Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jan5

Co to jest payback

Rekomendowane odpowiedzi

To jest swego rodzaju program lojalnościowy. Kupujesz tylko tam gidze można dostać punkty, nic w tym złego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest payback, co daje zapisanie się do tego? Czy to kosztuje? PO co to jest?

To jest swego rodzaju program lojalnościowy. Kupujesz tylko tam gidze można dostać punkty, nic w tym złego

Dziś pytanie, dziś odpowiedź :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam kartę Payback. Skoro i tak muszę robić zakupy, to przynajmniej coś z tego będę mógł mieć :) No i mają dużo partnerów, więc nie zbieram punktów tylko na stacjach BP albo w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W usa jak Cie przy kasie zapytają pay back( jeśli płacisz kartą) tzn. że pytają się czy mają Ci wypłacić pieniądze ( jak w bankomacie )

Nie chcę się czepiać, ale to się zwie CashBack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę w obronie programów lojalnościowych, typu Payback, czy Premium Club. W tym drugim przez 4 lata zamówiłem: ławkę do ćwiczeń, elektroniczną wagę, opiekacz do kanapek Philipsa, nawilżacz powietrza Solac, golarkę z trymerem Brauna, kartę microSDHC 8GB Kingstona i ostatnio router TP-Linka. Są to markowe produkty, a nie żadne badziewia, a punkty zawsze zbierałem na zasadzie "przy okazji". Ale często są promocje na konkretne produkty (dostaje się znacznie więcej punktów niż normalnie), mam kartę kredytową, którą płacąc w dowolnym miejscu zbieram punkty i dość szybko można zgarnąć nagrody. A i tak tankuję na Statoil, bo mają bardzo dobre paliwo (mówię o mojej stacji przy osiedlu, nie wiem jak inne), więc przy okazji jakby zbieram punkty.

Podobnie w Payback - dużo kupuję na allegro, czasem robię zakupy w realu, a właśnie tam są najczęsciej promocje, że punkty się mnoży nawet razy 10, czy dostaje się 1000 punktów przy pojedyńczych zakupach. Więc po roku zbierania (program w tej formie jest od września zeszłego roku) wymieniłem sobie tydzień temu na kupony 2x100 zł na zakupy w realu. A produkty w katalogu są faktycznie bardzo drogie w porównaniu do cen rynkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) punkty zawsze zbierałem na zasadzie "przy okazji". Ale często są promocje na konkretne produkty (dostaje się znacznie więcej punktów niż normalnie), mam kartę kredytową, którą płacąc w dowolnym miejscu zbieram punkty i dość szybko można zgarnąć nagrody. A i tak tankuję na Statoil, bo mają bardzo dobre paliwo (mówię o mojej stacji przy osiedlu, nie wiem jak inne), więc przy okazji jakby zbieram punkty.

Ta karta kredytowa o której piszesz, to payback razem z bz wbk coś podobnego oferuje i jeszcze korzystając z tego oczywiście punkty się dostaje, no i płacąc kartą też się zbiera dodatkowe. Ja jeszcze nie wymieniałem na nagrody, póki co zbieram :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba korzystac z promocji ! ostatnio byla kawa w realu , jacobs gold za jedye 19 zl ł ( normalna cena ~~ 25zl) i dostawalo sie do tego jeszcze 1000 pktow payback !! niestety te punkty tylko 1x dziennie , a kawa rozeszla sie baaardzo szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę Payback mam od jakiegoś czasu, ale teraz widzę że mają fajna promocję, nie wiem czy widzieliście tą stronę www.payback.pl/pb/id/14530/index.html , osobiście uważam że maja fajną ofertę rzeczy,a co do punktów jak dla mnie szybko się je zbiera bo nie ograniczają Cię tylko do jednego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla osób które nadal się interesują kartą Payback to chcialabym podpowiedziec ze firma zdobyla kolejnego klienta http://czerwonamaszyna.pl/, z tego co widze maja fajny asortyment i ceny tez sa na poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o polskie znaczenie, Payback to program partnerski, dzięki któremu możesz dostawać ciekawe nagrody. Punkty między innymi możesz zbierać w stacjach Bp, w kioskach itd itd.

 

To tak w skrócie, a więcej

www.payback.pl

TUTAJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba korzystac z promocji ! ostatnio byla kawa w realu , jacobs gold za jedye 19 zl ł ( normalna cena ~~ 25zl) i dostawalo sie do tego jeszcze 1000 pktow payback !! niestety te punkty tylko 1x dziennie , a kawa rozeszla sie baaardzo szybko ;)
A że 1000 punktów to odpowiednik 10zł, to kawa kosztowała 9zł. Kilka dni wcześniej była identyczna promocja z Nescafe za 15zł + 1000pp.. kawa za 5zł :) Jak korzystasz z tego typu promocji, czy promocji w rodzaju 10x więcej punktów, to pp same lecą. Ja już uzbierałem 31kpp i 'wydam' je najkorzystniej jak to będzie możliwe.

 

Ogolnie jestem z tego zadowolony, fakt masa nagród jest droższa niż w sklepie ale jest też sporo nagród z cenami niższymi niż w najtańszych sklepach (nie mówiąc już o specjalnych promocjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne promocje są teraz w kilku sklepach internetowych. 2 ,albo 4p za 1zł. Zresztą tak jak pisał Shog, na promocjach można masę punktów zebrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na BP wziąlem karte i przy tych cenach wachy to sie wzbogace hehe

Spoko jest ten program, choc chyba bardziej babki to kreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej - PayBack to takie coś - że laski robią większe zakupy w galeriach i zbieraja za to punkciki i myślą że uzbierają na Mercedesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na szczęście mam w miarę rozsądne podejście i nie zamierzam jechać przez pół miasta tylko po to, żeby zebrać kilka dodatkowych punktów :P Ale przy okazji można sobie na coś zebrać, nawet te kupony rabatowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...