Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

scarecrow

Galaxy S zmiana dzwonka

Rekomendowane odpowiedzi

W pamięci telefonu najlepiej zrobić takie katalogi (chyba że już masz) media, a w nim audio, a w nim ringtones <- i to właśnie do tego katalogu wrzucać dzwonki. Będą one wtedy widoczne w zakładce wyboru dzwonków. Odpal odtwarzacz muzyki znajdź ten dzwonek naciśnij na niego i przytrzymaj wybierz ustaw jako i wybierz dzwonek telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie wrzucic na karte pliki wieksze jak 4gb karte ma 16gb ale system plikow tochyba Fat wiec przyjmuje tylko do gb chyba a jak sformatuje na ntfs to nie widzi karty i chce ja sformtowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pamięć wew. wrzucałem 6gb full hd filmów , miałem 2x sgs ale w żadnym nie miałem zew. karty pamięci ;)

wal na wewnętrzną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pamięć wew. wrzucałem 6gb full hd filmów , miałem 2x sgs ale w żadnym nie miałem zew. karty pamięci ;)

wal na wewnętrzną

 

no wlasnie wolalbym na karte skoro mam 16gb, tez chcialem wlasnie wrzucic film HD i zobaczyc czy dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierz mi na słowo - działa :)

Jeżli masz taką karte to tam trzymaj wszystkie małe pliki jak muzyka , dokumenty , gry , programy , a na wewnętrznej duże jak filmy HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera na wewnetrzna tez nie chce mi wgrac 4,5gb *.mkv pliku, robie to z pod total comandera, male pliki nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz telefon > pamięć masowa > i upnij gdzie kolwiek na wewnętrznej i tam on sam to potem segreguje

musi trybic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fat nie wgrasz większego pliku jak 4GB.

 

no wlasnie mi sie tak wydaje dlatego pytam czy istnieje mozliwosc wgrania pilku 7gb do tego telefonu dokladnie karte sd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...