Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mett7

Automapa na Androidzie

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła wiekopomna chwila :P

Będzie automapa na androidzie dlatego otwieram tutaj temat dla przyszłej dyskusji o tym programie. Info na pdaclub klik

automapa-android_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co, to musiało kiedyś nadejść ;) Jeszcze nie wiadomo czy to czasami żart na 1 kwietnia nie był :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo duże wątpliwości czy jednak prawda :E

 

 

Jednak to prawa, będzie. Ciekaw jestem ile osób z tego będzie korzystać, jak w końcu google zmonopolizuje rynek swoimi darmowymi mapami... zanim to się stanie, to pakiety z netem będą tak tanie i oczywiste.. mam przynajmniej jednak taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest nawigacja googla dostępna w Polsce, taka głosowa ?

Automapa to chyba najlepsza navi na Polskę, przynajmniej ta w wersji na WM lub CE (urządzenia dedykowane). Zobaczymy co wyjdzie z wersji na androida bo to co zaoferowali na ipho to porażka, przynajmniej tak twierdzi sporo niezadowolonych użytkowników jabca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy google są kiepskie, dzisiaj zresztą sam tego doświadczyłem.

Ostatecznie włączyłem widok z satelity, bo mapa nie pokrywała się z rzeczywistym położeniem dróg.

Dodatkowo nawigacja nie jest dostępna w naszej lokalizacji, więc google nieco nas pod tym względem "olewa".

Ja na 99% będę korzystał z AM, chyba, że wyjdzie jakaś lepsza alternatywa.

Świetny news na koniec dnia. (przy edycji przewróciłem z wrażenia piwo :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest nawigacja googla dostępna w Polsce, taka głosowa ?

 

Po przerobce kilku plikow jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta teraz jak nie mam androida ;p

ale teraz to juz nie potrzebuje , stary zakupił blowa.

A ja bardzo dobrze obchodze się już bez sgs , x3 mi starcza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta nawigacja nigdy się nie podobała, ale przynajmniej wielu ludzi którzy nie mogą bez niej żyć przestanie w końcu marudzić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak korzystam, od czasu do czasu, z Navi Experta pod Androida. jak na moje potrzeby jest w zupełności wystarczający, ale nie powiem, jak się ukaże Automapa to czemu nie :) a nóż widelec :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten news z1 kwietnia faktycznie zbija z myślenia :hmm: No ale jeśli to prawda to bardzo mnie to cieszy :E Oby tylko zbytnio długo nie opierniczali się z jej wydaniem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łe tam, już do Aury się przyzwyczaiłem a automapa zawsze mnie przyprawiała o ból głowy na WM i zwykłych gpsach dlatego mi to kompletnie wisi czy ona będzie czy też nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przerobce kilku plikow jest...

a jakich plików? ;) bo kończy mi się okres testowy na sygica a w sumie przydałaby się jakaś nawigacja... mi to się marzy ovi maps na androida :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aura to bardzo dobra nawigacja więc będą mieli silną konkurencję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie (coraz mnie powodów żeby trzymać wm na hd2 :D). Tylko jeśli ma to wyglądać jak opisują użytkownicy i4 to podziękuję. Na pewno jeszcze trochę się poczeka. Od zapowiedzi na iphone trochę się ociągali zanim udostępnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Navigona, i sobie chwalę. W podróży po PL (2500km) sprawił się bez zarzutu.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest dostępna już Automapa na androida? Bo nie mogę się doszukać. Ewentualnie są jakieś plany z tym związane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i na razie nie bedzie, z plotek wynika ze najwczesniej w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pobrałem i zaraz będę testować. Ale muszę najpierw innego ROMa sprawić sobie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja nie mam na czym przetestować :/ Ale pobrać se pobrałem :E

Coś im sie wydaje że jak to wypali to producenci Nawigacji porzucą Windows CE i przerzucą się na Androida :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A urządzenia PNA staną się złomem? Nie przesadzaj. PNA ma gigantyczną przewagę - uchwyt, ładowarka w zestawie, prostacki system i sprzęt = tani w produkcji. No i takie duperele jak podświetlenie - na matowym oporowcu działa to o wiele lepiej niż na najdroższym telefonie. Ja tam zostawię sobie mojego MX2, na telefonie tak tylko sobie wrzuciłem AM żeby zobaczyć jak toto działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...