Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kubus92

ATI Mobility Radeon™ HD 4500 Series - sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Refresh!!!

 

Witam wszystkich,

 

 

@EDIT GŁÓWNY !!!

 

Odświeżam temat! Proszę o pomoc! Teraz głównym problemem jest zacinanie się gry przy większej ilości efektów (ogień, cienie drzew itp)!!!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym poprosić o pomoc w znalezieniu sterowników do karty graficznej ATI Mobility Radeon™ HD 4500 Series, posiadam laptopa wgrałem Windows 7 wersja x64 bitowa, i grafika w grach jest okropna. Przed tym miałem Windows vista i było ok. Ściągnąłem sterowniki ze strony producenta ale nadal nic się nie poprawiło. Data sterowników to 28 wrzesień 2010.

Prosiłbym bardzo jakiekolwiek wskazówki co mogę zrobić, może nie te sterowniki.. no nie mam pojęcia.

Tutaj będę zamieszczał kluczowe rzeczy znajdujące się w temacie:

 

@ edit 1

Zainstalowanie sterowników ze strony producenta nic nie pomogło, nadal widać pełno pikseli. Pomimo tego coś mi się nie zgadza, najnowsze sterowniki z data wydania 28 września ? Z października nic nie ma? Grafika nadal kiepska, pomimo usunięcia starych i zainstalowania nowych sterowników.

 

@ edit 2

proszę zdjęcie.

 

gallery13.jpg

 

@ edit 3

Jeszcze jedna rzecz która jest ważna w temacie to to, ze gdy w grach jest dużo efektów, ogień, dym czy cokolwiek to gra się okropnie zacina.

Włączoną mam 32 bitową głębię kolorów.

 

Z góry bardzo dziękuję za wszelka pomoc,

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Chciałbym poprosić o pomoc ze znalezieniem sterowników do karty graficznej ATI Mobility Radeon™ HD 4500 Series, posiadam laptopa wgrałem Windows 7, i grafika w grach jest okropna. Przed tym miałem Windows vista i było ok. Ściągnąłem jakieś "niby" sterowniki ze strony producenta ale nie jestem pewien czy odpowiednie, i nic się nie zmieniło, jak grafika była okropna tak jest nadal.

Prosiłbym bardzo o jakikolwiek link do ściągnięcia najnowszych sterowników do tej karty czy jakiekolwiek wskazówki co mogę zrobić.

 

Z góry bardzo dziękuję,

Kuba

 

Jakiego masz Windows'a 32-bit czy 64-bit ?

 

A co jest z grafiką możesz wrzucić screnny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz Windows'a 32-bit czy 64-bit ?

 

A co jest z grafiką możesz wrzucić screnny ?

 

Windows 7 64-bit, screen wrzuce potem, poprostu kolory sa takie bajkowe i fioletowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam karte zintegrowaną radka 4250 tylko u mnie jest troche inaczej, grafa w grach jest dobra lecz czasem wysypuje się sterownik ekranu i zatrzymuje się obraz,juz próbowalem najnowsze stery i to samo(nie zawsze oczywiscie tak jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam karte zintegrowaną radka 4250 tylko u mnie jest troche inaczej, grafa w grach jest dobra lecz czasem wysypuje się sterownik ekranu i zatrzymuje się obraz,juz próbowalem najnowsze stery i to samo(nie zawsze oczywiscie tak jest)

 

A moglibyście mi podać link do najnowszych sterowników mojej karty graficznej? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wybralem co trzeba i mam 3 opcje do wyboru.

AMD Catalyst Packages

Individual Downloads

Optional Downloads

 

 

z jakiej zakladki sciagnac, i co sciagnac? Jezeli chcesz sam sprawdzic to wybierz opcja nr. notebook opcja nr. 2 mobilty radeon series, trzecia mobility radeon hd 4xxx series, i czwarta windows 7 x64. Co mam sciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz opcja nr. notebook opcja nr. 2 mobilty radeon series, trzecia mobility radeon hd 4xxx series, i czwarta windows 7 x64

 

AMD Catalyst Packages w tym wszystko jest(czyli sterownik,catylast i pozostale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierz opcja nr. notebook opcja nr. 2 mobilty radeon series, trzecia mobility radeon hd 4xxx series, i czwarta windows 7 x64

 

AMD Catalyst Packages w tym wszystko jest(czyli sterownik,catylast i pozostale)

 

Przepraszam za takie pytania, ale jak to zainstalowac? Trzeba odinstalowac stare sterowniki? Jezeli tak, jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz juz te nowe stery to zaczynaj instalowac i bedziesz miec 2 opcje instalacji i usuwanie(zaznacz usuwanie pozniej restrat kompa i znow to samo wlanczaj i instaluj juz nowe stery) chyba rozumiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz juz te nowe stery to zaczynaj instalowac i bedziesz miec 2 opcje instalacji i usuwanie(zaznacz usuwanie pozniej restrat kompa i znow to samo wlanczaj i instaluj juz nowe stery) chyba rozumiesz ;)

 

Niestety nic nie pomogło zainstalowanie nowych sterów, w pierwszym poście zamieściłem zdjęcie.

Dzięki, że starasz się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem w opcjach włączone 16 bitowej głębi kolorów? Zmień na 32 i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem w opcjach włączone 16 bitowej głębi kolorów? Zmień na 32 i zobacz.

@edit

Mam ustawione 32bity, a w grach przy duzej ilosci ognia lub dymu sie okropnie wszystko tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ze starszymi sterami. Ja przerabiałem podobny problem ( radeon 4570 ). Na nowych sterach działy się cuda , dopiero zainstalowanie starszych pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ze starszymi sterami. Ja przerabiałem podobny problem ( radeon 4570 ). Na nowych sterach działy się cuda , dopiero zainstalowanie starszych pomogło.

 

 

Gdzie znajdę starsze sterowniki do modelu mojej karty graficznej? Zainstalowałem nowe stery trochę pogrzebałem, i grafika jest normalna, aczkolwiek nadal się zacina przy większej ilość efektów. Na zeszłym Windows vista, stery miałem z Maja zeszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat! Proszę o pomoc! Teraz głównym problemem jest zacinanie się gry przy większej ilości efektów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat! Proszę o pomoc! Teraz głównym problemem jest zacinanie się gry przy większej ilości efektów!!!

Podłącz zasilacz... Ew. kup laptop z mocniejszą grafą.

 

Aha, i nie odświeżaj tematu codziennie, jeśli łaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz zasilacz... Ew. kup laptop z mocniejszą grafą.

 

Aha, i nie odświeżaj tematu codziennie, jeśli łaska.

 

 

Najpierw przeczytaj cały temat żeby cokolwiek zrozumieć, dobrze?

Napisałem ze z grafika było wszystko ok jak miałem Windows vista, a teraz Windows 7 i coś jest nie tak. Więc to chyba nie jest problem laptopa. BTW, laptop jest cały czas podłączony.

Wiec jeżeli ktoś chce się odezwać to najpierw proszę o zapoznanie się z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jeżeli ktoś chce się odezwać to najpierw proszę o zapoznanie się z tematem.

A ja prosze o zapoznanie się z regulaminem. Bym był bardziej wyrozumiały, gdybyś co 4 posty nie odświeżał tematu.

Ściągnij sterowniki (a raczej sam sterownik ekranu, któryś z 9.X, bez zakichanego Catalyst Control Center) czyli z okresu, kiedy seria 4xxx była na topie, bo 'najnowsze' nie znaczy najlepsze zwykle. Przed instalacją wyczyść system z poprzednich sterowników jakimś drivercleaner'em, czy czymś podobnym.

To podobnie jak starsze stery znajdziesz, uwaga, w internecie. Na pclabie, na dobreprogramy.pl lub innej stronce, którą wypluje wujek google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze o zapoznanie się z regulaminem. Bym był bardziej wyrozumiały, gdybyś co 4 posty nie odświeżał tematu.

Ściągnij sterowniki (a raczej sam sterownik ekranu, któryś z 9.X, bez zakichanego Catalyst Control Center) czyli z okresu, kiedy seria 4xxx była na topie, bo 'najnowsze' nie znaczy najlepsze zwykle. Przed instalacją wyczyść system z poprzednich sterowników jakimś drivercleaner'em, czy czymś podobnym.

To podobnie jak starsze stery znajdziesz, uwaga, w internecie. Na pclabie, na dobreprogramy.pl lub innej stronce, którą wypluje wujek google.

 

Dobrze, przeczytam specjalnie dla Ciebie i się z nim zapoznam.

Wracając do tematu, nie jestem zbyt dobry w szukaniu sterowników, usuwaniu ich, instalowaniu czy modyfikowaniu.

Prosiłbym o szczegółowe linki, co gdzie ściągnąć, jakim programem usunąć, no, instalacja to jakoś dam radę.

Może być na PW, jeżeli regulamin zabrania wklejania linków. (Po tym poście się dokładnie z nim zapoznam]

Z góry dziękuje, i jestem wdzięczny.

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, problem nadal aktualny, przypominam: gra tnie się przy większej ilości efektów np, ognia lub dymu.

Serdecznie proszę o pomoc!

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...