Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

scarecrow

Galaxy S zmiana dzwonka

Rekomendowane odpowiedzi

W pamięci telefonu najlepiej zrobić takie katalogi (chyba że już masz) media, a w nim audio, a w nim ringtones <- i to właśnie do tego katalogu wrzucać dzwonki. Będą one wtedy widoczne w zakładce wyboru dzwonków. Odpal odtwarzacz muzyki znajdź ten dzwonek naciśnij na niego i przytrzymaj wybierz ustaw jako i wybierz dzwonek telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie wrzucic na karte pliki wieksze jak 4gb karte ma 16gb ale system plikow tochyba Fat wiec przyjmuje tylko do gb chyba a jak sformatuje na ntfs to nie widzi karty i chce ja sformtowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pamięć wew. wrzucałem 6gb full hd filmów , miałem 2x sgs ale w żadnym nie miałem zew. karty pamięci ;)

wal na wewnętrzną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pamięć wew. wrzucałem 6gb full hd filmów , miałem 2x sgs ale w żadnym nie miałem zew. karty pamięci ;)

wal na wewnętrzną

 

no wlasnie wolalbym na karte skoro mam 16gb, tez chcialem wlasnie wrzucic film HD i zobaczyc czy dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierz mi na słowo - działa :)

Jeżli masz taką karte to tam trzymaj wszystkie małe pliki jak muzyka , dokumenty , gry , programy , a na wewnętrznej duże jak filmy HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera na wewnetrzna tez nie chce mi wgrac 4,5gb *.mkv pliku, robie to z pod total comandera, male pliki nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz telefon > pamięć masowa > i upnij gdzie kolwiek na wewnętrznej i tam on sam to potem segreguje

musi trybic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fat nie wgrasz większego pliku jak 4GB.

 

no wlasnie mi sie tak wydaje dlatego pytam czy istnieje mozliwosc wgrania pilku 7gb do tego telefonu dokladnie karte sd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...