Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mett7

Automapa na Androidzie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to chodzi, po prostu mam takie wrażenie że producenci nawigacji zaczną zamiast Windows CE wrzucać do swoich urządzeń Androida. Gdzieś już czytałem że są telefonu stacjonarne na Androidzie, telewizory i jeszcze inne urządzenia, tak więc kto wie jak to będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zainstalowałem na hd2 i działa chociaż fix z 5 satelit w mieszkaniu to za mało dla am ;) Trzeba będzie przetestować jak prowadzi w terenie.

Instalator waży 13mb a sam program 24mb, instaluje się do pamięci wew lub ext jak ktoś ma a sama mapa polski to 218mb na sd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie odświeżyć. Kiedy to w końcu wychodzi? Żadnych info ntt nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to ciekawi. Ani widu ani słychu. Nie wiem czy nie lepiej kupić NaviExpert bo w sumie zarówno NaviExpert jak i Automapa będą mieć abonament roczny w okolicy 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol beta będzie znowu a nie kiedy wydadzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno już jest gotowa. Mają wypościć jeszcze Bete3 i jak nie będzie błędów to opublikują wersje pełną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Mapa w wersji Beta 3 - Release Candidate dostępna w Google Play ..::KLIK::..

Ale IMO jak na taką wersje troche nie porozumienie aby płacić 5PLN za 7dniowego triala :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież "beta 3" już wyszła i tez jest na ich stronie -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzieki za linka, nie mam neta w komorce i brak wifi na dzien dzisiejszy wiec spytam sie tutaj. Ta AM ma tylko 6mb? Rozumiem, ze jest to tylko Polska? To mapy sa mniejsze na telefon czy jak to jest, ze tak malo miejsca zajmuje? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten apk. to tylko podstawowa instalka,resztę dociągasz.

Całość to około 300 mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja w porównaniu do poprzedniej bety jest super. I musze przyznać że jestem zadowolony po kilku szybkich testach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś nawigację w której można np. na komputerze dokładnie wykreślić trasę przejazdu a nawigacja nas po niej kieruje. Nie mówię o opcji dodania punktów przelotowych ale o zaplanowaniu całej trasy przejrzyście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...