Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sediven

Czy gra będzie działać dobrze?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, nie mam słabego sprzętu, no może jedynie karta graficzna nie jest rewelacyjna ale jestem ciekaw czy będzie chodzić płynnie ( tzn. bez ścinek ).

 

OS: Win 7 Home Premium x64

CPU (Procesor): Intel Pentium T4500, 2.3GHz

RAM: 2GB

VGA (Karta graficzna): Mobile Intel GMA 4500M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać jaka gra. Karta jest słaba,brakuje też pamięci ram. Przycięcia w grach zdarzają się na mocniejszych kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszę w dziale Guild Wars to chyba oczywiste że chodzi mi o Guild Wars.Pamięć RAM będę wymieniał na 4GB ale z kartą graficzną będę musiał zostać ponieważ jest zintegrowana z procesorem.Jakoś będzie, dziękuję z góry za odpowiedź ale z chęcią poczytałbym jeszcze opinii innych forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to Laptop Asus z serii K50IJ.Posiadam także komputer stacjonarny o lepszych parametrach, lecz w chwili obecnej nie mam do niego dostępu.Wolałem najpierw założyć temat i poczytać wasze uwagi/opinie na temat laptopa niż pobrać w ciemno i usunąć po chwili z powodu słabych parametrów.Pudełka z instalatorem niestety nie zabrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać wymagania zalecane nie są wygórowane wiec ściągaj i graj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na pewną stronkę, która porównuje mój sprzęt z wymaganiami gry ( tymi minimalnymi i zalecanymi ).Co prawda program, który to obliczał zwrócił mi uwagę na kartę graficzną, lecz w zalecanych parametrach karta powinna mieć 64mb, moja ma dużo dużo więcej :) Tak czy siak dziękuję wam za odpowiedzi, temat można zamknąć, a innych, których również ciekawi czy gra pójdzie na waszym komputerze odsyłam do strony http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

oraz tematu http://forum.pclab.pl/topic/219390-Guild-Wars-FAQ-czyli-o-co-tu-tak-w%C5%82a%C5%9Bciwie-chodzi/

do którego zajrzałem dopiero po tym jak założyłem ten temat, wtopa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze ma wiecej niz 64 ram to nie znaczy ze jest dobra, np taka gf8400 ma nawet i 2 gb, a nadaje sie tylko do wyswietlania pulpitu i filmow. Moc obliczeniowa twojej karty jest bardzo slabiutka, a ilosc ram ma minimlany(bliski zeru, chyba ze grasz w wyzszych rozdzielczosciach) na wydajnosc karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie triala i zobacz. Ja grałem w GW na najniższych detalach w 1400x1050 na celeronie d 2.66ghz, 768MB ramu i GF FX5200. Ten lapek powinien dać radę, ale mówię, zassaj triala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to Laptop Asus z serii K50IJ.Posiadam także komputer stacjonarny o lepszych parametrach, lecz w chwili obecnej nie mam do niego dostępu.Wolałem najpierw założyć temat i poczytać wasze uwagi/opinie na temat laptopa niż pobrać w ciemno i usunąć po chwili z powodu słabych parametrów.Pudełka z instalatorem niestety nie zabrałem.

 

Powinien dzialac bez problemu.

Gralem kiedys na Aristo Slim C2D 1,66Ghz z GMA 3100

i po zmniejszeniu detali na średnie (rozdzielczosc natywna)

dalo sie grac w miare ok(Bez AA oczywiscie).

U Ciebie na lepszym procku i grafie bedzie smigac.

Fakt spadki FPS zdarzaja sie czasem przy zadymie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie, mało tego, będzie płynnie chodziło :P U mnie na dużo słabszym sprzęcie chodzi nieźle na prawie najwyższych detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...