Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzegorz_J

[Zamknięty]Play24 raz działa, raz nie.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to u mnie jakies czary czy ta strona play24 wogole jest przez żydow robiona, ze raz dziala, a raz nie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here. To sie akurat czesto zdaza, pare razy do nich pisalem w tej sprawie. Nie mam nic do zarzucenia jesli chodzi o zasieg, ceny polaczen (jestem bardzo zadowolony, zwlaszcza za to, ze nie kasuja kasy z konta po 30 dniach jesli nie doladowalo sie konta), ale dzialanie ich www pozostawia wiele do zyczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostattnio spory upgrade strony zrobili wlacznie z tym Play24 moze poprostu "nie dorosli" do dopracowania tego. Dajmy im czas do sylwestra :P

 

Tak serjo te zim pisalem to zawsze odpowiadali, ze trwaja prace nad tym i to dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta strona nadal jest jak dla mnie betą, same błędy na niej są. A zalogowanie się wieczorem graniczy z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ją przerabiali całkowicie , wcześniej nigdy nie miałem z nią większych problemów poza standardowym akcją z podglądem faktur . Ale z tym był wszędzie problem , to samo było w orandzu i plusie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zdechlo to Pla24 bynajmiej u mnie. Porazka. Zaczyna mnie to zdrowo wkurzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już to przynajmniej ;) Wieczorami często nie działa, ale w ciągu dnia nie ma najmniejszych problemów, więc polecam załatwiać sprawy za dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie tej strony to farsa, tak samo jak całego ich systemu obsługi zgłoszeń. Złodziejska firma i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługa zgłoszeń działa tylko odpowiada po kilku dniach, przynajmniej u mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to u mnie jakies czary czy ta strona play24 wogole jest przez żydow robiona, ze raz dziala, a raz nie?? :D

Nie przez żydów, tylko przez cyklistów i chłopaków z Młodzieży Wszechpolskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, oni udają greka w końcu Play w ponad 50% jest w rękach greckiego Germanosa :E Mnie też coś trafia, ale mam tanio więc jakoś przeżyje od czasu do czasu problemy z Play24. Brakuje im kasy chyba na serwery, w te święta chyba będzie graniczyło z cudem dostanie się na Play 24 patrząc po kolejkach w salonach Play. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak sie spytam, zeby nie zakladac kolejnego watku: Czy w Play24 e-faktury macie bo mi na zgloszenie odpisali, ze mam wystawiona e-fakture, ale w pla24 jej nie mam i nie dostalem e-awizo do zaplaty??

 

Nie ważne. Robilem cesje z mamy na siebie i bede mial policzone dopieorw  grudniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie tej strony to farsa, tak samo jak całego ich systemu obsługi zgłoszeń. Złodziejska firma i tyle.

Powiadasz? To jeden bardzo istotny fakt dla osob, ktore nie lubia byc posickane w odbyt - jest to JEDYNA siec, ktora po okresie doladowania nie kasuje pieniedzy z konta. Innymi slowy jesli zakupiles doladowanie o wartosci np. 30 zl. to w innych sieciach masz do wykorzystania 30 zl przez okres miesiaca, jesli nie doladujesz ponownie po miesiacu to tracisz wczesniejsze srodki. W momencie, gdy wydzwoniles np. tylko 5 zl - kasuja CI 25. PLAY tego nie robi, w nim po doladowaniu mozesz wykorzystac srodki w okresie 1 roku bez ciaglego doladowywania, mrozenia kasy.

 

Zlodziejstwo? JAAASNE, zwlaszcza ze nie zmuszaja mnie do tego bym ciagle ladowal w to kase, a korzystam wtedy kiedy to ja chce bez cisnienia w stylu "musze wydzwonic bo mi zetna".

 

 

Swoja droga, jest tez biling na www, ktory bardzo mi pasuje. Szkoda tylko, ze nie maja darmowych sms via www jak Orange. Narzekac mozna tylko na ich www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem co jest gorsze - Play czy Orange

 

"Dziękujemy za korzystanie z serwisu Orange.pl

Jednocześnie przepraszamy, ale poziom ruchu na serwerach Orange.pl nie pozwala chwilowo na obsłużenie kolejnych użytkowników. Prosimy spróbować ponownie.

Teraz możesz wysyłać i odbierać SMS-y na Bramce SMS !

Jeżli chcesz skorzystać Bramki SMS, kliknij tutaj.

 

Zespół Orange.pl"

 

I tak bardzo często...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jestem w play od niedawna bo rpzeniosłem numer na początku listopada...

 

Nie moge w ogóle zalogowac sie do PLay24. Wpisuje maila i hasło na który sie rejestrowałem (podawałem przez telefon przy przenoszeniu) i numer telefonu i nic, wyskakuje ze błędne hasło bądź login... Nie wem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co masz podać w play24 to nie jest hasło abonenckie, które podawałeś przy przechodzeniu do play. Spróboj po prostu założyć konto, bo pewnie go nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługa zgłoszeń działa tylko odpowiada po kilku dniach, przynajmniej u mnie :E

W moim przypadku te kilka wyniosło 24 dni, pomógł telefon na infolinię, żeby się w końcu ruszyli

 

Powiadasz? To jeden bardzo istotny fakt dla osob, ktore nie lubia byc posickane w odbyt - jest to JEDYNA siec, ktora po okresie doladowania nie kasuje pieniedzy z konta. Innymi slowy jesli zakupiles doladowanie o wartosci np. 30 zl. to w innych sieciach masz do wykorzystania 30 zl przez okres miesiaca, jesli nie doladujesz ponownie po miesiacu to tracisz wczesniejsze srodki. W momencie, gdy wydzwoniles np. tylko 5 zl - kasuja CI 25. PLAY tego nie robi, w nim po doladowaniu mozesz wykorzystac srodki w okresie 1 roku bez ciaglego doladowywania, mrozenia kasy.

Z pewnością nie jedyna, w Era Tak Tak również nie przepadają, wiem bo miałem przez 4 lata. O ile się orientuję to przepadają w Orange na kartę, być może gdzieś jeszcze.

 

Zlodziejstwo? JAAASNE, zwlaszcza ze nie zmuszaja mnie do tego bym ciagle ladowal w to kase, a korzystam wtedy kiedy to ja chce bez cisnienia w stylu "musze wydzwonic bo mi zetna".

Przeniosłem nr na abonament promocyjny Long Play 1. Na umowie opłata za aktywację 0 zł - na fakturze 49 zł. Wg umowy abonament 1 zł za miesiąc, wg faktury 5,31 za 11 dni. Reklamacja nr 1 zamknięta - "kwota z salda zniknie po opłaceniu faktury" :rotfl:

Ponowna reklamacja - ponad 3 tygodnie czekania na odpowiedź, w końcu jest: w bliżej nieokreślonej przyszłości wystawią mi fakturę korygującą.

 

Swoja droga, jest tez biling na www, ktory bardzo mi pasuje. Szkoda tylko, ze nie maja darmowych sms via www jak Orange. Narzekac mozna tylko na ich www.

Faktury przez www są fajne jak działają, czyli w przypadku PLAY24 dość rzadko.

 

Podsumowując, przeniosłem 1 numer i miałem przenieść dwa kolejne. Po takim przyjęciu spierdzielam z powrotem do TAKTAKa a z PLAY jestem wyleczony (z abonamentów również)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...