Skocz do zawartości
magneto_o

Trądzik

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie najpierw zmiana diety na zdrowszą, jak nie idzie to wizyta u dobrego dermatologa i zaufanie mu w kwesii doboru specyfików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni stosuje na noc jedynie zwyczajny sudokrem i pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam na jakimś forum, ale nie mogę znaleźć już tego, że po histerektomii trądzik znika całkowicie. Cera wraca do stanu przed pokwitaniem. Czy to możliwe? Myślę o tym coraz częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie pomogło odstawienie nie zdrowych rzeczy, kremy i inne preparaty też nic nie pomogły może trochę złagodziły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po 30 nie zniknął, ale zauważyłem jedną rzecz. Jeżeli nie jem słodyczy ani chipsów to znika. Dzień po tłustym czwartku pryszcze się pojawiły na twarzy, by po kilku dniach zniknąć.

 

Żaden specyfik nie działa. Jedynie niejedzenie śmieciowego żarcia pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie szorować facjate 10x razy dziennie szarym mydłem i używać specyfików z zza siedmiu gór.

Wysuszacie skórę przez co wasz organizm produkuje hektolitry łoju.

Max 2x dziennie mycie twarzy i duże ilości zwykłego kremu do twarzy.

Tyczy się oczywiście tylko ludzi dojrzałych.

U młodych to hormony. Nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie żreć. To co zjemy wychodzi później na całym ciele, nie tylko na pysku.

Niektórzy mogą też mieć zapalenie mieszków włosowych nawet o tym nie wiedząc.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj najpierw domowych metod, po pierwsze tonik i dobry żel do mycia żeby odblokowac pory, po drugie krem żeby nawilzyć. Pij też dziennie szklankę soku z marchewki.

 

To już nie aktualne ,ale może komuś się przyda w dużym problemie to tylko Axotret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet ze skłonnością do trądziku podobno najlepsze są regularne okłady z młodego siusiaka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na początku wybrać się do dermatologa i on lepiej będzie wiedział jak Ci pomóc :) Ale jeśli nie możesz to polecam benzacne mi osobiście pomógł bardzo na trądzik i stosuj naturalne kosmetyki do pielęgnacji :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego co jest przyczyną trądziku, ja niedawno jeszcze z nim walczyłam, miałam potężny wysyp po hormonach które brałam ale nie to jest najgorsze, zostały mi blizny, zaczełam je smarować bio-oilem i odrobinę się rozjaśniły, mam nadzieję że do końca kuracji będzie jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko słodycze wywołują trądzik. Jeśli ktoś pali i pije to wiadomo, że kondycja skóry będzie gorsza. Jak przestałem palić skóra poprawiła się niesamowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u dermatologa raz z trądzikiem. Leki pomogły, ale potem w kolejną zimę też te czerwony krosty się pojawiły. Na to biorę tribiotic tylko i pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmianę diety na początek. Zmiany skórne często są efektem tego co dzieje się pod spodem. Ja jak przegnę z cukrem (na przykład w święta) dostaje wykwitów i pomaga tylko odstawienie i dużo wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Spróbuj zmianę diety na początek. Zmiany skórne często są efektem tego co dzieje się pod spodem. Ja jak przegnę z cukrem (na przykład w święta) dostaje wykwitów i pomaga tylko odstawienie i dużo wody.

Dokladnie. Do tego ostre rzeczy (ketchup) robia duza robote. Omijac, choc mi ciezko, bo uwielbiam na pizzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak, że kosmetyki zapychają. Zrezygnowałam z ciężkiego podkładu na codzień, poza tym odstawiłam nabiał a mięso jem od wielkiego dzwonu i cera bardzo mi się poprawiła a miałam okropny trądzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisujecie tutaj działanie kosmetyków, zabiegów itp. Jednak to nie podziała dobrze jeśli nie zadbacie o pielęgnację wewnątrz. Bo to własnie wewnętrzna pielęgnacja powinna byc najwazniejsza przy leczeniu trądziku. Chodzi tutaj o
zdrową dietę

picie dużej ilości wody

jak i suplementacje witamin bo nie zawsze z dietą mozna dostarczyć wszystkich składników mineralnych i witamin.

Z tabletek polecam Normatabs. Stosuje ten produkt już od jakiegoś czasu. Polecił mi dermatolog. Nie mogę tutaj napisać, ze podziała u każdego bo każdy jest inny ale u mnie jest działanie.  Ogólnie kuracja mi pomogła. Twarz wyglada lepiej, zdecydowanie mniej pryszczy na brodzie oraz czole, az tymi okolicami miałem największy problem.  Co ciekawe dobrze dzialają i na czuprynę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...