Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pr0Drifter97

Jeden PC - 2 Monitory - 2 NIEZALEŻNE od siebie pulpity?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję mieć 2 niezależne od siebie pulipty. Komputer mam jeden, karta to HD 5670, monitory to:

1. Asus VW222S

2. HP L2151WS

System to Windows Vista x64 Home Premium.

Jak zrobić, bym na jednym pulpicie/monitorze mógł np. grać w coś, a na drugim pulpicie/monitorze np. używać IE?

Jeden monitor podłączam pod VGA, a drugi pod D-SUB (+ Przejściówka).

Konkretnie potrzebuję na jednym monitorze mieć parametry procesora (Prędkość, koniecznie temperata, itp), a na drugim np. program do podkręcania, ew. OCCT/Inny benchmark.

Da się tak zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam takie pytanie. Chciałem podłączyć do komputera dwa monitory. Chciałbym jednak żeby na dwóch monitorach były niezależne pulpity. Chodzi mi o to, że np na jednym monitorze gram a na drugim pracuje w Wordzie. Jest w ogole taka możliwość ? Dodam, że posiadam kartę Ati HD GIGABIT 7870

 

1 Monitor Asus VW221 Łącze przez DVI

2 Telewizor LCD LED LG 42 cale Łącze przez HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy klik na pulpit -> personalizuj -> ekran -> dopasuj rozdzielczosc -> kliknij WYKRYJ i poszukaj w opcjach czegos takiego "pokazuj pulpit tylko na 1, wybierasz sobie to albo pokazuj pulpit na 2 i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście "gotowe" - ten sam pulpit na 1 albo obu monitorach - a miała być przecież gra na 1, word na 2

 

na razie niemożliwe - ms i np nvidia muszą się umówić, że zaspokoją tego rodzaju ekstrawaganckie wymagania, w tym celu ms musi zaprojektowć 2 pulpit w systemie, czyli 2 explorera, nvidia np 2 oddzielne obszary w pamięci karty, żeby z nich można było kierować pulpity na oddzielne wyjścia, itd - z programistycznego i technicznego punktu widzenia chyba? już wszystko gotowe, tylko pewnie brak zapotrzebowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolaczanie pulpitu na ktory mozna wejsc jadac w prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolaczanie pulpitu na ktory mozna wejsc jadac w prawo?

Jest to mozliwe poprzez opcję Rozszerz pulpity w opcjach ktore podalem wyzej

 

rzeczywiście "gotowe" - ten sam pulpit na 1 albo obu monitorach - a miała być przecież gra na 1, word na 2

W takim razie opcja Rozszerz pulpity. Będzie mogł sobie przejezdzac myszka z jednego na drugi (w prawo lub w lewo). W czym problem ? Pozatym jeżeli by wybrał opcję pokazuj pulpit tylko na 1. to drugi by sie rozszerzyl w ten sposob ze mial by tylko tapete z 1. i mozna by bylo przejezdac na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...