Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kalafek

Koszt zerwania umowy z neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem, podpisana umowa na 2 lata na neostrade livebox 0,5mb+tv i do tego telefonia. Place 49zl za neta + tv i chyba 30 za tel. Umowe mam jeszcze do marca ale juz poprostu mam dosyc, mam teraz 2 laptopy + stacjonarny i poprostu nic sie nie da robic :P stad pytanko, czy ktos moglby mi wyliczyc ile by kosztowala kara za zerwanie umowy? bo ja niestety sie w tym nie orientuje, z gory thx za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się spytał jakiegoś konsultanta nerwostraty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W umowie powinna być taka informacja - ewentualnie idź/ zadzwoń do nich i na 100% się dowiesz. Tylko jedna kwestia - niech Ci potwierdzenie na piśmie wydadzą jaki są koszta takiej decyzji, żeby się później nie okazało, że są jakieś "opłaty manipulacyjne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś coś takiego, że bierzesz sobie do internetu, telewizję, albo telefonię voip. Podpisujesz zupełnie nową umowę i masz 10 dni na przetestowanie. Następnie przed 10 dniem rezygnujesz z tego i jesteś wolny. Za darmo.

 

Ale niech ktoś potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędkość możesz sobie zwiększyć w trakcie trwania umowy. Kara umowna będzie dosyć wysoka, bo za każdy miesiąc korzystania z usługi otrzymywałeś ulgę, którą trzeba oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem, to migracja na wyzsze opcje nie jest platna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie, nie chce miec juz z neo nic wspolnego, to jest pewne ;P a ta ulga to jaka wysokosc? bo moze mi sie bedzie poprostu oplacalo miec to a nie korzystac i tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Neo jest teraz jedną z najlepszych opcji na rynku, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość. No chyba, że masz dostęp do czegoś typu UPC. Po drugie, mają teraz taką promocję: http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/now_prom/wymarzony_int/;jsessionid=E561EB419F8DE7FB722B4BD8362AFBE9.portal04;PSID=E561EB419F8DE7FB722B4BD8362AFBE9.portal04 - na pewno można na nią przejść z każdej oferty internetowej - niezależnie od promocji i czasu umowy - a jak jest z TV, to już musiałbyś się dopytać w nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tv jest analogiczna oferta droższa o kilka złotych. Ulga to pi raz drzwi 100-150zł za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, podpisana umowa na 2 lata na neostrade livebox 0,5mb+tv i do tego telefonia. Place 49zl za neta + tv i chyba 30 za tel. Umowe mam jeszcze do marca ale juz poprostu mam dosyc, mam teraz 2 laptopy + stacjonarny i poprostu nic sie nie da robic :P stad pytanko, czy ktos moglby mi wyliczyc ile by kosztowala kara za zerwanie umowy? bo ja niestety sie w tym nie orientuje, z gory thx za pomoc!

Jest teraz możliwość migracji do nowej oferty w TP. Jak internet masz wolny i brałeś go w jakiejś starej ofercie, to możesz teraz przejść na nową ofertę internetu w TP, np. 20Mb/s za 69 zł miesięcznie. Migracja polega na przedwczesnym zerwaniu umowy bez kary, pod warunkiem, że podpiszesz nową umowę na internet w nowej ofercie TP, która po ostatniej obniżce cen jest dosyć atrakcyjna. Tu masz szczegóły: http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/neo_tania_jak_nigdy_wcześniej Sam z tej oferty migracji korzystałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn od juz dluzszego czasu jestem zainteresowany opcja wlasnie z upc, internet tv i telefon w pakiecie, wszystko wychodzi 135zl a net 25mb i tv z tel tez w dobrej opcji, takze.. hmm zatelefonuje do nich w takim razie i zapytam sie, no ale skoro mowicie ze kara ta to 100-150 za miech to huh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...