Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cage21

Spis polecanych myszek nie dla graczy do 30 zł

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proszę o podawanie, producenta oraz model myszek w cenie do 30 zł

 

Chodzi, tylko o nowy sprzęt, obecnie dostępny w sprzedaży.

 

P.S.

Proszę nie mówić, że już istnieje podobny przyklejony temat, gdyż tam są podane myszki w cenie do 50 zł

 

Lista myszek w cenie do 30 zł

Kolejność, czysto przypadkowa:

 

Logitech 910-001794 M90 Optic Black dostępna w proline.pl za 29,00 zł

http://www.proline.pl/?p=LOG+910-001794

 

A4TECH SWOP-3D-4 Opto 013 Black dostępna w proline.pl za 19,00 zł

http://proline.pl/?p=A4TECH+SWOP-3D-4

 

Genius Xscroll Black PS dostępna w komputronik.pl za 19,90 zł

http://www.komputronik.pl/index.php/product/90342/Sprzet_komputerowy/Peryferia_i_eksploatacja/Genius_Xscroll_Black_PS.html

 

A4 Tech X5-50D USB dostępna w alsen.pl za 25,00 zł

http://tnij.org/j231

 

Esperanza SIRIUS Mysz Optyczna EM102R USB dostępna w alsen.pl za 20,00 zł

http://tnij.org/keao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale jedyna myszka, która przychodzi mi do głowy to A4Tech Opto 518 / Office 8K / SWOP-80 , który już w spisie się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale jedyna myszka, która przychodzi mi do głowy to A4Tech Opto 518 / Office 8K / SWOP-80 , który już w spisie się znalazł.

 

Osobiście już wcześniej zrobiłem rozpoznanie i trafiłem kilka modeli, ale nie chcę sugerować i proszę użytkowników forum, żeby też konkretne modele myszek podawali.

 

A4TECH SWOP-80 Opto 518 odpada z powodu przekroczenia wymaganej ceny :kwasny:

http://www.proline.pl/?p=A4TECH+SWOP-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4TECH SWOP-80 Opto 518 odpada z powodu przekroczenia wymaganej ceny :kwasny:

http://www.proline.pl/?p=A4TECH+SWOP-80

Przed oceną ceny (masło prawie maślane) sprawdź na skąpcu i podobnych serwisach ;)

 

PS Listę oczywiście w pierwszym poście będziesz uzupełniał?

 

Zobacz też tutaj, może znajdziesz coś tam do 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed oceną ceny (masło prawie maślane) sprawdź na skąpcu i podobnych serwisach ;)

 

PS Listę oczywiście w pierwszym poście będziesz uzupełniał?

 

Zobacz też tutaj, może znajdziesz coś tam do 30 zł.

 

Według mnie, to sprawdzanie w porównywarkach cen, typu skąpiec, nokaut i inne, to nie zawsze każdemu w naszym kraju uda się kupić za podaną najniższą cenę lub taką ,żeby zmieścić się do 30 zł ,gdyż w niektórych punktach sprzedaży ,są to tylko internetowe sklepy ,bez możliwości odbioru osobistego, a gdy nawet gdy jest możliwość odbioru osobistego, to wiadomo że nie w każdym mieście w kraju można odebrać zamówiony towar.

 

Nie każdy ma rodzinę lub znajomych, żeby dokonać przez "kogoś" odbioru sprzętu w jego imieniu w innym mieście.

 

Najlepiej ,to jest szukać w bardziej ogólnodostępnych sieciach sklepów komputerowych, typu alsen.pl proline.pl komputronik.pl vobis.pl lub sklepy typu avans, RTVeuroAGD carrefour

 

Oczywiście chętnie mogę i będę uzupełniać listę myszek w pierwszym poście, ale być może lepiej będzie, gdy po wybraniu i wyselekcjonowaniu, kilku modeli myszek do 30 zł ,to wtedy zostaną wpisane do istniejącego już przyklejonego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...]

Najlepiej ,to jest szukać w bardziej ogólnodostępnych sieciach sklepów komputerowych, typu alsen.pl proline.pl komputronik.pl vobis.pl lub sklepy typu avans, RTVeuroAGD carrefour

Z takiej perspektywy podawanie cen w ogóle nie ma sensu ;).

Te sklepy najczęściej zawyżają ceny, bo albo mogą sobie na to pozwolić (patrz komputronik), albo się w sprzęcie komputerowym nie specjalizują (RTV/AGD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

(Microsoft) Wheel Mouse Optical

 

Jest to chyba najlepsza myszka do 30, olbrzymia precyzja i brak predykcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie dlaczego ta myszka znajduje się na stronie Della? Czyżby między Trustem nawiązała się relacja jak między Logitechem i Labteciem.

 

(Microsoft) Wheel Mouse Optical

Jest to chyba najlepsza myszka do 30, olbrzymia precyzja i brak predykcji.

Dla przeciętnego niegracza będzie "za wolna", a i nie udało mi się znaleźć nowej ogólnie dostępnej do 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedzi użytkowników myszek, które zostały podane w pierwszym poście oraz o inne sprawdzone modele myszek do 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł bez sensu (bez obrazy) nikt, kto nie będzie potrzebował dobrej myszki, kupi byle co z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł bez sensu (bez obrazy) nikt, kto nie będzie potrzebował dobrej myszki, kupi byle co z marketu.

 

Bardzo dobrze, że powiedziałeś, to co myślisz, wcale mnie nie obraziłeś, gdyż jestem otwarty ,też na słowa krytyki.

 

Według mnie, to nie wszyscy kupujący ,tak samo podchodzą do kupowania sprzętu.

Oczywiście, że znajdą się osoby ,które kupią na szybko, tanią myszkę ze względu np. na wygląd lub niską ceną ,ale oczywiście, też są użytkownicy i znajdą się tacy ,którzy potrzebują kupić "najtaniej jak najlepszy produkt" czyli cena w stosunku do jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł bez sensu (bez obrazy) nikt, kto nie będzie potrzebował dobrej myszki, kupi byle co z marketu.

Trochę racji masz, ale nie narzekaj tylko pomóż :D

 

Sprawa organizacyjna. Linki do sklepów "nie z przypadku" mogą być potraktowane jak reklama. Proponuję je usunąć.

Mógłbyś też wrzucić miniatury wzorem spisu lopcia. Ludzie nie będą musieli szukać sami, jak co wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, linki niepotrzebne, przecież nikt nie będzie myszki do 30zł zamawiał przez neta, żeby płacić za przesyłkę dodatkowe 15-30zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto chce kupić myszke jak w temacie "nie do gier" wchodzi na allegro lub idzie do sklepu i wybiera tą która mu się najbardziej podoba, najlepiej leży w ręce lub poprostu kupuje najtańszą bo przecież jeździc nią bedzie tylko po stronach internetowych i otwierać foldery. Tak więc dla mnie temat troche bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa organizacyjna. Linki do sklepów "nie z przypadku" mogą być potraktowane jak reklama. Proponuję je usunąć.

Mógłbyś też wrzucić miniatury wzorem spisu lopcia. Ludzie nie będą musieli szukać sami, jak co wygląda.

 

Cały dowcip polega na tym, że jestem na tym forum, co dziennie, a nawet kilka razy dziennie, od 2008r i jak pamiętam, to zawsze tak było i jest ,że użytkownicy na tym forum, dołączając do wypowiedzi link lub linki z "e-sklepów" w różnym celu, zazwyczaj żeby pokazać o jaki sprzęt im chodzi, jaka jest jego specyfikacja ,a także jaka jest jego orientacyjna cena, za dany model sprzętu, o którym jest mowa w danej wypowiedzi.

 

No właśnie, linki niepotrzebne, przecież nikt nie będzie myszki do 30zł zamawiał przez neta, żeby płacić za przesyłkę dodatkowe 15-30zł :D

 

Oczywiście, że linki są potrzebne, gdyż cały dowcip polega na tym, że większość kupujących ma dostęp do tych właśnie sklepów, żeby kupić towar osobiście i nie ponosić dodatkowych kosztów za wysyłkę.

 

 

Wszystko na to wskazuje, że jest to nowy model myszki i dlatego jeszcze będzie ciężko trafić na opinie użytkowników, nawet samym opisie jest podane, że to Nowość.

 

Model tej myszki, to przeznaczony typowo do notebook'ów z powodu niewielkie rozmiary.

 

P.S. Wiele osób twierdzi, że z powodu małych rozmiarów myszki, to szybko dłoń się męczy :kwasny:

 

Właśnie z tego powodu utworzyłem listę myszek do 30 zł o standardowych wymiarach, ale oczywiście, też nie mam nic przeciwko tym, które posiadają niewielkie rozmiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto chce kupić myszke jak w temacie "nie do gier" wchodzi na allegro lub idzie do sklepu i wybiera tą która mu się najbardziej podoba, najlepiej leży w ręce lub poprostu kupuje najtańszą bo przecież jeździc nią bedzie tylko po stronach internetowych i otwierać foldery. Tak więc dla mnie temat troche bez sensu.

Było już parę osób, które zadały pytanie o właśnie tanie myszki, więc sens w stworzeniu tematu jest.

 

Cały dowcip polega na tym, że jestem na tym forum, co dziennie, a nawet kilka razy dziennie, od 2008r i jak pamiętam, to zawsze tak było i jest ,że użytkownicy na tym forum, dołączając do wypowiedzi link lub linki z "e-sklepów" w różnym celu, zazwyczaj żeby pokazać o jaki sprzęt im chodzi, jaka jest jego specyfikacja ,a także jaka jest jego orientacyjna cena, za dany model sprzętu, o którym jest mowa w danej wypowiedzi.

Rozumiem. Zauważ, że nigdy nie ma linków w tematach "oficjalnych" robiących za poradniki itp. A Twój chyba do takiego miana aspiruje? I nie do końca masz rację. Pamiętam jak ktoś zaczął sypać linkami do skąpca, które zostały potraktowane jako spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już parę osób, które zadały pytanie o właśnie tanie myszki, więc sens w stworzeniu tematu jest.

 

Właśnie ten temat powstał dla takich osób planujących zakup myszki lub myszek, gdyż trafiają się kupujący ,którzy nawet potrzebują od razu kupić kilka sztuk np. dla swojej firmy lub inne przypadki, kiedy chodzi o więcej sztuk.

 

Rozumiem. Zauważ, że nigdy nie ma linków w tematach "oficjalnych" robiących za poradniki itp. A Twój chyba do takiego miana aspiruje? I nie do końca masz rację. Pamiętam jak ktoś zaczął sypać linkami do skąpca, które zostały potraktowane jako spam.

 

Na dzień dzisiejszy ,to jeszcze nie jest temat oficjalny ,gdyż jeszcze nie został ten tematem przyklejony, a więc jeszcze nie można o nim mówić, że to jest poradnik, tylko na razie jest to kolejny temat na naszym forum.

 

Oczywiście, mam ochotę dodać zdjęcia na zewnętrzny serwer oraz krótki opis z podstawowymi danymi technicznymi myszek, a wtedy przyjdzie czas na likwidację tych linków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dziś został zaktualizowany ,linki są aktywne i ceny aktualne.

 

Jeden z moich faworytów, to model: Esperanza SIRIUS Mysz Optyczna EM102R USB

 

Według mnie, to producent myszy komputerowych Esperanza jest dość mało popularny w naszym kraju, ale za to bardziej znany z nośników danych.

 

Ktoś z Was miał już kontakt z myszkami tego producenta :question: proszę o wypowiedzi np. jakość ,wykonanie itp.

 

Oczywiście w dalszym ciągu czekam na podawanie sprawdzonych modeli nowych myszek do 30 zł ,które są dostępne jeszcze w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz do 30zl? Dowolna w tej cenie z Logitecha, A4Techa, Microsoftu. Zadnych wynalazkow typu Trust, Mediatech, Esperanza, Omega, Tracer, itd. Przerabialem to wszystko zbyt duzo razy, nawet do zwyklej biurowej pracy albo przegladania netu to to niezbyt sie nadawalo... Jesli w ogole dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz do 30zl? Dowolna w tej cenie z Logitecha, A4Techa, Microsoftu. Zadnych wynalazkow typu Trust, Mediatech, Esperanza, Omega, Tracer, itd. Przerabialem to wszystko zbyt duzo razy, nawet do zwyklej biurowej pracy albo przegladania netu to to niezbyt sie nadawalo... Jesli w ogole dzialalo

 

Według mnie, to jednak nie zgodzę się całkowicie z Twoją wypowiedzą ,gdyż nie można i nie wolno dyskryminować pozostałych producentów, oczywiście że każdemu przytrafiają się "buble" albo mnie udane modele sprzętu lub bardziej awaryjne :]

 

Przykładem może być producent ACER ,wiele osób twierdzi, że nie chce już więcej notebook'ków tej marki, albo mówi że słyszeli lub czytali negatywne wypowiedzi na temat np. wykonania lub awaryjności i nigdy nie kupią.

 

Obecnie wiele się zmieniło na korzyć tej właśnie firmy ,a więc nie można na straty żadnego producenta spisywać :kwasny:

 

Wracając do mojego tematu, to nie jest jeszcze ostateczny Spis polecanych myszek do 30 zł

 

W dalszym ciągu oczekuje na opinie i propozycję myszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dołożenie tych 5zł i zakup A4techa AK-47 jednak jeżeli tak bardzo trzymasz się tej granicy 30zł to ja Ci zaproponuje jakiegoś optyka od gigabyte :

 

Gigabyte GM-5050 - klik

 

GIGABYTE GM M5100 - Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dołożenie tych 5zł i zakup A4techa AK-47 jednak jeżeli tak bardzo trzymasz się tej granicy 30zł to ja Ci zaproponuje jakiegoś optyka od gigabyte :

 

Gigabyte GM-5050 - klik

 

GIGABYTE GM M5100 - Klik

 

Bariera cenowa, to jak wiadomo jest 30zł ,a więc nawet A4techa AK-47 nie załapie się do tego spisu.

 

Wielkie dzięki za te dwa linki, ale według mnie, to jednak GIGABYTE, to specjalizuje się w płytach głównych i kartach graficznych, a takie myszki, to powinny być u nas w kraju dodawane do sprzętu jako gratis, a nie żeby za nie płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To akurat wiemy. Liniowy wzrost stężenia gazów cieplarnianych powoduje wykładniczy wzrost przeciętnych temperatur a także wariancji temperatur. Termodynamika i nic poza tym. A jak rośnie wariancja temperatur to i rośnie szybkość wiatrów itd.
    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...