Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Virtus*

Pożądanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Virtus*

Witam

 

Przydałaby się opcja „Moje Propozycje”, w której stali uczestnicy – powiedzmy co najmniej od roku zarejestrowani – mogliby wyrażać swoje pożądanie nowych programów. Notabene w dziale Aktualności, też mogłaby być analogiczna opcja.

 

Pozdrawiam

 

xxxxx edycja

 

Bardzo przydałaby się informacja czy dany program jest darmowy ( całkowicie lub wymagający rejestracji) czy to tylko wersja próbna. Jeśli wersja próbna, to ile dni będzie działać i z jakimi ewentualnie ograniczeniami. Np. patrzę jest świetny programik: AnyDVD HD 6.7.7.0, no ale jest dla mnie wielką różnicą czy jest darmowy czy nie, a może któraś z wcześniejszych wersji jest darmowa ? Jednym słowem prosze nie żałować informacji :+)

 

xxxxxedycja

 

Już widzę, że gdy kliknie się "pobierz", to pojawia się informacja o typie licencji - jedno słowo, to trochę mało. No dobra, w moim przypadku okazało się, że to wersja próbna, więc wchodzę we wcześniejsze wersje i znajduję wersję shareware, próbuję ściągnąć i tu niemiła niespodzianka- pojawia się ostatnia wersja. Hmm, to chyba nie tak powinno być. Po jakiego grzyba te wcześniejsze wersje jeśli nie można ich pobrać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Virtus*

Cześć

 

Np. AnyDVD HD 6.1.6.6 lub HD 6.1.6.5 sprawdziłem jeszcze kilka innych oznaczonych freeware i było to samo, czyli pobierany plik był w wersji HD 6.7.7.0. (ostatnia wersja).

 

Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony gdyby dało się ściągnąć wersję HD 6.1.6.6 - ostatnia wersja darmowa.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem.

Wersje, o które pytasz, były dodane, zanim dostaliśmy mirror i dodaliśmy jego obsługę, zatem po naszej stronie nie były przechowywane. Autor na swojej stronie nie udostępnia, jak widać, tych wersji (a tylko linki do strony autora są tam dodane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Virtus*

Proponuję skasować wszystko czego nie można ściągnąć. Ludzie nie będą się denerwować i będzie przejrzyściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie można ściągnąć to po kiego istnieje? Trzeba kasować. Nie można sobie robić kpin z ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie można ściągnąć to po kiego istnieje? Trzeba kasować. Nie można sobie robić kpin z ludzi.

 

Jak nie można ściągnąć to nie istnieje, jak istnieje to po co kasować? To wcale nie dla kpin ;)

 

A poważniej, to od takich problemów z reguły są przyciski od raportowania nieaktywnych odnośników, na labie i pliki.onet nie widzę takowych.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poważniej, to od takich problemów z reguły są przyciski od raportowania nieaktywnych odnośników, na labie i pliki.onet nie widzę takowych.

Zgadzam się to absolutne minimum. (przycisk do raportowania czy to nieaktywnych czy szkodliwych/wadliwych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to w serwisie w ogole nie powinno byc plikow, ale wszyscy wiemy ze chodzi w tym o reklame. Bo jak delikwent wpisze powiedzmy "catalyst 10.10" to wyskoczy mu takze strona PCL na Guglu. Ja osobiscie totalnei nei widze sensu w takim dziale, bo kazdy sterownik czy program i tak zawsze sie sciaga ze strony producenta/wydawcy. Byc moze jakies archiwum by mialo uzasadnienie, cos jak filehippo.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...