Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opos-kokos-kaktus

Werner Liczka trenerem Wisły!

Rekomendowane odpowiedzi

Zarząd Wisła Kraków S.S.A. informuje, iż w dniu 13 grudnia 2004 trener Henryk Kasperczak, mimo wczesniejszych deklaracji nie przyjął zaproponowanych mu nowych zasad współpracy. W tym stanie rzeczy Zarząd Wisła Kraków S.S.A. podjął decyzję o zatrudnieniu Wernera Liczki, który od 14 grudnia 2004 roku zostaje trenerem Wisły Kraków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda , że tak późno , powinni go wyrzucić odrazu po odpadnięciu z Pucharu UEFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuje, że Kasperczaka wyrzucili. Gdyby nie sprzedali składu (Uche, Kosa) to byłoby dobrze, a nie teraz trenera wymieniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go w wiśle nie chcą może przyjść do widzewa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jego zwolnienie ma coś wspólnego z planami wyprzedania połowy składu? (któremu pewnie się sprzeciwił :) )

Nie ma to jak teorie spiskowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle musiał komus przeszkadzac. Facet zdobywał mistrzostwo za mistrzostwem udowodnił ze w lidze mistrzów mozna grac jak rowny z rownym i niezle namieszac szkoda ze znowu jak to w naszym swiecie marnej piłki, przeplatanej bardzo żadko błyskiem jednej druzyny zawsze ktos musi sypac piach w tryby. No nic przywykłem do tego. Zycze jego nastepcy zeby zdobył z tym zespołem chociaz 50% tego co zrobił Kasperczak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Facet zdobywał mistrzostwo za mistrzostwem

 

No ale w sezonie 2001/2002 jakoś ta silniejsza kadrowo Wisła dała sobie zabrać tytuł mistrzowski Legii...

 

udowodnił ze w lidze mistrzów mozna grac jak rowny z rownym i niezle namieszac

 

W jakiej Lidze Mistrzów???? - raczej w jej eliminacjach... i nie powiedziałbym, że "jak równy z równym" - vide mecze z przeciętnym klubem jakim jest Anderlecht...

 

Kasperczak do LEGI!!!!

 

Popieram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Werner Liczka trenerem Wisły!

Dzizas ... przeczytałam "Lideczka" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasperczak to obecnie najlepszy trener pracujacy w klubach polskiej ekstraklasy. Dziwne rozgrywki w zarzadzie Wisly i pan Praski bardzo nielubiacy Kasperczaka sa raczej przyczyna zwolnienia go, niz gra zespolu. Jako wierny kibic Wiselki nie rozumiem tego, ale co my kibice mozemy... ponazekac i miec nadzieje ze zespol sie nie rozpadnie w zimie,

moze zmiana zarzadu zamiast trenera :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czas dzisiejszy to Wisła ma aktualnie dwóch trenerów : Kasperczaka i Liczke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisła już dawno skisła :lol2: nadają sie tylko na lidera naszej nędznej ligi :E bo w europie pewnie by ich umyła nawet amatorska druzyna z niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz i w wisle jest opera mydlana z trenerami. Swoja droga to zalosne ze dwa najwieksze kluby polskie nie moga normalnie rostrzygac kwestii personalnych. Teraz widac co maja wspolnego Legia i Wisla -- "mądrych" prezesów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...