Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sebo21

Gry + Xbox 360 Pad (PC)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie gry możecie polecić osobie zaczynającą przygodę z padem od x'a? Strzelanki oczywiście odpadają, chyba najlepiej sprawdzą się gry wyścigowe.

 

Czy starsze gry typu NFS:U2 ogarniają xboxowego pada bez problemu? Czy działają wtedy analogi?

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal NFS MW i nowsze. Tam najlepiej sprawuje się pad. Przy NFSU 1 i 2 ciężko się gra.

 

Ogólnie każdą grę która obsługuje pada warto ograć. Nawet FPSy. Trochę treningu i złapiesz wprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać więcej konkretnych tytułów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przygodówek polecam Star Wars: The Force Unleashed 1 i 2 część, Prince of Persia Piaski Czasu, FIFA 11 na PC z padem od Xboxa również daje przyjemność z grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War, Two Worlds 2, DBZ BT 3 i FNR 3 ( emulator ). ;)

 

W starszych gra także nie jest najgorzej, lecz: analogi nie działają, lub działają super delikatnie, że każde dotknięcie kończy się obrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do granie w wyścigi trzeba ćwiczyć? No ok, rajdy nie szły mi na padzie nigdy tak dobrze jak na klawiaturze, kwwestia masterowania kolejnych Coinów aż do DIRTA1 na fortepianie zrobiła swoje. Za to Shifta opanowałem w parę chwil.

 

Więc jeśli mam polecic coś do cwiczenia do albo Dirt 1 / wrc 2010 ( jak mniemam ), albo Shift, albo FPSy - jeśli należysz do tych dizwnych istot, które prubója w nie grać n padzie :E Niektórym nawet to ponoc wychodzi. Ale przykro mi - ja widocznie jestem sprawny inaczej :E

 

Swoją droga... fakt, też fatalne luźne analogi w xowym padzie wyamgaja 2x wiecej wprawy niz mój cyborg. Nie wiem jak z Lofitechami F, mam andzieje, ze są lepsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie napisałem, że FPSy odpadają, nie da rady grać jak dla mnie na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako niedzielny i do tego klawiaturowy gracz przekonałem się do gry na padzie w GoW. Nie dosyć, że wygodniej to jeszcze jakoś fajniej - bo coś nowego. Więc nie ma gadania, że ktoś jest sprawny inaczej. :P

 

WRC 2010 bynajmniej nie jest grą na pada, nawet się nie da go ustawić. ;) Bardziej można polecić już F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 na padzie grało mi sie naprawde miło, tak samo Resident Evil 5 GTA 4 czy Alien vs Predator i mimo że sa to strzelanki to akurat w tych grach na padzie grało mi się znacznie wygodnieh niż na klawiaturze :) Crysis/Crysis Warhead też działają z padem ale tam sterowanie to jest masakra i odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearsy odpadają bo przeszedłem je już tyle razy, że mam dosyć (oczywiscie na klawie, pada xboxowego pierwszy raz miałem w ręku godzinę temu dopiero) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV, Mafia II, może Prince of Persia albo Tomb Raider?

 

We wszystkie powyższe bardzo wygodnie grało mi się padem :)

 

Z wyścigówek, to chyba większość :E Chociaż najwięcej kilometrów zrobiłem w TDU1 ;)

 

Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejsc kurs obslugi pada a potem zaliczyc egzamin panstwowy. Dopiero potem bedziesz mogl grac w gry na padzie.

 

ROFL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to tak:

 

Dirt 1 i 2, NFS MW, PRO Street, Hot Pursuit, undercover, shift, F1 2010, Shank, Gears of War, Crysis, TDU, Fifa 11, PES (w sumie każdy), Kane & Lynch 1 i 2, Dead Space 1 i 2, GTA 4, WRC, Street Fighter 4, Halo 2, Guitar Hero 3, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Fallout: New Vegas, The Godfather II, Batman: Arkham Asylum, Mirror's Edge, X-Men Origins: Wolverine, Nail'd, Wheelman, FEAR Perseus Mandate, Resident Evil 5, Grid, Transformers: War for Cybertron, FUEL, Prototype, Bioshock 2, Singulariy, Borderlands, Quantum of Solace, Terminator Salvation, Devil May Cry 4, Call of Juarez 1 i 2, Dark Sector, BLUR, Red Faction: Guerrilla, NecroVision, Cryostasis, Blood Stone 007, Wanted: Weapons of Fate, Tomb Raider - Legend.

 

To są tytuły które skończyłem w całości na padzie.

 

Tego oczywiście jest wiele więcej ale na początek myślę że w 100% wystarczy i masz w czym wybierać ;)

 

Polecam odwiedzić TĄ STRONĘ bodaj, wszystkie gry zamieszczone na niej obsługują pada od X360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam odwiedzić TĄ STRONĘ bodaj, wszystkie gry zamieszczone na niej obsługują pada od X360 ;)

Obecnie strona www.gamesforwindows.com jest stroną sklepu Games for Windows Marketplace i niestety część gier na pewno nie obsługuje pada(m. in. CoD 4, CoD:WaW) ;)

 

Sporo gier obsługujących X360 Controller można znaleźć też tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_XInput_games (niektóre gry na liście mogą nie obsługiwać pada, np. CoD:WaW)

 

Od siebie mogę polecić Trine, Darksiders i Bioshock 1(FPS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie strona www.gamesforwindows.com jest stroną sklepu Games for Windows Marketplace i niestety część gier na pewno nie obsługuje pada(m. in. CoD 4, CoD:WaW) ;)

 

Sporo gier obsługujących X360 Controller można znaleźć też tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_XInput_games (niektóre gry na liście mogą nie obsługiwać pada, np. CoD:WaW)

 

Od siebie mogę polecić Trine, Darksiders i Bioshock 1(FPS).

 

Dobrze wiedzieć że taka strona jest :) Tylko Colin McRae Rally 2 nie obsługuje mi pada :(

 

Co do mojej stronki to napisałem że "Bodaj" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie, o takie odpowiedzi i listy mi chodziło :D Akurat widzę na liście Assassin's Creed II, którego boxa sobie przywiozłem do domu. W nawiasie zawarte jest, że nie obsługuje bezprzewodowego, na szczęście kupiłem model przewodowy - kabel i tak długi a na bateriach się zaoszczędzi pieniądze i czas ;)

 

A jak się gra na tym padzie w Far Cry 2 jestem ciekaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej pada od xboxa nauczyły:

 

Batman Arkham Asylum i najnowszy prince of persia. Do gta iv lepiej klawiaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie, o takie odpowiedzi i listy mi chodziło :D Akurat widzę na liście Assassin's Creed II, którego boxa sobie przywiozłem do domu. W nawiasie zawarte jest, że nie obsługuje bezprzewodowego, na szczęście kupiłem model przewodowy - kabel i tak długi a na bateriach się zaoszczędzi pieniądze i czas ;)

 

A jak się gra na tym padzie w Far Cry 2 jestem ciekaw...

 

Nie wiem czemu jest napisane że bezprzewodowego nie obsługuje ale AC2 skończyłem w całości właśnie na bezprzewodowym padzie ;)

 

Zapomniałem co prawda wymienić go ale w 100% działa :)

 

A to czy pad jest przewodowy czy bez to żadna różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie Shifta pytanie lepiej załączyć spatchowanego czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie Shifta pytanie lepiej załączyć spatchowanego czy nie?

 

Ja w shifcie mam wszystkie patche i dodatki jakie wyszły. To już głównie zależy od Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o NFS Underground 2 zapewne analogi nie będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, ciekawe jak to możliwe :D Dzięki za sprawdzenie. Tak w ogóle, to jeszcze nie sprawdzałem działania tych analogów. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to zdziwienie? ;) Ten pad jest zrobiony głównie do gry analogami ;) Ja mam tylko w NFSU2 takie niemiłe uczucie gry na analogach. Jakoś tak dziwnie mi się skręca ;)

 

Co do jakości samych gałek to na 100% nie będziesz miał na co marudzić. Ogólnie nad całością pada. Jest to na chwilę obecną najlepszy pad jaki dostępny jest na rynku, zarówno gałki jak i triggery są na tyle precyzyjne że gra w każdy typ gry sprawia przyjemność ;)

 

Ja mam tego pada od ponad 3 lat. Używam go na prawdę często i działa do tej pory jak nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...