Skocz do zawartości
JustEvil

Lista anime które warto zobaczyć!

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie NIC NIE PISZEMY.

 

Ewentualne propozycje tytułów do dodania, komentarze i inne bzdury zamieszczać w oficjalnym głównym wątku pl0x.

 

Nowe tytuły będą dodawane po zamieszczeniu propozycji owego tytułu w temacie Anime - temat ogólny, czyli naszym oficjalnym wątku głównym. O wpisaniu tytułu na listę decyduje przychylna opinia użytkowników aktywnie udzielających się od dłuższego czasu w oficjalnym wątku głównym. Im częściej dany tytuł powtórzy się u większej ilości użytkowników, którzy wystawią mu wysoką notę, tym większa szansa, że trafi na listę. Ten temat służy wyłącznie celom informacyjnym, chcę, aby był tu porządek, dlatego też powtarzam: W tym temacie NIC NIE PISZEMY.

 

Komentarz od "ojca" podstawy listy

Powstała ona dobre dwa lata temu i nie było to tylko moje widzimisię które tytuły maja się na niej znaleźć. Przy składaniu listy wykorzystałem osoby które miały za sobą już dość pokaźna liczbę obejrzanych tytułów i w tamtym czasie najczęściej się udzielały w temacie zbiorczym anime na labie i bliźniaczym na pure. Mając taki podkład spokojnie mogłem wybrać tylko te tytuły które najczęściej powtarzały się u większości i otrzymywały najwyższe oceny.

 

Romans / Dramat

Horror / thriller

Komedia / Ecchi

Fantasy / Przygodowe / Akcja

Science-fiction / Mech

Sportowe

 

Podstawę listy zgromadził Randome, teraz lista jest powoli aktualizowana o nowe tytuły.

Lista jest inicjatywą bywalców subforum, a nie tylko chorym wymysłem autora.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...