Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rz3pka

Słuchawki do Iphone 4, douszne, kanalowe, wygodne, do 300 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym was prosić o radę, a mianowicie, jakie są wg was najlepsze słuchawki do iphone'a 4? Limit cenowy to około 200 zł. Bardzo ważna jest wygoda, żeby nie były ciężkie, nie wypadały z uszu. Oczywiście jakość muzyki jak najlepsza w tym przedziale cenowym. Jakby były jakieś troszkę powyżej limitu, ale na prawdę warte dopłaty to także proszę o sugestie. Z góry dzięki ;)

 

// Przeczytaj i popraw nazwę tematu według schematu. A i temat o polecanych dokach mamy... nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się ze założyłeś ten temat tylko po to żeby zaszpanować iphonem 4. Ale jeżeli Pytasz się serio to przeczytaj artykuły z linków u góry i wtedy zapytaj jeszcze raz.

 

// dobrze, że podał źródło, nie prowokuj. nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się ze założyłeś ten temat tylko po to żeby zaszpanować iphonem 4. Ale jeżeli Pytasz się serio to przeczytaj artykuły z linków u góry i wtedy zapytaj jeszcze raz.

A Ciebie az tak to boli, ze inni maja a ty nie? Bo jak by napisal, ze chce np do jakiejs tam noki lub sony erricsona to juz by sie nie chwalil?

 

A do autora- powinienes sie zainteresowac sluchawkami nu force ne-7m lub ne-6m jezeli nie potrzebujesz mikrofonu i sterowania odtwarzaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie az tak to boli, ze inni maja a ty nie? Bo jak by napisal, ze chce np do jakiejs tam noki lub sony erricsona to juz by sie nie chwalil?

 

A do autora- powinienes sie zainteresowac sluchawkami nu force ne-7m lub ne-6m jezeli nie potrzebujesz mikrofonu i sterowania odtwarzaczem.

 

Dla Twojej wiadomości ja tez mam iphona, wiec to nie o to tu chodzi.

 

@Autor ja do swojego iphona uzywam a-jays three. Tak samo jak odtwarzacze Apple grają zimno wiec swietnie się zgrywają z iphoem. Polecam.

 

// Koniec o/t i kłótni, bo zaraz uspokoję obu. nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nokii n95 mialem sennheisery hd 202, teraz wraz ze zmiana telefonu przyszedl czas i na sluchawki, chyba mocno zainteresowaly mnie te nu force ne7m. Jeszcze wynalazlem takie cos jak: Sennheiser CX400-II Precision, czy ktos je posiada? Jakie macie odczucia co do tych sluchawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nokii n95 mialem sennheisery hd 202, teraz wraz ze zmiana telefonu przyszedl czas i na sluchawki, chyba mocno zainteresowaly mnie te nu force ne7m. Jeszcze wynalazlem takie cos jak: Sennheiser CX400-II Precision, czy ktos je posiada? Jakie macie odczucia co do tych sluchawek?

 

 

Ja tez ostatnio stanąłem przed wyborem słuchawek do 200 zł tylko ze do iPoda. Brałem pod uwagę te sennheisery ale podobno nie opłaca się ich brać za ta cenę. Zastanów się jeszcze nad dolozeniem 20 zł i wzięciem Fisher Audio Eterna. Ale jeżeli nic dołożyć nie mozesz do weź Jays a-Jays Three.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich oczach te Fishery wygladaja na strasznie niewygodne, 20 zl doplacic to nie bylby wielki problem gdyby byly tego warte ale mam jakies takie mieszane odczucia,zapewne nieuzasadnione. Poza tym przeczytalem, ze bas czasem w nich 'dudni'. a-Jays Three bija na pewno reszte pod wzgledem estetyki + pochlebne opinie, zaczynaja konkurowac z nu force. Teraz juz mam ogromny dylemat co wybrac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eterny z najnowszym ipodem nano grają wyśmienicie, teraz czekam na ip4 więc nie długo (może dziś) opiszę to połączenie ale powinno być co najmniej "dobrze" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a-Jays ładnie wyglądają jak się je wyjmie z równie ładnego pudełka. Poza tym są strasznie niewygodne, przez ciężki szeroki kabel słabo trzymają się w uszach. Ja ogólnie ich nie polecam, bo dźwiękowo również nie porywają (słuchałem a-Jays One i Three), chyba że jesteś masochistą.

 

Co do wygody Etern, nie mam żadnych zastrzeżeń. Słuchawki fajnie chowają się w uchu; parę razy zdarzyło mi się nawet w nich przysnąć. Co do basu, taką mają charakterystykę, czyli nastawieni przede wszystkim na duży fun. Dlatego też idealnie pasują do chłodniejszych odtwarzaczy, m.in. do takich jakim niewątpliwie jest iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja:p niespodziewanie przybylo mi gotowki i limit zwiekszyl sie do 300 zl. W takim przedziale cenowym co polecacie?

 

// Polecę dodanie budżetu do nazwy tematu. nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam uzywam iPhone'a i kupiłem do niego słuchawki Sony MDR-EX 85LP. Cena 250zł ale naprawde warto. Słuchawki dokanałowe, nie wypadają z ucha podczas biegania(stosuje je do biegania z iPodem nano), piekny bass i wogóle suuuper. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytalem ten artykul i myslalem, ze najlepszym wyborem beda dla mnie Sennheiser CX 400-II Precision, jednak w tym temacie mi je odradzono, poza tym glosy takze podzielily sie miedzy fishery, a-jays i nu force. Musze przyznac, ze nieco sie zakrecilem i sam juz nie wiem co wybrac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytalem ten artykul i myslalem, ze najlepszym wyborem beda dla mnie Sennheiser CX 400-II Precision, jednak w tym temacie mi je odradzono, poza tym glosy takze podzielily sie miedzy fishery, a-jays i nu force. Musze przyznac, ze nieco sie zakrecilem i sam juz nie wiem co wybrac:D

 

Ogólnie jeżeli chodzi o opinie to zwyciezaja fishery (nie tylko tutaj) ale jakoś tak podejrzanie mało ich na rynku dlatego ja osobiście ich nie wziąłem.

 

A jeżeli chodzi o te Sennki to one nie grają zle tylko po prostu za ta cenę dostaniesz coś co gra lepiej. Ja stawiam na A-jays three bo są wygodne, swietnie izoluja dźwięki z zewnątrz, grają czysto, maja super scenę, i jak jest potrzeba to potrafią "łupnąć" (ale nie są przebasowione, maja po prostu duże możliwości). Są to świetne słuchawki i nie zamienilbym ich na żadne Nu-force itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory2k, Twoja wypowiedz jest na tyle konkretna i przekonujaca, ze chyba zdecyduje sie na te a-jays, mysle, ze temat juz jest wyczerpany ;) Wielkie dzieki wszystkim za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a-Jays Three nie są dobrym wyborem, a tymbardziej do iPhone'a. Dźwiękowo mogą pasować do cieplejszych odtwarzaczy, typu Sansa Clip/Fuze czy Cowon E2. Z iPhonem będą sybilować (czyli irytujące szeleszczenie przy głoskach: sz, cz, s, itp.). Poza tym są masakrycznie niewygodne i słabo izolują.

 

Do chłodnego iPhone'a do 300 zł Fischer Audio Eterna będą chyba najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił żebys pytanie to zadał tutaj.

http://forum.mp3store.pl/

Tamci mimo wszystko na słuchawkach dokanałowych i odtwarzaczach znają się lepiej niż ci tutaj i to własnie oni ci na 100% pomogą. Oni do IPoda polecili mi a-Jays three i tobie poleca dobre słuchawki do iphona. Po prostu jest to tematyczne forum nastawione własnie na słuchawki i odtwarzacze mp3 wiec pomogą ci tam w wyborze osoby bardziej doświadczone w tym temacie niż my (bez urazy dla wszystkich znawców na tym forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ADDIEM-y + pianki Comply - porównując do NuForce'ów NE7, wypadają o wiele lepiej. Grają wg mnie dużo czyściej i co ważne nie są tak przesycone basem - do tego wymienione wcześniej pianki i jak dla mnie mamy świetny zestaw :)

 

Wracając do wygody, to naprawdę ciężko znaleźć coś wygodniejszego od tego połączenia, do tego idealna izolacja od otoczenia. Dodatkowo jeszcze Ci trochę kasy zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchawki za 300zł :D trzeba byc niezłym kretynem do słuchania mp3 pewnie 128kbps

 

Założe sie, że jak bym dal słuchawki za 350zł i 80zł w tych samych gumkach nawet byś nie rozpoznał po jakości dzwięku tych droższych.

 

te bym wybrał ale do 400zł jak już marnowac pieniądze to tylko te.

http://allegro.pl/denon-ah-c560r-iphone-ipod-salon-i1379714297.html

 

// Słowo "kretyn" użyte zapewne jako eufemizm... §4. nietopyrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy słuchają .mp3 w 128kbps... ;)

 

wiekszość tak bo nawet nie wie co to bitrate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...