Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Manis

Program/Gra minimalizuje się do pulpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z minimalizacją się programów/gier do paska start. Gra np. COD4 minimalizuje się do paska START, nie crashuje. Jednak Firefox też się "minimalizuje", co prawda nie do paska, a jedynie górny niebieski pasek aplikacji przechodzi w tryb "jasno niebieski" (nieaktywny). Nie ma zainstalowanego żadnego komunikatora, antywirus to nod32, jednak przy wyłączonym problem nadal występuje. Zostały wyłączone wszystkie niepotrzebne programy niesystemowe. Komputer przeskanowany, nod32 czy avast nie wykrywają żadnych wirusów.

System to NIBY downgradowana Vista, choć wyświetla że to XP SP3. Próbowałem wyłączać wszystkie programy, formatować dysk, reinstal systemu jednak problem nadal występuje.

 

Komputer ten stoi w szkole podstawowej razem z dziewiątką innych o takiej samej konfiguracji sprzętowej i oprogramowania. W 9/10 komputerach ten problem występuje. W jednym jedynie nie, ale za to programy/gry chodzą na nim wolniej (lekkie zamulanie grafiki).

 

Konfiguracja komputera

 

edit: temperatury procka czy dysku są w normie tj. 45-55 st., wykres użycia procka oscyluje około 23-25% i podczas wychodzenia do pulpitu nie wykazuje żadnych odchyleń/przeciążeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bump. ma ktoś jakieś pomysły jak rozwiązać mój problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Miałem taki sam problem z Vista Home premium

 

Jak coś włączałem to schodziło na pasek

 

- i jak kilka razy klikiem w program/grę załapywała

 

U mnie pomogło SP1 i problem zniknął

 

Sprzęt jaki miałem to E5200 @ 3.6GHz i 9600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że tu jest coś zpieprzone tzn. niby Vista Professional, ale ze zrobionym downgradem do XP'ka, wyświetla w systemie XP'ka z SP2, a wygląda jak vista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...