Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oizo76

LG 32ld450-czyli TV LCD full hd jako monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Spider, dzięki za wyjaśnienie :) W każdym razie jak mówisz, jestem osobą, która tak tego nie odczuwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, odświeżę temat. Zachciało mi się 32". Od kilku dni poluję na te LG'ki. Znalazłem 32LD450, ale jego kod produktu to ZA.CEUJLH, czyli sam nie wiem. IPSy chyba miały "Y"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się przydać

 

XXXRXXX- LG Display Co.Ltd. TN

XXXWXXX- LG Display Co.Ltd. АS-IPS ?

XXXYXXX- LG Display Co.Ltd. IPS ?

XXXUXXX- LG Display Co.Ltd. IPS ?

XXXPXXX- LG Display Co.Ltd. IPS ?

XXXQXXX- LG Display Co.Ltd. S-IPS

XXXVXXX- LG Display Co.Ltd. IPS ?

XXXGXXX- Chi Mei Optoelectronics Corp. TN

XXXJXXX- Chi Mei Optoelectronics Corp. S-MVA

XXXHXXX- Chi Mei Optoelectronics Corp. S-MVA

XXXDXXX- AU Optronics Corp.

XXXTXXX- AU Optronics Corp. AMVA

XXXMXXX- Sharp Corporation

XXXSXXX- Sharp Corporation

XXXZXXX- Sharp Corporation ASV

XXXCXXX- ?

 

 

Wychodzi ze ty masz XXXJXXX- Chi Mei Optoelectronics Corp. S-MVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba nie najlepiej. Dlaczego w ogóle kod ma 6 liter zamiast 7?

Nie wiem czy go kupować, czy polować dalej na jakiegoś LGka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno dostałeś cały kod ?

 

Poczytaj w tym temacie - ludzie tez nie narzekają na MVA - tez dobra matryca. Jak kazda ma plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, nic z tego. Gościu się nagle zdecydował, że nie wysyła, a do Stalowej Woli mam trochę daleko. No nic, trzeba polować dalej, a tych TV jest ostatnio jak na lekarstwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak warto.

 

wersja LD byłą chyba na 2009/2010 rok, wiec nic dziwnego że trudno dostepne - nie produkowane juz a nastepcy dla PC jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, właśnie siedzę przed 32LK450. Podpięty HDMI-HDMI, włączony tryb PC i chyba jest OK. Tylko muszę pokombinować z ustawieniami obrazu, bo te standardowe troche walą po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat - które z obecnie dostępnych TV 32" są zdatne do służenia za monitor? Szukałem porządnego monitora 27" 1080p do 2k, ale każdy miał jakąś wadę. Myślałem że wybór telewizora 32" w tej cenie będzie łatwiejszy, ale jednak nie, m.in. przez dużo mniejszą ilość testów pod kątem działania z PC.

 

Zastosowanie to 70% gry filmy, 30% net.

 

Generalnie interesuje mnie możliwie najmniej błyszcząca powłoka, dobra czerń i jako-taka przydatność w grach (nie jestem maniakiem FPSów ale fajnie byłoby żeby Wiedźmin 3/Mass Effect 4/Watch Dogs/GTAV nie smużyły ;)).

 

Jest coś wartego uwagi? Im więcej czytam, tym bardziej mam ochotę zostać przy swojej 5-letniej TN-ce (BenQ G2400W)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypadkiem trafiłem na ten temat... i chyba w lepszym momencie nie mogłem tego zrobić. Padł mi monitor LG 19" który bardzo lubiłem i teraz zastąpi go właśnie dokładnie ten model TV bo taki akurat miałem. Chciałem to zrobić tylko chwilowo i szukać jakiegoś monitora 24-27" ale chyba sobie kupię nowy większy TV a ten zostawię w charakterze monitora. Zgodnie z tym co tutaj znalazłem mam matrycę АS-IPS.

 

Najlepsze jest to że kupiłem ten TV tylko dlatego że miałem monitor LG z takim designem (piano black) i chciałem żeby do siebie pasowały bo stały bardzo blisko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego telewizora w trybie PC.

Czy ma taką opcję, że się automatycznie wybudza po włączeniu komputera i wyłącza po jego wyłączeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wejście DSUB i tam się wepniesz to zachowuje się jak monitor. Przez HDMI właczanie i wyłączanie z pecetem nie zadziała. Przynajmniej jeśli chodzi o Samsungi. Nie jest to jakiś szczególnie uciążliwy problem. Masz przecież ekran w zasięgu ręki i pilota w gratisie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale przez DSUB mierna jakość. Wiem, że niektóre telewizory mają aktywne HDMI i po dostaniu sygnału telewizor sam się włącza a po zaniku - wyłącza. Kwestia czy ten też ma taką opcję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie zauważyłem. Raczej LG nie posiada takiej funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...