Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Accent

Grande Punto, Jaki silnik wybrać?! 1.3multijet czy 1.4 8V?

Rekomendowane odpowiedzi

koło 2k obrotów, bo od tego zakresu już sensownie przyspiesza (turbo łapie maks doładowania przy 1750obr/min). Co do powrotu z nartami: niee, przy 160 to już prawie 3.5k było, a przy przyspieszaniu lepiej mu depnąć do co najmniej 4k i dopiero zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zgadnijcie co :E

 

jedna fura trafiła sie po powodzi, pomimo zapewnień że samochód jest super hiper fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Mazdę 3, ostatnio popularne zrobiły się na forum. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punto "odemnie" ze wsi chyba mi dzisiaj śmignęło przed oczami około 18-stej prawie że u "mnie" więc raczej nie ten egzemplarz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punto "odemnie" ze wsi chyba mi dzisiaj śmignęło przed oczami około 18-stej prawie że u "mnie" więc raczej nie ten egzemplarz ...

:E może to ja :P

 

VC ta : http://moto.allegro.pl/okazja-vectra-c-gts-2004-rok-125-tys-zamiana-i1475818406.html też była fajna i dosyć tanio da się ją zrobić ale nie chciałem sie w to bawić.

 

to wyglądało jak po powodzi : http://moto.allegro.pl/fiat-grande-punto-1-3-multijet-dynamic-i1495540136.html

 

Zapleśniała cała podsufitka, plamy na siedzeniach, malowany był błotnik, drzwi i słupek i to jeszcze tak że jak pędzlem wyglądało.

 

Ostatecznie wziąłem tego punciaka : http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-dynamic-1-4-8v-C17731269.html

zadbany, paragony itp. są

Miał malowany próg z tyłu bo był porysowany i tylny zderzak. Wymianiana przednia szyba bo podobno ktoś mu pod marketem czymś w nią rzucił.

Auto zadbane i sterwisowane.

Są 2 mankamenty, ciagle wyrzuca mi w kompie że mam nie zamkniety bagażnik (wcześniej tego nie było) i

prawy drążek stabilizatora do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E może to ja :P

 

VC ta : http://moto.allegro....1475818406.html też była fajna i dosyć tanio da się ją zrobić ale nie chciałem sie w to bawić.

 

Pełne możliwe wyposarzenie bez sterowania radia w kierownicy, navi innych bajerów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym bagażnikiem podjedź na ASO. Siostra miała podobnie, z tym że tam naciskało sie przycisk, bagażnik zamkniety, a komputer że otwarty. Wykasowali błąd z komputera, i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełne możliwe wyposarzenie bez sterowania radia w kierownicy, navi innych bajerów :E

sterowanie radia jest w kierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie radia jest w kierze :P

 

w którym miejscu :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w którym miejscu :hmm:

myśłałem że o GP piszesz.

W tej Vectrze sa 2 lampy walniete i sanki do wyprostowania.

Tak to git tylko typek z 15 rzucił 17 na miejscu :E

Mówił że 9 osób już ją oglądało i nikt sie nie zdecydował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśłałem że o GP piszesz.

W tej Vectrze sa 2 lampy walniete i sanki do wyprostowania.

Tak to git tylko typek z 15 rzucił 17 na miejscu :E

Mówił że 9 osób już ją oglądało i nikt sie nie zdecydował

Tia, a może jeszcze miał przyjechać i ją oglądać jakiś typo z drugiego końca kraju? :E

 

 

Nie powiem Ci co myślę o kropce, bo mam słabość do nowych fiatów :P bezawaryjności :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baa... każdy miał milion klientów poumawianych :E

Temu który przejedzie całą Polskę po to grande pomarańczowe to współczuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak w porównaniu do accenta wypada grande? Ja dziś znowu kropką II dziadka się powoziłem, jak by miało jakiegoś diesla lub 1.4 i klimę to bym z chęcia zamienił za VB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za VC to bym mogl sie zastanowić :E

Accentem sie scigalismy VS Grande i nie mogłem daleko mu uciec, przy 180 siedzial mi rowno na tylku i sie puscic nie chciał, lecieliśmy tak ciagle mniej wiecej powyzej 140km/h Accent to juz dziadek i pod wawą sie zagotował, zbiornik wyrównawczy napuchł :E

Ale sie go naprawi i bedzie smigał, też go lubie i chyba sobie zostawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 1.4 8V i sekwencyja :)

Powiem że myślałem że bedzie gorzej ale jeździ w miarę dobrze, o dziwo 180 dość szybko uzyskał, przebieg 94tys i robiony przez osoby nie szalejące (wcześniej inwalida) a tu w PL widać że rozsądny facet w wieku prawie 40 lat.

No nic, nie ma co gdybać, zobaczymy.

Na początku zupełnie nie przekonany byłem a teraz już mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grande to wdzięczny samochodzik, kierownica mi się w nim strasznie podoba :) No i w tym samochodzie 2 lata temu zdałem prawo jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm dostałeś do niego bagażnik/box dachowy?

Bo jak nie to jednak nie ta sztuka mi śmignęła, choć kolorek robi swoje bo (tutaj u mnie) nie widzę GP w większej ilości w takowym kolorze;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 1.4 8V i sekwencyja :)

Powiem że myślałem że bedzie gorzej ale jeździ w miarę dobrze, o dziwo 180 dość szybko uzyskał

 

vmax 185, ale do 180 szybko idzie.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił że 9 osób już ją oglądało i nikt sie nie zdecydował

Akurat tym bym się nie chwalił sprzedając cokolwiek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Może spróbuję zrobić jakiś profil UV do starszych gierek które nie wymagają pełnej mocy jak CP2077 z PT. UV jednak jest bardziej czasochłonne/męczące pod względem ustalenia optymalnego punktu wydajność/pobór i żeby to jeszcze było stabilne.
    • To w końcu mają rozwijać komunikację zbiorową czy nie? 🙃 Spojrzałem też na rozkład dla Wojszyc i średnio wypada pociąg co pół godziny. W jaki sposób to ma korkować? Jedyny problem, to brak parkingów. Przystanki gdzieś w polu, na obrzeżach dzielnic/osiedli, nikt nie będzie na piechotę robić kilometrów.
    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...