Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nsmarcin

Powerpoint 2010 - jak przenieść na inny komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłem sobie ładna prezentację z muzyką w tle (mp3) oraz jakimś tam filmikiem na jednym ze slajdów. I gdy odpalam prezentację u siebie wszystko gra, ale problem pojawia się gdy próbuję odtworzyć tą prezentację na innym komputerze. Zapisałem prezentację jako pokaz czyli z rozszerzeniem *.ppsx i rozmiar pliku zmienił się na jakieś 10MB (zresztą jeśli zapiszę jako *.pptx to ma taki sam rozmiar) czyli wygląda tak jakby film i muzyka był już w tym jednym pliku ale mimo to nie mogę na innym komputerze (zainstalowany jest na nim Office 2010) odtworzyć tego filmu, natomiast muzyka działa prawidłowo (ta z pliku mp3). Drugim problemem jest to, że zainstalowałem na jeszcze innym komputerze bez Offica PowerPoint Viewer 2010 ale w nim w ogóle nie mogę otworzyć prezentacji bo jak klikam dwa razy na plik to wyświetla się komunikat, że taki typ pliku nie jest obsługiwany, a jak najpierw otwieram program i w nim wskazuję na plik to komunikat, że błąd w dostępie do pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi przychodzi na myśl to taki motyw że dodajesz plik wideo który wymaga jakiś kodeków których na innym komputerze nie ma. druga opcja (choć to nie tak powinno działać) to wrzuć plik wideo z tego samego katalogu w którym masz prezentację i ewentualnie dodaj go przed odpaleniem prezentacji ponownie do niej.

 

co do drugiego problemu to nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik -> Prezentacja przenośna (czy jakoś tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę odkopuje temat ale tytuł się zgadza. Mam pytanie czy da się skopiować power pointa, worda itp z jednego pc na inny? Próbowałem przeciągnąć z pc na pendv ale tylko sam skrót się przeciąga a nie program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pytanie się nie zgadza.

 

Nie da się przenieść* Office'a na inny komputer. Na drugim komputerze trzeba po prostu zainstalować Office'a.

 

____________

* W sumie to się da, ale potrzebny jest do tego odpowiedni program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wątpię czy wersje portable na dłuższą metę nie sprawiają problemów, ale o języku polskim raczej należy zapomnieć.

To chyba jedyna opcja na odpalanie Office z pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...