Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziom32

Żółty wykrzyknik przy karcie sieciowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z połączeniem się z internetem. Zakupiłem router TP-Link. Na lapku przez WiFi internet działa bez zarzutu. Problem jest z komputerem stacjonarnym(nie jest to wina kabla, gdyż na routerze świeci się dioda informująca o podłączonym PC). W celu konfiguracji internetu należało wejść na stronę podaną w instrukcji modemu i tam wpisać nazwę użytkownika i hasło. Na laptopie to się udało, ale na PC-cie nie chce wejść.

 

Mam problem z instalacją sterownika do karty sieciowej. Karta sieciowa jest zintegrowana z płytą główną. Model płyty to MSI MS-7012. Karta sieciowa to VIA VT6150M/LOM Rhine III Fast Ethernert Controller.

 

Ściągnąłem sterowniki ze strony producenta, próbuje zainstalować poprzez aktualizacje sterownika w menadżerze urządzeń, wybieram lokalizacje sterowników, przejdzie jakiś pasek instalacji ale wywala mi błąd: "Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia. Nie można odnaleźć określonego pliku".

 

Nie mogę odinstalować sterowników od tego urządzenia aby zainstalować od nowa bo wywala mi błąd:"Nie można odinstalować urządzenie. Urządzenie to może być wymagane do rozruchu komputera".

 

Wie ktoś co powinienem zrobić?

 

Aha i w menadżerze urządzeń jest jeszcze jedna karta sieciowa: jej nazwa to: "Karta sieciowa 1394". Może da się połączyć za jej pośrednictwem?

 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i w menadżerze urządzeń jest jeszcze jedna karta sieciowa: jej nazwa to: "Karta sieciowa 1394". Może da się połączyć za jej pośrednictwem?

to jest FireWire i tym się nie połączysz

 

musisz coś wykombinować coś ze sterownikami, może spróbuj w trybie awaryjnym : podczas uruchamiania wciskaj F8 i wybierz uruchom w trybie awaryjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz we wlasciwosciach karty ethernet zobaczyc jakie pliki uzywa i je usunac. Ja kiedys omylkowo zainstalowalem bledne sterowniki do gwizdka bluetooth, mialem ten sam komunikat i nie moglem za cholere usunac ani zmienic sterownikow. Dopiero pozniej odszukalem jakie byly uzywane i je usunalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...