Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matriks_1111

Problem z filmami w RMVB

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde - mam film w RMVB - wczoraj działał dobrze, dziś zainstalowałem AllPlayer'a (chciałem go sprawdzić) i film nie działał za dobrze - film się "zawieszał" więc wróciłem znów do V-Player'a lecz tam pojawił się ten sam problem co w All Player'e - co robić ?? Myślę że to wina Live Update (czyli instalowania kodeków z neta od AllPlayer'a) tyle, ze te już przeinstalowałem na te poprzednie, które miałem jak wszystko działalo - co jest grane ?? HELP :cry: Problem dotyczy wszystkich filmów w RMVB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo sie nie bawic playerami :D

usun kodeki i zainstaluj na czysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... no i nic - przeinstalowałem je wszystkie - zarówno codec_7h (ze stronki www.m5studio.prv.pl jak i codeki Real Alternative... odinstalowałem także All Player'a - wynik - ciągle to samo - co jest grane :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych odpowiedzialnych za rmvb. No chyba że wszystkie formaty Ci krzaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tych odpowiedzialnych za rmvb. No chyba że wszystkie formaty Ci krzaczą.

 

 

Właśnie mam wrażenie ze inne filmy też jakby ścinają... tyle ze tylko w rmvb się "zawiesza" obrac (dzwięk idzie dalej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO za dużo syfu też sie nazbierało, zanim ponownie zainstalujesz kodeki wyczyść rejestr ze zbędnych wpisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMO za dużo syfu też sie nazbierało, zanim ponownie zainstalujesz kodeki wyczyść rejestr ze zbędnych wpisów.

 

Dobra - czyli usunąć dokładnie WSZYSTKIE kodeki (Divx, Xvid, itp.) tak ?? Pytanie - jak dokładnie rejestr wyczyścić z tego badziewia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start - uruchom - regedit

szukaj - divx

szukaj - rvmb czy jak to sie zwie

szukaj - ....

 

gspot do pokazania jakie sa kodeki

byl jeszcze jeden programik, ktory pokazywal liste kodekow, media info zdaje sie

 

poza tym http://www.divx.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
start - uruchom - regedit

szukaj - divx

szukaj - rvmb czy jak to sie zwie

szukaj - ....

 

gspot do pokazania jakie sa kodeki

byl jeszcze jeden programik, ktory pokazywal liste kodekow, media info zdaje sie

 

poza tym http://www.divx.pl

 

Pozatym chyba warto zrobić sobię kopię rejestru zanim zacznę się w tym bawić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne - teraz po wywaleniu wszystkich kodeków jak włączam film w Xvid'zie to działa - fakt skacze czasem (użycie proca wzrasta do 30% - nie wiedziec czemu) nie wiem o co chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel sterowania --> System --> Sprzęt --> Menadżer urządzeń --> Kontrolery dźwięku video i gier --> Kodery-dekodery Video

We właściwościach masz listę zainstalowanych kodeków w systemie - możesz je również usunąć jak ci nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalnij sobie K-Lite Mega Codec Pack 1.16 - tam jest chyba wzsystko co moze byc potrzebne - mi sie jeszcze nie zdarzylo zebym mial problem z odtworzeniem jakiegokolwiek filmu

sznurek: http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm

a odtwarzam (prawie) wszystko przez SubEdita

sznurek: SubEdit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
instalnij sobie K-Lite Mega Codec Pack 1.16 - tam jest chyba wzsystko co moze byc potrzebne - mi sie jeszcze nie zdarzylo zebym mial problem z odtworzeniem jakiegokolwiek filmu

sznurek: http://home.hccnet.nl/h.edskes/mirror.htm

a odtwarzam (prawie) wszystko przez SubEdita

sznurek: SubEdit

 

 

OMG 20MB syfu, pytanie tylko po co?? - ffdshow zajmuje 2MB, nie syfi systemu i wszystkie filmy chulają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OMG 20MB syfu, pytanie tylko po co?? - ffdshow zajmuje 2MB, nie syfi systemu i wszystkie filmy chulają

ale ffdshowem nie skompresujesz filmu :E zreszta w tym paku sa nie tylko kodeki ale i kilka przydatnych narzedzi :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ffdshowem nie skompresujesz filmu :E zreszta w tym paku sa nie tylko kodeki ale i kilka przydatnych narzedzi :cool:

 

To wytłumacz mi jakim cudem ja kompresuje :E:question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy ktoś jest w stanie mi napisać jak odtworzyć film plik rmvb w domowym odtwarzaczy DVD??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...