Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AbdulZ

Toshiba czy Samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Toshiba Satellite A660: Intel Core i3 350M, 2,26 GHz, Matryca 16" o rozdzielczości 1366 x 768, Karta graficzna nVidia GeForce GT 330M, 1024 MB

Dysk twardy 500 GB, Pamięć operacyjna 4 GB DDR3

 

Samsung RC510: Procesor Intel® Core™i5480M, 2,66 / 2,93 (Turbo) GHz, Matryca 15,6" o rozdzielczości 1366 x 768, Karta graficzna nVidia GeForce 315M, 1024 MB

Dysk twardy 500 GB, Pamięć operacyjna 3 GB DDR3

 

Który notebook jest lepszy jesli chodzi o granie, korzystanie ogólne. Czy jest miedzy nimi jakaś różnica, np. gry chodzą lepiej na Toschibie z powodu karty lub na Samsungu który ma lepszy procek? Proszę o rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung lepszy procek gorsza grafa. Biorąc pod uwagę parametry stawiałbym na Toshibe, lepsza grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zauważę jakąś wielką różnicę w graniu? Lepiej jest mieć lepszą grafikę czy lepszy procek? Dużo odstaje i3 od i5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych prockach i grafikach nie powinieneś odczuć różnicy ze względu na procek. i3 to dobry procek jak na lapka. z 330M da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o granie to lepsza jest Toschiba. Natomiast jeśli chodzi o korzystanie nie z gier to lepszy Samsung? Oczywiście nie jestem zapalonym graczem, ale pograć też lubie, więc chyba Samsung będzie lepszą opcją? Mafia 2 na full pójdzie na Samsungu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy ze notebooki nie sa stworzone do gier i jakis wiekszych obciazen. Prawdopodobnie pociagnie Mafie II na full, ale moze byc cieplo, zalezy tez jaki bedzie system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być anty-fanem Toshiby ale doradziłem narzeczonej wersję Sattelite l300 jakieś 2 lata temu i do dzisiejszego dnia ma problemy z chłodzeniem oraz portem od ładowarki. Oczywiście mogła to być wina egzemplarza.

Jeśli chodzi o kwestię grania to nie kupuj laptopa do gier bo to strata pieniędzy dużo lepszym rozwiązaniem jest kupno mocnego komputera stacjonarnego do gier i mobilnego netbooka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię grania to nie kupuj laptopa do gier bo to strata pieniędzy dużo lepszym rozwiązaniem jest kupno mocnego komputera stacjonarnego do gier i mobilnego netbooka.

 

Tu się zgodzę całkowicie

 

Nie chce być anty-fanem Toshiby ale doradziłem narzeczonej wersję Sattelite l300 jakieś 2 lata temu i do dzisiejszego dnia ma problemy z chłodzeniem oraz portem od ładowarki. Oczywiście mogła to być wina egzemplarza.

 

Raczej wina trefnego egzemplarza, w pracy mam kilka L300/L500 i żadnej nic nie dolega mimo sędziwego wieku :) Weź pod uwagę też że seria L to budżetowe rozwiązanie , autor celuje w serię A a ta wykonaniem odstaje zdecydowanie od L/C.

 

A wracając do tematu. Jeżeli nastawiasz sie na granie to toshiba. Jeśli bardziej przyda ci sie procek to samsung. Rożnica w jedna i w drugą stronę nie jest duża więc tutaj kierowałbym się ceną/wykonaniem/nie wiem co ma jeszcze dla ciebie znaczenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...