Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Risen 2: Dark Waters

Rekomendowane odpowiedzi

uknałem na tej wyspie dusz, gdzie mam spotkać ducha kapitana, i mam teraz pozbierać części do zrobienai czaszki, mam włócznie, mam czaszke goryla, ale nie mam czegoś co się zwie thieves spoils i nie mam czegoś od kapitania steelbirda

 

thieves spoils to jakiś fant który musisz ukraść ze skrzyni takiego złodzieja. On zleca ci na to questa i chyba daje nawet klucz do tej skrzyni. A rzecz od Stalowobrodego to masz ją cały czas na sobie jest to kapelusz :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się dostać do skrzyni Azuro z Caldery. Cały dzień stoi w tym pokoju

i jak dostać się do pokoju w którym zatrzymał się Garcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak znaleźć ten przeklęty lewy but na plaży (na tej pierwszej wyspie)? Przeszukałem wszystkie zachodnie plaże i nic. Skorzystałem z porad znalezionych w necie, że niby z miasta portowego trzeba iść na północ do jaskinii która doprowadzi na plażę. Jaskinię znalazłem przy plantacji trzciny, ale okazała się ślepa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak znaleźć ten przeklęty lewy but na plaży (na tej pierwszej wyspie)? Przeszukałem wszystkie zachodnie plaże i nic. Skorzystałem z porad znalezionych w necie, że niby z miasta portowego trzeba iść na północ do jaskinii która doprowadzi na plażę. Jaskinię znalazłem przy plantacji trzciny, ale okazała się ślepa :/

 

nie ta wyspa. but jest na Antigua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bym tak szukał do śmierci na niewłaściwej wyspie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30H na liczniku za mną, a raptem lekko ponad połowa gry ukończona- sądzę, że dalej przeszukując każdy zakamarek i otwierając wszystkie skrzynie ;) spokojnie zabawy będzie na jakieś 70 godzin i to jakiej zabawy. Uważam,że gra ewoluuje w dobrym kierunku, wprowadzenie bardziej współczesnych czasów, piracki klimat plus okultyzm daje naprawdę wciągającą mieszankę. Gra napewno lepsza od poprzedniczki, baa mnie wciągnęła bardziej niż Skyrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co jeszcze nie wiedzą mówię, żeby uważali na to co robi steam z ich grą. Mój program niby ma automatyczne aktualizacje. Po paczu włączyłem i nie zauważyłem różnicy. Sam dałem "check file integrity" i dopiero wtedy pacz się ściągnął.

 

Teraz zamiast biegnąć to się wszędzie turlam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę odzukać klingę Przywoływacza Dusz? Rękojeść znalazłem w skrzyni na Wybrzeżu Ostrzy. Czy po odnalezieniu klingi będę musiał sam przekuć ten miecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem.

jest jakiś sposób, żeby nie walczyć z Garcią? jak rozmawiam z nim to mnie atakuje (tzn ja go atakuje) i cała wioska zaczyna ze mną walczyć !

reszta questów zrobiona tylko została mi ta ściana ognia. jestem zablokowany.

 

w necie poszperałem i niby szaman ma dać Krew Przodków ale nie mam takiej opcji. powiedziałem mu że kto jest kto to tylko się dowiedziałem że będzie za mnie trzymał kciuki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno będzie przy zwłokach Garcii. Konieczność walczenia z całą wioską jest bez sensu. Nie dopracowali tego zadania. Czeka mnie powtórzenie kilku godzin gry i wybranie innego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Kupiłem wersję Risena 2 w Polsce,a obecnie jestem w DE i dziś podczas aktywacji gry wyskakuje mi komunikat, że "Twoje elementy nie są dostęne w tym kraju i moje zamówienie zostało anulowane." To robiłem przez steama. Idzie coś z tym zrobić?

 

Wszystko jasne. Klucz umożliwia aktywacje tylko w PL, na Wegrzech , Czechach oraz Słowacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pomysły co mogłoby pomóc? :)

Aktualizacja sterowników, zmiana ustawień, "odkręcenie" do default karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś info o kolejnej części gry ?? :> bo czekam z niecierpliwością :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś info o kolejnej części gry ?? :> bo czekam z niecierpliwością :P

 

info jest juz całkiem dużo z ważniejszych rzeczy: premiera w tym roku oraz cały klimat gry ma być bardziej "średniowieczny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniższe ustawienia i w niektórych miejscach mam 40FPS i użycie GPU ciągle 99% - czy to normalne?

 

Dla porównania gdy dam wszystko na max to spada do 32FPS

 

Czy przy mojej karcie da się utrzymać ciągłe 60FPS przy v-sync?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...