Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

8szymon8

PlusLiga - bilety.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym sprezentować ojcu bilet na mecz PlusLigii. Jednak mam problem, wcześniej się nie interesowałem tym ale na stronie PL nie ma opcji jak kupić bilet (lub nie widzę).

Jestem z Gliwic, a interesuje mnie mecz 12.03.2011 Tytan AZS Częstochowa vs PGE Skra Bełchatów.

Mecz jest w Częstochowie, na hali Polonia.

 

Czy to za wcześnie by już teraz rozglądać się za biletem? Jakie miejsca byłby najkorzystniejsze? Czy najdroższe = najlepsze?

 

Pozdrawiam 8szymon8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niestety jednego miejsca w sieci oferującego bilety na mecze PlusLigii, albo przynajmniej ja o nim nic nie wiem. Udało mi się zorientować, że w przypadku meczów w Częstochowie powinieneś zaglądać na Eventim.

Nie zaszkodzi też regularne odwiedzanie strony klubu - możesz także zadzwonić i wypytać, czy można kupić gdzieś bilet online już teraz.

Kilka lat temu można było kupować tylko w kasach na kilka dni przed meczem, to były czasy i walka o wejściówkę :E

Jeśli chodzi o miejsca, to ja uważam, że te na trybunach są lepsze niż te przy samym boisku - zdecydowanie lepiej widać, a i tak wszystko jest bliziutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Hali Polonia z kazdego miejsca dobrze widac... no moze poza skrajnym sektorami i miejscami stojacymi ;)

Od siebie polecam miejsca na dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...