Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nigrin

MSI GeForce GTX 460 Cyclone OC - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywałem sobie w pewna grę on-line i pojawił się problem zamieszczony na fotach (sory za jakość, ale w715 nie lubi półmroku).

Poza tymi pierdołami na pulpicie, monitor tez się sam wyłącza i włącza, grafa na gwarancje ?

Dodam, ze karta nie kręcona i nie grzebana

 

edit.

 

Włączam filmik dowolny na YouTube, film robi się zielony, monitor włącza się i wyłącza, wrr

 

dsc00248v.th.jpg

 

dsc00249c.th.jpg

 

 

dsc00250gh.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak temperaturki??

Ale raczej mimo wszystko możesz ją spróbować u znajomego, albo od razu na gwarancję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślij na gware, ja miałem większego pech dwie padnięte na samym starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatury w granicach 35- 50 stopni, nie miałem jeszcze okazji zagrać w nim bardziej zasobożernego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, pamięci są uszkodzone, wyskakują artefakty. Można by było próbować je wygrzewać, ale po co, jeżeli jest gwarancja. W sumie, to nie spotkałem się jeszcze z uszkodzoną kartą MSI GTX460 z serii Cyclone (dobre chłodzenie TwinFrozr II), tym bardziej, że są to karty do wysokiego OC. Może to jakaś wada fabryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja spotkałem się z dwoma i to na starcie nawet nie mogłem po testować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z MSI GTX460 1GB Cyclone

 

 

System się nie ładował, lub jeśli się załadował to po włączeniu np. filmu zawieszał się od razu, lub po około 5 minutach pracy (Internet, Office) i pomagał tylko restart. Po sprawdzeniu wszystkiego co mogłem (mocniejszy zasilacz, grafika na innym komputerze) wysłałem ją na gwarancję, a z racji że był to nowy zakup to w ciągu kilku dni miałem nową kartę i teraz działa podkręcona, póki co do 800/1600/2000. (w stresie maksymalnie zaobserwowałem 72 stopnie Celcjusza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa pojechała na gwarę

Od sprzedawcy wiem, ze wiele tych kart wraca z uwalonymi pamięciami, oby następna była już gut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa pojechała na gwarę

Od sprzedawcy wiem, ze wiele tych kart wraca z uwalonymi pamięciami, oby następna była już gut

Na forum tez jest dużo tematów, postów na temat wlasnie padajacych gtx460. I tak czytajac te wszystkie tematy to najlpeiej brac gtx460 z minimum 3 letnia gwara, co przy czesto padajacych gtx460 w przyszłosci moze sie przydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, dobrze ze u mnie jest 3 lata, kicha tylko ze nigdy nie znasz dnia ani godziny, podobnie jak z 8800 GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za post pod postem, ale nie chce zakładać nowego tematu.

Czy jest sens wymiany pasty oryginalnej na PK-1 :hmm:

Karta została wymieniona na nowa, właśnie ja odebrałem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma potrzeby to się karty nie rusza. Ten podzespół jest zbyt wrażliwy żeby ryzykować. Wiele osób się tak bawi i często zakłada temat czy odesłać na gware ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, zobaczę jakie będą temperatury, ale jak patrze pod światło to MSI pasty nie żałowało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...