Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Forti

Notebook zamiast PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W maju sprzedaje swojego starego, ale dobrego i swego czasu drogiego (rok od zakupu) PC'ta rodzicom, zamiast niego chce kupi netbooka, może nie tyle że potrzebuje, ale przydałby mi się na uczelni i wyjazdach.

Chodzi mi o specyfikacje sprzętową, jakie procesory najlepsze, jakich unikach, dyski, pamięc, dzwięk mi obojętny, siec to wiadomo, wi-fi posiadam w domu ale to nie ma za dużego wyboru pod tym względem. Najbardziej interesuje mnie karta graficzna - procesor. Komputer nie ma mi służyc wyłącznie do excela, ale też nie do najnowszych gier czy kosmicznie dużych renderów. Chodzi mi o gry typu world of warcraft, czyli niby kilku letnie, ale wciąż wymagające odrobiny. O najnowszych tytułach nie myśle. PC wyniósł by mnie znacznie mniej - ale nie o tym mowa.

 

Nie ogarniam czy karta "bla5000" w notebooku za 2.500,- jest dobra, czy cena dlatego że ma 1tb hdd. Jakieś sugestie?

Propozycje w przedziale do 2000 polskich słabych? Najlepsze były by te 10'calowe, nie wiem czy to w nazwie ma jakąś różnice - o tyle ile PC ogarniam o tyle z laptopami nigdy do czynienia nie miałem. Oczywiście myśle o podłączeniu monitora oraz zestawu klawiatura / mysz - by ktoś mi nie napisał "na laptopie nie da sie grac nawet w pasjansa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...