Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Verick92

Router TP-LINK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zakupiłem Router TP-LINK TD-W8901G i gdy wszystko podłączam miga lampka WLAN (czasem świeci ciągle)i gdy wchodzę na IP Routera w przeglądarce pokazuje okno do napisania loginu i hasła wpisuje podane w instrukcji (z routera) okno znika na około 0,5 sekundy i pojawia się znowu muszę wpisać ponownie ale dzieje się cały czas tak samo . Nie wiem co robić. Powiem jeszcze , że mam internet z Vectry modem Scientific Atlanta . Chcę korzystać z WiFi w telefonie.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemem moze byc przegladarka z ktorej wchodzisz lub ustawienia zabezpieczen (java).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na 2 przeglądarkach :

-Google Chrome

-Internet Explorer .

Javy nawet nie mam zainstalowanej ale nie wiem. Jestem w tym zielony ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak się dzieje gdy błędnie załadują się ustawienia (bardzo rzadko mam takie problemy, no chyba ze przekombinuje cos w ustawieniach, reset routera+ ponowne ustawienie wszystkiego pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłbyś mi to wytłumaczyć jak to zrobić itd. na serio nie znam się na tym ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz. Ma internet rodem z UPC czy kablowke wiec po co mu router z modemem ADSL no chyba, ze ja jzu sie calkiem an tym nie znam?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz. Ma internet rodem z UPC czy kablowke wiec po co mu router z modemem ADSL no chyba, ze ja jzu sie calkiem an tym nie znam?? :P

Oczywiscie ze kupuejsz zwyczajny router lub access point, a nie z jakims ADSL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj brat to przyniosl to wzialem :D

Więc wie ktos?

 

Ale ten router nijak mija sie do twojego internetu. On jest do Neostrad i podobnych. Tobie potrzebny router z wyjsciem WAN RJ-45, a nie RJ-11.

 

Brat chyba sie zna na tym tak jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to dziewczyna brata kupiła sobie inny a ten leżał więc mi go dał a juz troche tutaj nie mieszka wiec wiesz..

A mógłbys tylko powiedziec ktory bedzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...