój sprzęt dzięki temu finalny produkt działa długo i bezawaryjnie. Dlatego firma Sony jest jednym z liderów bezawaryjności sprzętu komputerowego.

 

Proszę pamiętać że czynności te są wykonane w celu pełnej satysfakcji z posiadania sprzętu SONY VAIO.

 

Znane są ogólnie przypadki gdzie klienci modyfikują swój notebook Vaio, aby móc zainstalować sterowniki producenta karty graficznej. Dzięki temu można uzyskać kilka % więcej wydajności w programach testujących wydajność. Firma Sony jednak nie wspiera tego typu czynności.

 

Jeśli firma Sony zdecyduje że aktualizacja sterownika jest wskazana i nie ma wpływu na bezawaryjność sprzętu i jego stabilność zostanie taka aktualizacja dodana do Vaio Update.

 

Zainteresowanym polecam przeczytać tą dyskusję http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=74&t=6792&st=0&sk=t&sd=a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...