Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rybaczek77

Microsoft pracuje nad następcą Xboxa360

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś dużym optymistą ;) mi jednak M$ nie dał wielu na to przesłanek. 15 exów, 8 nowych ip - to fajnie by wyglądało jakbym żył w alternatywnym świecie. "Wywróżyłem" konferencję o urządzeniu niespecjalnie przeznaczonym do gier, tak teraz nastawiam się na kinektowe exy. Przyszłość xboxa już dziś dla wielu ludzi nie jest wielka. Kinekt, te pierdoły z TV to będzie wszystko kosztować a graczowi to nie jest potrzebne.

Może skończy się tak, że zacznie powstawać więcej exów na PC, myślę, że nie było by powodów do narzekań ;) No, ale chyba też jestem dużym optymistą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale multi platformy będą lepiej działać na ps4 i do tego gdy studia sony dorwą się do ps4 z tą przewagą obliczeniową ... będzie źle z xboxem

Tylko Microsoft twierdzi, ze roznica w sprzecie z czasem bedzie nieistotna, a oni beda mieli lepsza obsluge chmury sieciowej. W sumie sie zgodze, roznice w grafice teraz trudno dostrzec miedzy srednia i wysoką polka cenową, chyba ze odpalisz na 3 monitorach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie da się wymienić wewnętrznego dysku :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się - jeśli rozkręcisz konsolę :E

box_04.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam zabrakło "teraz". Źle to odebrałeś. Co autor miał na myśli, a co zjadł:

 

Naprawdę byłem gotów przesiąść się całkowicie na ekosystem Microsoft. Wyrzucić iPada na rzecz Surface Pro, Lumię już mam zamiast iPhone, nawet zmusiłbym się do korzystania z Windows 8, który jest tak niedopracowany, że aż rzyć pęka z bólu. Może gdybym mieszkał w stanach i był fanem NFL... ale na pewno nie jako konsolę do gry. Konsola już teraz ma "ficzery" które kompletnie ją dla mnie dyskwalifikują. Narzekałem na płacenie za nic (czyt. Live Gold), ale to dało się obejść, tzn. nie grać multi i problem z głowy. Ale teraz? Teraz to chyba tupnę nóżką na znak buntu i kupię WiiU, jak im licznik posiadaczy skoczy to może i gry się nawet pojawią i wszyscy skorzystają :E

Tak tak, miałem na myśli to, że Ciebie przez lata nie trzymało jakieś tam przywiązanie do marki, choć równocześnie nie mogę mówić o sentymencie ze swojej strony, z przejściem na drugą stronę barykady trudności nie będzie. Faktem jest, że nowy kloc to nie konsola do gry z multimedialnymi możliwościami, tylko multimedialne centrum rozrywki z możliwością grania. Podobnie jak Ty nie tego oczekiwałem, stąd mój post, będący wynikiem przede wszystkim rozczarowania. Rozczarowania, z którego pełnym uzewnętrznieniem(Angry Joe mode :E) wstrzymam się do E3.

Jesteś dużym optymistą ;) mi jednak M$ nie dał wielu na to przesłanek. 15 exów, 8 nowych ip - to fajnie by wyglądało jakbym żył w alternatywnym świecie. "Wywróżyłem" konferencję o urządzeniu niespecjalnie przeznaczonym do gier, tak teraz nastawiam się na kinektowe exy. Przyszłość xboxa już dziś dla wielu ludzi nie jest wielka. Kinekt, te pierdoły z TV to będzie wszystko kosztować a graczowi to nie jest potrzebne.

Uwierz mi, optymizmu w tej sytuacji u mnie niewiele, po prostu poczekam jeszcze z zapalaniem pochodni i wyjmowaniem wideł z szopy. ;) Microsoft dużo się ostatnio naobiecywał, złożył konkretne zapewnienia.

 

“We probably right now aren’t talking about [games] maybe as much as we should, because we’re talking so much about what’s new,” Greenberg said. “People know we have gaming, and so we’re talking about entertainment and TV and all of the other things that we’re doing.

 

“But, when we go to E3 you’ll see us go almost all gaming, and that’ll be our main focus there. We know it’s like us being musicians, and that’s the rock concert – people don’t want to hear slow songs, they just want rock, so we’re giving them rock for 90 minutes.

 

“And we’ve got a lot of games, and I would say our third party relationships are the tightest we’ve ever seen.”

 

Zobaczymy ile warte są ich słowa, czy rzeczywiście chcą zagrać na E3 koncert rockowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żeby dyskusję na temat nowego Xboxa kontynuować w teamcie "Xbox One" a ten zamknąć. Bo tak to są dwa tematy o tym samym i nie wiadomo gdzie pisać.

Ktoś się podpisuje pod tym pomysłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się podpisuje pod tym pomysłem ?

jak najbardziej bo latam od dyskusji do dyskusji a sami dyskutanci zaczynają powielać swoje lub cudze treści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyślę do Qjina PW, żeby przeniósł całą dyskusję do tematu założonego przez Krisa - rozmowa w dwóch wątkach to rzeczywiście bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zobaczymy ile warte są ich słowa, czy rzeczywiście chcą zagrać na E3 koncert rockowy.

Jak dla mnie trochę na siłę tłumaczenie się tym e3 z ich strony, jak by pokazali tam coś innego niż gry po wczorajszym to chyba ludzie nie zostawiliby na nich suchej nitki. Nie mają teraz wyjścia, sony jest w bardziej komfortowej sytuacji, zyskało dożo zaufania które M$ straciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...